Додаткові документи для вступу на магістерські програми

 

Богослов’я

Вступники на навчання для здобуття магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Богослов’я» на основі ступеня бакалавра, магістра, ОКР спеціаліста обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Християнська педагогіка та організація дозвілля

Вступники на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Християнська педагогіка та організація дозвілля» обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 Психологія, освітньою програмою «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії» обов’язково подають мотиваційний лист, засвідчене особистим підписом, у якому описують свою фахову та навчальну мотивацію, коло професійних інтересів, здатність до самореалізації в межах обраного фаху. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 Психологія, освітньою програмою «Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії» обов’язково подають мотиваційний лист, засвідчене особистим підписом, у якому описують свою фахову та навчальну мотивацію, коло професійних інтересів, здатність до самореалізації в межах обраного фаху. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Фізична терапія та ерготерапія

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія, освітньою програмою “Фізична терапія та ерготерапія” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Публічне управління та адміністрування

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» додатково подають:

 • мотиваційний лист англійською мовою на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA (Master of Public Administration) у їх досягненні», який повинен продемонструвати бачення (візію) абітурієнтом розвитку публічної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства в Україні та його місії в цьому; його цінності, пріоритети і особисті досягнення протягом останніх 5 років; очікування абітурієнта від магістерської програми. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • два рекомендаційних листи, які надсилаються на електронну адресу [email protected] персонально особами, які надають рекомендації.

Управління неприбутковими організаціями

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою «Управління неприбутковими організаціями» додатково заповнюють профіль вступника, в якому розповідають про власний досвід громадської діяльності, роботи у неприбутковому секторі, навчання та волонтерства, очікування від програми. Профіль заповнюється за допомогою онлайн-форми та надсилається на електронну адресу [email protected] Крім цього, вступники обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

“Інновації та підприємництво”

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Інновації та підприємництво” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Менеджмент маркетингової діяльності

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Менеджмент маркетингової діяльності” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Управління технологіями

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління технологіями” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Управління персоналом та організаційний розвиток

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління персоналом та організаційний розвиток” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Бізнес-адміністрування

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Бізнес-адміністрування” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Журналістика

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Журналістика” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • творчий доробок – роботи, опубліковані в різних медіа – друкованих, онлайн-, та які вийшли на радіо і телебаченні. При відсутності авторства, вказаного поруч з публікацією, робота повинна супроводжуватись підписом редактора відповідного ЗМІ та редакційною печаткою. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Медіакомунікації

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Медіакомунікації” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • проектну заявку, мета якої – оцінити загальне уявлення абітурієнта про роботу медіапроектів, здатність до структурованого та проектного мислення. У проектній заявці (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4) вступник має описати майбутній або вже реальний медіапроект. Медіапроект
  має містити: назву; концепт-ідею (мета, завдання, обґрунтування актуальності); опис змісту; аналіз цільової аудиторії; очікування від результатів. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Науки про дані

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, освітньою програмою “Науки про дані” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • два рекомендаційні листи;
 • Curriculum vitae розміром до 2 сторінок А4.

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon