Як подати документи

Дорогі абітурієнти, запрошуємо ознайомитися з оновленими Правилами прийому УКУ 2022!


Вступ на магістерські програми в УКУ відбувається за результатами:

 • Магістерського комплексного тесту (на програму “Права людини”)
 • Магістерського тесту навчальної компетентності* та фахового вступного іспиту (на програми “Клінічна психологія з основами КПТ”, “Клінічна психологія з основами ПДТ”, “Журналістика”, “Медіакомунікації”, “Управління неприбутковими організаціями”, “Публічне управління та адміністрування”, “Інновації та підприємництво”, “Менеджмент маркетингової діяльності”, “Управління технологіями”, “Управління персоналом та організаційний розвиток”, “Бізнес-адміністрування”)
 • Фахового вступного іспиту (на програми “Богослов’я”, “Християнська педагогіка та організація дозвілля”, “Фізична терапія та ерготерапія”)
 • Розгляду мотиваційного листа (на програму “Науки про дані”)

*Для вступників, які вже здобули диплом магістра/спеціаліста і вступають на його основі, передбачена можливість замість МТНК скласти індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови в УКУ.


Кроки вступника на магістерську програму “Права людини”:

1. Зареєструватися у Приймальній комісії на складання Магістерського комплексного тесту з 27 червня по 18 липня. Зареєструватися і подати необхідні документи можливо через онлайн-форму. 

Якщо ви складали ЄВІ та ЄФВВ з права у 2020-2021 рр., ви можете здійснити вступ за результатами цих випробувань.

2. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

3. Скласти Магістерський комплексний тест в період з 10 до 17 серпня у визначені МОН та УЦОЯО дати. Місце й час складання вступних випробувань з’явиться у ваших електронних кабінетах вступників.

4. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист в особистому електронному кабінеті з 16 серпня по 15 вересня.

5. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення першого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 22 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 24 вересня. Оприлюднення другого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 26 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 28 вересня. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання КЕП (згідно з інструкцією Приймальної комісії).


Кроки вступника на магістерські програми “Журналістика”, “Медіакомунікації”, “Управління неприбутковими організаціями”, “Публічне управління та адміністрування”, “Інновації та підприємництво”, “Менеджмент маркетингової діяльності”, “Управління технологіями”, “Управління персоналом та організаційний розвиток”, “Бізнес-адміністрування”, “Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії”, “Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії”:

1. Зареєструватися у Приймальній комісії на складання Магістерського тесту навчальної компетентності з 27 червня по 18 липня. Зареєструватися і подати необхідні документи можливо через онлайн-форму. 

Якщо ви вступаєте на основі диплома магістра/спеціаліста, замість МТНК ви можете складати індивідуальну усну співбесіду з іноземної мови в Університеті. В цьому випадку реєструватися на МТНК не потрібно.

2. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/registerякщо ви реєструвалися на складання Магістерського тесту навчальної компетентності й отримали екзаменаційний листок. У випадку вступу на основі диплома магістра/спеціаліста за індивідуальною усною співбесідою реєструвати електронний кабінет не потрібно!

3. Скласти Магістерський тест навчальної компетентності в період з 10 до 17 серпня у визначені МОН та УЦОЯО дати. Місце й час складання вступних випробувань з’явиться у ваших електронних кабінетах вступників.

4. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист в особистому електронному кабінеті з 16 серпня по 15 вересня.

5.  Скласти фахові вступні іспити (та індивідуальні усні співбесіди для вступників на основі диплома магістра/спеціаліста) в період з 17 серпня по 20 вересня згідно з графіком.

6. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення першого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 22 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 24 вересня. Оприлюднення другого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 26 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 28 вересня. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання КЕП (згідно з інструкцією Приймальної комісії).


Кроки вступника на магістерські програми “Богослов’я”, “Християнська педагогіка та організація дозвілля”, “Фізична терапія та ерготерапія”:

1. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

2. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист з 16 серпня по 15 вересня в електронному кабінеті.

3. Скласти фахові вступні іспити в період з 17 серпня по 20 вересня згідно з графіком.

4. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення першого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 22 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 24 вересня. Оприлюднення другого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 26 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 28 вересня. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання КЕП (згідно з інструкцією Приймальної комісії).


Кроки вступника на магістерську програму “Науки про дані”:

1. Зареєструвати електронний кабінет вступника з 1 серпня за посиланням: https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register.

2. Подати заяву на вступ та мотиваційний лист з 16 серпня по 15 вересня в електронному кабінеті.

3. Виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів та укласти договір про навчання) згідно з рейтинговим списком. Оприлюднення першого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 22 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 24 вересня. Оприлюднення другого рейтингового списку рекомендованих до зарахування відбудеться 26 вересня, подання документів згідно з ним триватиме до 18:00 28 вересня. Подати документи ви можете лише після отримання рекомендації до зарахування. Подання документів відбувається вживу або за допомогою накладання КЕП (згідно з інструкцією Приймальної комісії).

Детальніше

 • заява у формі, визначеній МОН;
 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 сторінки) (відповідно до статті 5 Закону України “Про громадянство України”, пунктів 15, 16 частини першої статті 1 Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту”, пункту 16 частини першої статті 1 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”) або копія ID-картки із реєстрацією про місце проживання;

 • копія РНОКПП (ідентифікаційного номера);

 • диплом державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра та додаток до нього (оригінали);

 • екзаменаційний листок вступних випробувань для вступників, які складали ЄВІ та ЄФВВ у 2020-2021 рр. (оригінал) або відповідний документ про складання МТНК/МКТ у 2022 р. (оригінал) – за наявності;

 • копія військово-облікового документа для військовозобов`язаних (квиток або посвідчення про приписку), крім випадків, передбачених законодавством;

 • чотири кольорових фотокартки розміром 3х4 см;

 • документ, що підтверджує зміну прізвища (наприклад, у випадку одруження чи розлучення);

 • мотиваційний лист і додаткові документи за вимогою програми;
 • документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами індивідуальної усної співбесіди (за наявності і можливості спеціальних умов вступу в окремих випадках).

При поданні документів вступник зобов’язаний мати з собою оригінал паспорта/ID-картки, РНОКПП (ідентифікаційного номера) та військового квитка (посвідчення про приписку).

Вступники на навчання для здобуття магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Богослов’я» на основі ступеня бакалавра, магістра, ОКР спеціаліста обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю 041 Богослов’я, освітньою програмою «Християнська педагогіка та організація дозвілля» обов’язково подають мотиваційний лист, у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 Психологія, освітньою програмою «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії» обов’язково подають мотиваційний лист, засвідчене особистим підписом, у якому описують свою фахову та навчальну мотивацію, коло професійних інтересів, здатність до самореалізації в межах обраного фаху. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 Психологія, освітньою програмою «Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії» обов’язково подають мотиваційний лист, засвідчене особистим підписом, у якому описують свою фахову та навчальну мотивацію, коло професійних інтересів, здатність до самореалізації в межах обраного фаху. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія, освітньою програмою “Фізична терапія та ерготерапія” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» обов’язково подають:
● мотиваційний лист англійською мовою на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA (Master of Public Administration) у їх досягненні», який повинен продемонструвати бачення (візію) абітурієнтом розвитку публічної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства в Україні та його місії в цьому; його цінності, пріоритети і особисті досягнення протягом останніх 5 років; очікування абітурієнта від магістерської програми. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.
● два рекомендаційних листи, які надсилаються на електронну адресу [email protected] персонально особами, які надають рекомендації.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою «Управління неприбутковими організаціями» додатково заповнюють профіль вступника, в якому розповідають про власний досвід громадської діяльності, роботи у неприбутковому секторі, навчання та волонтерства, очікування від програми. Профіль заповнюється за допомогою онлайн-форми та надсилається на електронну адресу [email protected] Крім цього, вступники обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Інновації та підприємництво” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Менеджмент маркетингової діяльності” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління технологіями” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Управління персоналом та організаційний розвиток” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент, освітньою програмою “Бізнес-адміністрування” обов’язково подають мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Журналістика” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • творчий доробок – роботи, опубліковані в різних медіа – друкованих, онлайн-, та які вийшли на радіо і телебаченні. При відсутності авторства, вказаного поруч з публікацією, робота повинна супроводжуватись підписом редактора відповідного ЗМІ та редакційною печаткою. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 Журналістика, освітньою програмою “Медіакомунікації” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • проектну заявку, мета якої – оцінити загальне уявлення абітурієнта про роботу медіапроектів, здатність до структурованого та проектного мислення. У проектній заявці (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4) вступник має описати майбутній або вже реальний медіапроект. Медіапроект
  має містити: назву; концепт-ідею (мета, завдання, обґрунтування актуальності); опис змісту; аналіз цільової аудиторії; очікування від результатів. Окремо рекомендується вказувати авторські блоги та медіапроекти (Instagram, YouTube, TikTok, подкасти), до яких мав стосунок вступник.

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки, освітньою програмою “Науки про дані” обов’язково подають:

 • мотиваційний лист. Детальніші вимоги до мотиваційного листа оприлюднюються на веб-сайті Приймальної комісії Університету;
 • два рекомендаційні листи;
 • Curriculum vitae розміром до 2 сторінок А4.

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon