Навігатор кар’єри

“Навігатор кар’єри: сплануй своє майбутнє” – це сервіс індивідуальних кар’єрних рішень для школярів, які:

  • навчаються у 8-11 класі;
  • вагаються щодо вибору майбутньої професії та напрямку навчання;
  • хочуть визначити свої сильні сторони та дізнатися, як розвинути додаткові навички;
  • прагнуть провести час весело та з користю.

Курс “Навігатор кар’єри” – це не звичайна профорієнтація. Разом з учасниками ми виходимо за рамки профорієнтаційних тестів і вчимося обирати фах, враховуючи безліч внутрішніх і зовнішніх чинників. Тут школярі дізнаються, яких спеціалістів потребує світ, яким є ідеальний кандидат на роботу, як впливає навчання у виші на майбутню кар’єру, що таке soft- і hard-навички та як їх розвивати і безліч інших корисних цікавинок.

Зважаючи на карантинні обмеження, “Навігатор кар’єри” пропонує онлайн-тренінги для школярів у груповому та індивідуальному форматі!

Реєструйтеся, обирайте зручну дату й формат і приєднуйтеся!

Ваша реєстрація підтверджується автоматично. Незадовго до початку тренінгу на Вашу електронну скриньку, вказану у формі реєстрації, надійде лист з деталями щодо проведення тренінгу та оплати.

🌒І заняття : Знайомство. Як змінюється світ професій? Що таке криза і як вона впливає на ринок праці? Автоматизація та діджиталізація: чи замінять нас роботи? Як розвиватимуться галузі, які до вподоби учасникам? 

🌓ІІ заняття: Обговорення домашнього завдання. Що таке soft- i hard-навички? Для чого і як їх потрібно розвивати? Які навички цінують працедавці? Навіщо нам записувати власні досягнення? 

🌔ІІІ заняття: Обговорення домашнього завдання. Що таке стереотипи і як з ними жити? Що впливає на наш вибір професії? Потреби, мотиви, цінності. SWOT-аналіз і методика постановки цілей SMART. 

🌕IV додаткове заняття: може бути також письмово. Тренери готують висновок для кожного учасника, базуючись на їхніх домашніх завданнях, активності під час занять, почутих відповідях тощо.

Вартість онлайн-тренінгу:

  • груповий формат (2 тренерів, до 5 учасників) – 300 грн.;
  • індивідуальний формат (віч-на-віч з тренеркою) – 500 грн..

Інші деталі

Марта Яким: Це були дуже круті тренінги. Я дуже задоволена отриманою інформацією і новими знайомствами. Залюбки буду відвідувати подібні заходи від УКУ 

Михайло Гой: Дуже сподобалося. Цікавий підхід.

Софія Мельник: Навігатор кар‘єри допоміг мені ставити перед собою чітку мету, визначити свою профорієнтацію та зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Було дуже цікаво спілкуватися з нашою маленькою командою, так як усі відкриті та приязні. Це чудовий досвід, який допоможе мені в майбутньому в досягненні своїх цілей

Іван СперанськийЦя програма-унікальна! Мені вона дуже допомогла. Спеціалісти- неймовірно приємні люди, які допомагають кожному учаснику розкрити свій потенціал. З чистою душею рекомендую спробувати себе у програмі “Навігатор кар’єри”, не пошкодуєте! 

Анастасія Куца: Дуже сподобалась взаємодіяти і працювати з людьми,які можуть порадити і допомогти побачити в собі щось вартісне.Рекомендую всім і сама буду слідкувати за новими проектами😉

Відділ рекрутингу абітурієнтів УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon

google map