Журналістика

 Школа журналістики УКУ – це академічна спільнота з унікальним медійним і професійним досвідом, яка через освітні та комунікаційні інструменти творить нові можливості для якісних змін особистості та суспільства.

Наша місія – сформувати покоління нових професіоналів, здатних якісно змінити медіасистему України задля розбудови відповідального суспільства.

Наші принципи

Цінності: чесність і відповідальність  / професійність / відкритість / гідність / довіра / почуття місії / відчуття спільноти

Знання: розуміння трендів глобального світу / розуміння трендів професії

Навики: професійні інструменти / сучасні технології / універсальність


Навчання в Школі журналістики УКУ

це практична освіта за моделлю універсального журналіста: текст + радіо + телебачення + мультимедії

Ми вчимо писати / знімати / монтувати / спілкуватися / аналізувати / творити / співпереживати / досягати мети.

Як ми вчимо?

Навчання як практикум: з 2011 до 2017 року студенти Школи журналістики УКУ опублікували в українських, польських, німецьких, турецьких та італійських медіях понад 3 000 текстів, записали 57 телевізійних та 60 радіоінтерв’ю.

Майстер-класи: 120 українських і закордонних журналістів та експертів провели для студентів Школи журналістики понад 150 майстер-класів і тренінгів.

Професійні майстерні: окрім академічного навчання, Школа журналістики пропонує участь в унікальних освітніх проектах, через які студенти вчаться створювати – Документальний серіал / Політичний репортаж / Соціальний репортаж / Відеоісторії / Мультимедійні історії.

Закордонне стажування: за час існування Школи журналістики УКУ понад 60% її студентів стажувалися/навчалися у 15 країнах світу – Польща, Італія, Німеччина, Литва, Грузія, Молдова, Данія, Австрія, США, Туреччина, Білорусь, Швейцарія, Чехія, Словаччина, Естонія.

Технічні можливості: навчальна телерадіостудія і ньюзрум обладнані професійною телевізійною, відео та радіотехнікою, сучасними комп’ютерами та відповідним програмним забезпеченням, що дозволяє створювати якісний журналістський контент.

Унікальність Школи журналістики – це:

 • поєднання під час навчання знань, навичок та цінностей  
 • диплом, який знають і цінують на медіаринку
 • досвід спілкування з провідними українськими і світовими медійниками
 • стажування у редакціях провідних медій України
 • закордонне стажування в медіях Польщі, Німеччини, Італії
 • наукове стажування у США
 • дотримання професійних стандартів та цінностей
 • професійна репутація, яку студент формує під час навчання
 • повага до особистості студента
 • формування спільноти однодумців


По завершенні навчання студенти Школи журналістики УКУ:

 • працюють в редакціях друкованих та онлайн-медій, на радіо і телебаченні редакторами, журналістами, ведучими, відеографами, режисерами, сценаристами, репортерами, колумністами, аналітиками, кореспондентами:

Українська правда. Життя, Лівий берег, Zaxid.net, Львівська хвиля, 5-й канал, СТБ, ZIK, Delo.ua, Європейська правда, Фокус, The Ukrainians, Радіо Свобода, Збруч, Громадське радіо, Romb, Наші гроші, Твоє місто, MediaLab Online, DTF Magazine, hromadske.ua, Радіо Сковорода, UA-Футбол;

 • створюють власні медіа;
 • стають фрілансерами.

Ліцензійний обсяг набору – 25

Форма навчання – стаціонар

Тривалість навчання – 2 роки. 


Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах в УКУ становить у середньому 3500 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на магістерській програмі з журналістики коштує 70 000 грн. за 2 роки

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ


Умови вступу

 

ВСТУПНІ ІСПИТИ ТА КОНКУРСНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

 ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon