Відкриті двері Інституту лідерства та управління з Я.Юрчишином

Ми підготували для вас тези від викладача УКУ Ярослава Юрчишина на онлайн Дні відкритих дверей програми “Управління неприбутковими організаціями”

  • Професійність та сталість ГО це виклик. У Пласті є правило, як тільки ти прийшов на нову посаду, то готуєш собі наступника. Важливо готувати системи не лідерського, а командного типу, де провідник є важливою складовою з цінностями, але не монополізує процес прийняття рішень чи презентацію організації назовні.
  • Волонтерські організації у 2014 році краще за державу забезпечували українське військо: вони мобільніші, більш творчі, швидко налагоджували зв’язки із закордону, нема  бюрократії, вигоди й інших завдань, їхнє врятувати.
  • У глобальному світі громадські організації підіймають планку викликів: Цілі Розвитку Тисячоліття” ООН, Зелений порядок денний, порядок денний захисту океану. Це все не держави вони навпаки цьому всіляко опираються. Переведення людей зі споживацтва у стан відповідальної опіки нашими ресурсами – це порядок громадських організацій. Саме тому вони настільки потужні, а деколи й потужніші, за глобальні корпорації.
  • Відповідальний та далекоглядний бізнес спершу інвестує в людей, в освіту, їхнє процвітання, бо він розуміє, що чим більше суспільство потребуватиме, тим більше звертатиметься до бізнесу купувати. Відповідно чим більше люди борються за свої права, тим більший буде запит на послуги можливості для розвитку бізнесу. Саме тому вільні держави більш привабливі для бізнесу та для людей. 

Повний запис:

Спікер:

Ярослав Юрчишин – Народний депутат Верховної Ради України IX скликання. Заступник голови та політичний директор партії “Голос”. У 2016-2018 рр. – виконавчий директор Transparency International Ukraine. Також був керівником відділу адвокації в Реанімаційному Пакеті Реформ. У громадському секторі з 1996 року. Активіст Пласту, Молодої Просвіти, ФРІ. Найбільше зосереджувався на “Пласт – український скаутинг”: з 2004 по 2009 був членом керівних органів місцевого осередку (станиці) Пласту в м. Києві; голова міської організації; був відповідальним за зовнішні зв’язки організації.

Відділ рекрутингу абітурієнтів УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon

google map