Все про Факультет Суспільних наук

 

“Факультет суспільних наук – це не викладачі, які розбіглися по своїх аудиторіях і лише викладають. Факультет – це життя, це екосистема стосунків.”(В. Турчиновський)

 

З яких навчальних програм складається ФСН? Хто тут навчається та ким можуть стати випускники?

Факультет суспільних наук (ФСН) – найбільший в УКУ. Тут є аж 8 навчальних програм, Інститут Лідерства та Управління і 3 школи: Школа Права, Школа Журналістики та комунікації, а також Школа Управління. ФСН було засновано ще 2016 року, він став третім факультетом після Гуманітарного та Філософсько-Богословського.


Де дізнатись про вступ на цей факультет детальніше?

11 червня ми провели вперше після початку пандемії та повномасштабного вторгнення День відкритих дверей наживо. Першим став Факультет суспільних наук. Більше про важливість освіти сьогодні від проректора Дмитра Шеренговського та декана пана Володимира Турчиновського, а також про умови вступу 2022, стипендії та Колегіум дивіться у записі 👇🏻


Чим серед інших особливий Факультет суспільних наук під час війни?

Тут великою мірою дбають про майбутнє нашої країни – через якісну аналітику, верховенство права, чесну політику, розвиток відповідального управління, та об’єктивну журналістику до нової України, яке будуватиме нове покоління.

Від початку війни, мабуть, кожен студент, викладач та працівник знайшов свою можливість допомогти. Так, студентка Школи права УКУ Вікторія Ліщук стала співорганізаторкою Волонтерського штабу УКУ, студенти соціології Данило Чавага та Анастасія Задорожня працювали над міжнародними грантами та допомогою вимушеним переселенцям. 

А випускник Школи права Ілля Підгайний та студент четвертого курсу ЕПЕ Дмитро Димид стали безпосередньо на захист нашої країни до лав ЗСУ.

Навчання на ФСНі під час війни – це можливість не лише допомагати всередині країни, а й впливати на світову спільноту. Так цьогоріч команда студентів УКУ та НаУКМА вже вдруге брала участь в світовій конференції “Національна Модель ООН” у Нью-Йорку. Протягом цієї події наші студенти гучно заявили на ввесь світ про Україну та російсько-українську війну, від якої потерпають наші громадяни.

 


“Університет – це не тільки про навчальні програми, а великою мірою про сердовище – про людей”

 

Хто керує Факультетом суспільних наук в УКУ, хто тут навчається і хто стає почесними випускниками? 

Пан Володимир Турчиновський – декан факультету, доктор філософії, директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності. Разом з паном Володимиром творять історію ФСНу та комфортні умови для академічного розвитку студентів кваліфіковані керівники, менеджери та викладачі бакалаврських та магістерських програм!

Поставити свої питання щодо лекцій, семінарів, сесії та студентського життя можна нашим посланцям бакалаврських програм факультету : 

За час існування Факультету суспільних наук, його випускниками стали понад 200 осіб. Це цілеспрямовані, впевнені в собі молоді люди, які знають, як відбудовувати нову Україну.


Що спонукає студентів обирати Факультет суспільних наук та як відбувається навчання? 

Краще за студентів про це ніхто не розповість)

Дарина Колмик з Харкова, навчається на четвертому курсі соціології і ділиться у відео своїми емоціями після вступу, чим для неї є середовище університету і хто порадив розглянути УКУ як майбутню чотирирічну пригоду)

 


Якщо у вас виникатимуть додаткові запитання – ми завжди раді відповісти!

Телефонуйте за номером +38 097 015 34 36, або пишіть в Facebook, Instagram та Telegram ucu.admission

Освітні програми факультету

Етика-Політика-Економіка

Бакалаврська програма

Детальніше

Право

Бакалаврська програма

Детальніше

Соціологія

Бакалаврська програма

Детальніше

Управління неприбутковими організаціями

Магістерська програма

Детальніше

Права людини

Магістерська програма

Детальніше

Публічне управління та адміністрування

Магістерська програма

Детальніше

Журналістика

Магістерська програма

Детальніше

Медіакомунікації

Магістерська програма

Детальніше

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon