Додаткові документи для вступу на магістерські програми

Богослов’я

Вступники на навчання для здобуття магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Богослов’я» на основі ступеня бакалавра, магістра, ОКР спеціаліста, здобутих за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), додатково подають мотиваційний лист (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці.

Християнська педагогіка та організація дозвілля

Вступники на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Християнська педагогіка та організація дозвілля» додатково подають мотиваційний лист (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці.

Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 Психологія, освітньою програмою «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії» додатково подають мотиваційне есе, засвідчене особистим підписом, у якому описують свою фахову та навчальну мотивацію, коло професійних інтересів, здатність до самореалізації в межах обраного фаху, або відео-звернення, у якому описують фахову та навчальну мотивацію. Детальніші вимоги зазначаються у програмі вступних випробувань.

Публічне управління та адміністрування

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» додатково подають:

  • мотиваційне есе англійською мовою на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA (Master of Public Administration) у їх досягненні», яке повинне продемонструвати бачення (візію) абітурієнтом розвитку публічної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства в Україні та його місії в цьому; його цінності, пріоритети і особисті досягнення протягом останніх 5 років; очікування абітурієнта від магістерської програми. Вимоги до оформлення есе: не більше 1000 слів, шрифт Times New Roman, розмір 14, колір чорний, 1,5 міжрядковий інтервал, параметри сторінки: ліве, верхнє, нижнє 2 см, праве 1,5 см, форматування по ширині рядка). Мотиваційне есе, яке не відповідає технічним параметрам, оцінюватися не буде;
  • два рекомендаційних листи, які надсилаються на електронну адресу [email protected] персонально особами, які надають рекомендації.

Управління неприбутковими організаціями

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою «Управління неприбутковими організаціями» додатково заповнюють профіль вступника, в якому розповідають про власний досвід громадської діяльності, роботи у неприбутковому секторі, навчання та волонтерства, очікування від програми. Профіль заповнюється за допомогою онлайн-форми та надсилається на електронну адресу [email protected]

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon