Як подати документи

 

Додатковий набір на магістерські програми УКУ розпочинається 17 жовтня 2022 року! Як подати документи на обрану магістерську програму – читайте нижче:

 

Вступ на магістерські програми в УКУ відбувається за результатами:

 • Магістерського комплексного тесту (на програму “Права людини”)
 • Магістерського тесту навчальної компетентності* та фахового вступного іспиту (на програми “Журналістика”, “Медіакомунікації”, “Управління неприбутковими організаціями”, “Інновації та підприємництво”, “Менеджмент маркетингової діяльності”, “Управління технологіями”, “Управління персоналом та організаційний розвиток”, “Бізнес-адміністрування”)
 • Фахового вступного іспиту (на програми “Богослов’я”, “Християнська педагогіка та організація дозвілля”, “Фізична терапія та ерготерапія”)

*Для вступників, які вже здобули диплом магістра/спеціаліста і вступають на його основі, передбачена можливість замість МТНК скласти індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови в УКУ.


Кроки вступника на магістерську програму “Права людини”:

1. Зареєструватися у Приймальній комісії на складання Магістерського комплексного тесту з 27 червня по 18 липня або з 12 по 15 вересня 2022 року.

Якщо ви складали ЄВІ та ЄФВВ з права у 2020-2021 рр., ви можете здійснити вступ за результатами цих випробувань.

2. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

3. Скласти Магістерський комплексний тест в період з 10 до 17 серпня або з 29 вересня по 3 жовтня 2022 року у визначені МОН та УЦОЯО дати. Місце й час складання вступних випробувань з’явиться у ваших електронних кабінетах вступників.

4. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист в особистому електронному кабінеті з 17 по 21 жовтня 2022 року.

5. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 31 жовтня 2022 року, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 3 листопада 2022 року. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання електронного підпису (згідно з інструкцією Приймальної комісії).


Кроки вступника на магістерські програми “Журналістика”, “Медіакомунікації”, “Управління неприбутковими організаціями”, “Інновації та підприємництво”, “Менеджмент маркетингової діяльності”, “Управління технологіями”, “Управління персоналом та організаційний розвиток”, “Бізнес-адміністрування”:

1. Зареєструватися у Приймальній комісії на складання Магістерського тесту навчальної компетентності з 27 червня по 18 липня або з 12 по 15 вересня 2022 року.

Якщо ви вступаєте на основі диплома магістра/спеціаліста, замість МТНК ви можете складати індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови в Університеті. В цьому випадку реєструватися на МТНК не потрібно.

2. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/registerякщо ви реєструвалися на складання Магістерського тесту навчальної компетентності й отримали екзаменаційний листок. У випадку вступу на основі диплома магістра/спеціаліста за індивідуальною усною співбесідою реєструвати електронний кабінет не потрібно!

3. Скласти Магістерський тест навчальної компетентності в період з 10 до 17 серпня або з 29 вересня по 3 жовтня 2022 року у визначені МОН та УЦОЯО дати. Місце й час складання вступних випробувань з’явиться у ваших електронних кабінетах вступників.

4. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист в особистому електронному кабінеті з 17 по 21 жовтня 2022 року:

 • в особистому електронному кабінеті  – якщо ви реєструвалися на МТНК і створили електронний кабінет вступника;
 • в онлайн-формі – якщо ви маєте диплом магістра/спеціаліста, складатимете індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови і не створювали електронний кабінет вступника або якщо у вас диплом іноземного зразка.

5.  Скласти фахові вступні іспити (та індивідуальні усні співбесіди для вступників на основі диплома магістра/спеціаліста) в період з 24 по 27 жовтня 2022 року згідно з графіком.

6. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 31 жовтня 2022 року, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 3 листопада 2022 року. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання електронного підпису (згідно з інструкцією Приймальної комісії).


Кроки вступника на магістерські програми “Богослов’я”, “Християнська педагогіка та організація дозвілля”, “Фізична терапія та ерготерапія”:

1. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

2. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист в особистому електронному кабінеті з 17 жовтня по 21 жовтня 2022 року. Якщо у вас виникли труднощі з реєстрацією електронного кабінету, напишіть нам лист на скриньку [email protected] з описом проблеми.

3. Скласти фахові вступні іспити в період з 24 по 27 жовтня 2022 року згідно з графіком.

4. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 31 жовтня 2022 року, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 3 листопада 2022 року. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання електронного підпису (згідно з інструкцією Приймальної комісії).

Детальніше

 • заява у формі, визначеній МОН;
 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, сторінка з пропискою)  або копія ID-картки із реєстрацією про місце проживання;

 • копія РНОКПП (ідентифікаційного номера);

 • диплом державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра та додаток до нього (оригінали);

 • екзаменаційний листок вступних випробувань для вступників, які складали ЄВІ та ЄФВВ у 2020-2021 рр. (оригінал) – за наявності;

 • копія військово-облікового документа для військовозобов`язаних (квиток або посвідчення про приписку);

 • чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

 • документ, що підтверджує зміну прізвища (наприклад, у випадку одруження чи розлучення);

 • мотиваційний лист і додаткові документи за вимогою програми;
 • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами індивідуальної усної співбесіди (за наявності і можливості спеціальних умов вступу в окремих випадках).

При поданні документів вступник зобов’язаний мати з собою оригінал паспорта/ID-картки, РНОКПП (ідентифікаційного номера) та військового квитка (посвідчення про приписку).

Вступники на навчання для здобуття магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Богослов’я» на основі ступеня бакалавра, магістра, ОКР спеціаліста обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Християнська педагогіка та організація дозвілля» обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія, освітньою програмою “Фізична терапія та ерготерапія” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою «Управління неприбутковими організаціями» додатково заповнюють профіль вступника, в якому розповідають про власний досвід громадської діяльності, роботи у неприбутковому секторі, навчання та волонтерства, очікування від програми. Профіль заповнюється за допомогою онлайн-форми та надсилається на електронну адресу [email protected] Крім цього, вступники обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Інновації та підприємництво” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Менеджмент маркетингової діяльності” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління технологіями” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління персоналом та організаційний розвиток” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Бізнес-адміністрування” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Журналістика” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • творчий доробок – роботи, опубліковані в різних медіа – друкованих, онлайн-, та які вийшли на радіо і телебаченні. При відсутності авторства, вказаного поруч з публікацією, робота повинна супроводжуватись підписом редактора відповідного ЗМІ та редакційною печаткою. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Медіакомунікації” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • проектну заявку, мета якої – оцінити загальне уявлення абітурієнта про роботу медіапроектів, здатність до структурованого та проектного мислення. У проектній заявці (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4) вступник має описати майбутній або вже реальний медіапроект. Медіапроект
  має містити: назву; концепт-ідею (мета, завдання, обґрунтування актуальності); опис змісту; аналіз цільової аудиторії; очікування від результатів. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon