Все про Філософсько-Богословський факультет

Що таке Філософсько-Богословський факультет? Які є навчальні програми та можливості? Кожного семестру ми публікуємо на нашій сторінці у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм протягом тижня різноманітні “цікавинки” про кожен факультет. Як це було з Філософсько-Богословським факультетом – читай далі! ⇓

Корпус Філософсько-богословського факультету

1992 року з благословення Глави УГКЦ Верховного Архиєпископа Мирослава Івана Кардинала Любачівського була створена комісія у справі відновлення Богословської Академії. 1994 року Львівський Синод єпископів проголосував за відновлення ЛБА. У вересні цього ж року Академія була офіційно відкрита. 1994 року діяльність згаданої Академії було відновлено під назвою «Львівська Богословська Академія» (ЛБА).

Після відкриття Академії 1994 року, прийому студентів та перших двох років навчання керівництво ЛБА розпочало працю над її акредитацією. А вже 1998 року ЛБА здобула визнання Конгрегації Католицької Освіти. Диплом бакалавра богослов’я, який отримали перші випускники Академії 1999 року, визнають усі католицькі і багато некатолицьких навчальних закладів світу. Першим ректором відновленої ЛБА був о. д-р Михайло Димид. У 2000 році його наступником став о. д-р Борис Ґудзяк, якого у 2002 році рішенням Фонду св. Климентія і було призначено на посаду першого ректора УКУ, а Філософсько-Богословський факультет став першим факультетом новоствореного УКУ.

З нагоди дня факультету у 2015 році було створено короткий фільм про історію богословської освіти в Україні:


На “найстаршому” факультеті УКУ є одна бакалаврська програма “Богослов’я” та дві магістерські:

А про те, як було вчитися тут, чого боялись при вступі, та як було після випуску, розкаже випускниця Факультету Орися Біла:


А що цей факультет і взагалі УКУ значить для студентів? Як проходить навчання? І чому УКУ то велика пожиттєва пригода – розкажуть студенти Філософсько-богословського факультету:


А де ж працюють випускники “Богослов’я”? Про це зняли майже цілий фільм наші студенти!


Розповіді про інші тижні факультетів є ось за цим посиланням

Навчальні програми факультети

Богослов'я

Бакалаврська програма

Детальніше

Християнська педагогіка та організація дозвілля

Магістерська програма

Детальніше

Богослов'я

Магістерська програма

Детальніше

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon