Підготовка до ЗНО та ЄВІ

Вчасно розпочати підготовку до вступних іспитів не менш важливо, ніж обрати спеціальність! Якщо Ви плануєте вступати в УКУ або інший виш і бажаєте якісно підготуватися до ЗНО або ЄВІ – підготовчі курси УКУ саме для Вас!

Готуєтеся до вступу на бакалаврат? Академія ЗНО чекає на Вас! Більше інформації за посиланням.

Якщо ж Ви маєте намір вступати на магістерські програми і складати ЄВІ з англійської мови – скористайтеся можливість підготуватися до тестування в УКУ! Заповніть реєстраційну форму і ми неодмінно повідомимо Вам про наступний набір:

Підготовчі курси до ЄВІ (для вступу на магістратуру)

Академія ЗНО пропонує підготовку з таких предметів:

• Українська мова
  • Українська література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Біологія

Заняття проводяться у групах по 10 осіб у вільний від шкільних уроків час. Впродовж навчання слухачі отримують не лише лекційний матеріал, а й складають тести на зразок ЗНО, виконують усні й письмові завдання, розвивають навички, необхідні для успішного складання іспитів. Крім цього, кожен слухач отримує індивідуальний доступ до платформи “Відкриті курси УКУ”, де зберігаються матеріали, публікуються завдання та результати слухачів. Викладачі курсів – досвідчені освітяни, що працюють у школах та вишах і вже не один рік займаються підготовкою учнів до успішного складання ЗНО.

Заняття тривають з вересня по травень в офлайн- та онлайн-форматі. Для зручності слухачів ми пропонуємо відвідати перше ознайомче заняття, після якого слухач може прийняти рішення про відвідування курсів.

Детальніша інформація про Академію ЗНО – за посиланням.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови – один з обов’язкових етапів вступу на магістратуру. Підготовчі курси УКУ допоможуть Вам швидко і якісно підготуватися до складання ЄВІ або внутрішнього іспиту з англійської мови. Піврічний курс (з січня по червень) розрахований для слухачів з рівнем володіння англійською мовою А2 і вище: для визначення рівня перед початком занять проводиться вступне тестування. Для зручності слухачів ми пропонуємо відвідати перше ознайомче заняття, після якого слухач може прийняти рішення про відвідування курсів. Заняття відбуваються у невеликих групах (до 12 осіб) в онлайн- та офлайн-форматі з підтримкою на платформі “Відкриті курси УКУ”.

Детальніша інформація про підготовчі курси до ЄВІ 2022 р. з’явиться незабаром – заповніть форму й дізнайтеся про оновлення першими!

Центр абітурієнта УКУ

З понеділка по п'ятницю