Все про факультет Наук про здоров’я
З яких навчальних програм складається ФНЗ? Хто тут навчається та ким можуть стати випускники?
Факультет наук про здоров’я був створений у вересні 2016 року. Сьогодні тут навчається понад 3 сотні студентів – майбутні фахівці соціальної роботи, психологи та психотерапевти, спеціалісти з клінічної психології та фізичної терапії.
«Наша візія – стати середовищем, яке акумулює інтелектуальний і творчий потенціал студентів, викладачів, науковців, громадських активістів, релігійних діячів, представників державних і недержавних організацій на основі міждисциплінарного підходу для вивчення і промоції багатоаспектної сутності здоров’я людини», – зазначила Світлана Стельмах.
Більше про факультет дізнавайтеся напряму від пані-декана.
Також цього червня ми вперше після початку пандемії та повномасштабного вторгнення проводили День відкритих дверей наживо. 25 червня розповідали зокрема про Факультет наук про здоров’я.
Більше про важливість такої освіти сьогодні від деканки пані Світлани Стельмах, а також керівниць бакалаврських програм з психології – Наталії Пилат та соціальної роботи – Юлії Кокоячук, дивіться у записі.
Університет – це не тільки про навчальні програми, а великою мірою про сердовище – про людей.
Хто керує Факультетом наук про здоров’я в УКУ, хто тут навчається і хто стає почесними випускниками?
Світлана Стельмах – деканка факультету, доцентка кафедри педагогіки та соціальної роботи в УКУ, авторка багатьох наукових статтей, викладачка. Разом з пані Світланою творять історію ФНЗ та комфортні умови для академічного розвитку студентів кваліфіковані керівники, менеджери та викладачі бакалаврських та магістерських програм!
Поставити свої питання щодо лекцій, семінарів, сесії та студентського життя можна нашим посланцям бакалаврських програми факультету :
- майбутнім психологам – Поліні Шерегій та Оксані Крамар
- майбутнім фахівцям з соціальної роботи – Олександрі Цьомко та Василю Свінтальському
Що спонукає студентів обирати Факультет наук про здоров’я та як відбувається навчання?
Діана Кахнич, студентка 1-го курсу «Соціальної роботи» каже, що мріяла вступити в УКУ: «Я хочу допомагати людям. Моя мрія, аби люди були щасливі, аби вони відчували те добро, яке я відчуваю тут».
«Обставини, у яких опинилися Україна, показали, що немає нічого ціннішого за людське життя і добробут. І зараз постала дилема – як допомагати правильно? Власне цьому ми вчимо на програмі», – розповідає Юлія Кокоячук, керівниця бакалаврської програми «Соціальна робота» в УКУ.
Про актуальність соціальної роботи в часі війни дивіться тут.
«Для майбутнього України програма з психології є дуже важливою. Ми маємо мати достатньо компетентних фахівців, які допоможуть людям впоратись з наслідками війни, які зможуть допомагати людям і вести їх знову до нормального стану», ― каже студентка програми «Психологія» Софія Кобицька.
«На цій програмі нам важливо показати студентам як теорія перетікає в життя, як вони найкраще можуть допомогти людям», ― розповідає Анастасія Широка, доцентка кафедри психології та психотерапії УКУ.
Як дізнатись більше про магістерські програми на Факультеті наук про здоров’я?
Нещодавно ми провели онлайн консультації для абітурієнтів на магістерські програми “Психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії”, “Психологія з основами психодинамічної терапії” та “Фізична терапія та ерготерапія”.
Тисніть на назву омріяної програми та отримуйте відповіді на найпоширеніші запитання.
Більше про умови вступу на ці програми читайте тут.
—————————————————————————————————————————
Якщо у вас виникатимуть додаткові запитання – ми завжди раді відповісти!
Телефонуйте за номером +38 097 015 34 36, або пишіть в Facebook, Instagram та Telegram ucu.admission