Все про Факультет Суспільних наук

Що таке Факультет суспільних наук? Які є навчальні програми та можливості? Кожного семестру ми публікуємо на нашій сторінці у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм протягом тижня різноманітні “цікавинки” про кожен факультет. Як це було з Факультетом суспільних наук – читай далі! ⇓

Факультет суспільних наук (ФСН) було засновано 2016 року. До того часу існувало лише два факультети – Гуманітарний та Філософсько-Богословський.

ФСН мало не найбільший факультет УКУ! Тут є аж 7 навчальних програм, Інститут Лідерства та Управління і 3 школи: Школа Права, Школа Журналістика, Школа Управління.

Чим особливий ФСН?
Тут дбають про майбутнє😉

У 2019 році Міжнародний інститут етики та проблем сучасності (IIECI) разом із Факультетом суспільних наук УКУ розпочали щорічну серію міжнародних конференцій в рамках широкої теми під назвою “Цілісний розвиток людини в епоху цифрових технологій”.

✏️Основна мета серії конференцій – залучити різноманітні сфери досліджень до плідного багатодисциплінарного діалогу з питань, що мають суспільне значення, з особливим посиланням на «Цілісний розвиток людини».

Це особливо актуально в розрізі сучасних викликів, тому рекомендуємо переглянути матеріали конференції в спеціальному випуску “FSS Special Edition 2019” – журналі для тих, хто хоче бути в тренді змін в суспільстві


Університет – це завжди люди☺️
Хто ж керує Факультетом суспільних наук в УКУ?

Volodymyr Turchynovskyy – декан факультету, доктор філософії, директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності. Разом з паном Володимиром творять історію ФСНу та комфортні умови для вашого академічного розвитку чудові керівники, менеджери та викладачі бакалаврських та магістерських програм!


Випускники – це, певно, мало не найбільша гордість кожного університету і факультету.  За весь час існування Факультету суспільних наук, випускниками УКУ з цього факультету стало майже 200 осіб.

Ось як про навчання в УКУ відгукувалась випускниця магістерської програми “Права Людини” Наталія Субботіна


А де навчаються студенти цього факультету?

Про це найкраще зможуть розповісти і показати лише самі студенти! 

Роман Стасюк, студент програми “Етика-Політика-Економіка”, покаже Вам свій звичайний день на цій програмі, а Ганнуся Турчиновська та Юлія Василенко, студентки програми “Соціологія” розкажуть де знаходиться сам факультет, як там навчання і чому вони обрали саме УКУ ⇓


А яке життя студентів на цьому факультету? Чим займаються, окрім того, що працюють в поті чола над навчанням?

Остап Мачинський, студент програми “Управління неприбутковими організаціями” розповість про особливості студентського життя на цій програмі, Роман Ламанський про те, як комбінувати роботу та навчання на програмі “Журналістика”

Про це наше наступне відео⇓

 

Навчальні програми факультету

Етика-Політика-Економіка

Бакалаврська програма

Детальніше

Право

Бакалаврська програма

Детальніше

Соціологія

Бакалаврська програма

Детальніше

Управління неприбутковими організаціями

Магістерська програма

Детальніше

Права людини

Магістерська програма

Детальніше

Публічне управління та адміністрування

Магістерська програма

Детальніше

Журналістика

Магістерська програма

Детальніше

Медіакомунікації

Магістерська програма

Детальніше

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon