Все про Гуманітарний факультет

Що таке Гуманітарний факультет? Які є навчальні програми та можливості? Кожного семестру ми публікуємо на нашій сторінці у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм протягом тижня різноманітні “цікавинки” про кожен факультет. Як це було з Гуманітарним факультетом – читай далі! ⇓

Гуманітарний факультет УКУ є другим факультетом, після Філософсько-богословського, і був відкритий у липні 2001 року. Науково-навчальний підрозділ “Гуманітарний факультет”, покликаний до розвитку різних напрямів гуманістики (зокрема, історії, філології, культурології, педагогіки). Розпочинаючи з однієї програми “Історія” факультет “виріс” до 3 бакалаврських програм, 1 магістерської та програми-аспірантури по напряму “Історія”.

Більше про сам факультет і який він є сьогодні розповість декан Андрій Ясіновський:


“Родзинкою” факультету можна сміливо назвати комплексну програму “Artes Liberales”.  Ця програма є, такою собі, збіркою з трьох інших програм: “Історії”, “Культурології” та “Філології”

Як люблять відгукуватися про цю програму наші студенти: “То як нескафе 3 в 1” 😉

А що то таке, як то “3 в 1” працює і більше, розповість керівниця – Наталя Ковальчук:


Цього року “Тиждень факультету” проводився в час карантинних обмежень, але це не завадило нам провести День відкритих дверей Online і розповісти якомога більше про цей факультет.

А як це було, які відгуки випускників та студентів цього факультету, як там проходить навчання – можна все переглянути в записі:

Навчальні програми факультету

Історія

Бакалаврська програма

Детальніше

Філологія

Бакалаврська програма

Детальніше

Культурологія

Бакалаврська програма

Детальніше

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon