Все про Філософсько-Богословський факультет
З яких навчальних програм складається ФБФ? Хто тут навчається та ким можуть стати випускники?
Філософсько-Богословський факультет (ФБФ) заснували першим в УКУ. Факультет містить одну бакалаврську програму “Богослов’я” та дві магістерські – “Християнська педагогіка та організація дозвілля” та “Богослов’я”.
Пані Орися Біла – сама випускниця одного з перших наборів на “Богослов’я”, зараз керує магістерською програмою. У відео більше про її досвід навчання та стереотипи, пов’язані з обраною освітою.
Де дізнатись про вступ на цей факультет детальніше?
Цього червня ми вперше після початку пандемії та повномасштабного вторгнення проводили День відкритих дверей наживо. 25 червня розповідали зокрема про Філософсько-Богословський факультет.
Більше про важливість богословської освіти сьогодні від декана отця Юрія Щурка, а також керівниці бакалаврської програми сестри Ігнатії Гаврилик, керівниці магістерської програми Орисі Білої, заступника декана отця Тараса Байцара, та посланця програми студента Даниїла Чередниченка, дивіться у записі.
Університет – це не тільки про навчальні програми, а великою мірою про сердовище – про людей.
Хто керує Факультетом суспільних наук в УКУ, хто тут навчається і хто стає почесними випускниками?
Отець Юрій Щурко – декан факультету, бібліст, сам випускник ФБФу, ініціатор відкритих біблійних проектів, а саме — курсу «Біблійна історія: від сотворення до нового творіння» та Літньої біблійної школи. Разом з отцем Юрієм творять історію ФБФу та комфортні умови для академічного розвитку студентів кваліфіковані керівники, менеджери та викладачі бакалаврської та магістерських програм!
Поставити свої питання щодо лекцій, семінарів, сесії та студентського життя можна нашим посланцям бакалаврської програми факультету :
- богословам – Марії Яремчук, Олі Маркевич та Даниїлу Чередниченку
Що спонукає студентів обирати Філософсько-богословський факультет та як відбувається навчання?
«Це перша серйозна навчальна програма з богослов‘я в Україні. Тут вивчають віру церкви, молитву церкви і практику церкви. Ми навчаємо студентів мислити критично, відштовхуючись від християнських цінностей», – каже заступник декана ФБФ Тарас Тимо.
«Богослов‘я можна застосовувати дуже практично, йдучи в сферу пасторального богослів‘я. Однак, завдяки дисциплінам вільного вибору ця освіта стає багатовекторною. Це круте відчуття, коли ти вчишся на програмі, яка відповідає на твої філософські питання», – розповідає Артем Сахно, другокурсник-богослов.
Про мережу міжнародної співпраці, навчальні компетенції та якими є сучасні богослови, дивіться у відео.
—————————————————————————————————————————
Якщо у вас виникатимуть додаткові запитання – ми завжди раді відповісти!
Телефонуйте за номером +38 097 015 34 36, або пишіть в Facebook, Instagram та Telegram ucu.admission