Вступні іспити та конкурсні бали

Богослов’я. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 041 – Богослов’я, конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),
  • єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЗНО) : (макс. к-сть – 200 балів). Для вступників, які вступають на основі освітнього ступеня Магістра (ОКР Спеціаліста) єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЗНО) може бути замінений на вступний іспит з іноземної мови в університеті.
  • середнього балу документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ (макс. к-сть – 20 балів).

Для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншою спеціальністю необхідною умовою допуску для здачі фахових випробувань є попереднє успішне складання додаткового вступного випробування. Вступники складають вступне випробування у травні для допуску до реєстрації на ЗНО або у липні перед фаховим випробуванням (для вступників, які склали ЗНО).

Християнська педагогіка і організація дозвілля. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 041 – Богослов”я (освітня програма  – Християнська педагогіка і організація дозвілля) конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),

Екуменічні науки: християнство у діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 041 – Богослов”я (освітня програма – Екуменічні науки: християнство у діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа) конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),

Iсторія та археологія. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 032 – Iсторія та археологія,  (освітня програма – Історія) конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),

Технології та інновації в соціальній роботі. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 231– Соціальна робота (освітня програма – Технології та інновації в соціальній роботі), конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 60 балів),
  • фахової співбесіди (макс. к-сть – 20 балів),
  • вступного іспиту з іноземної мови (макс. к-сть – 10 балів),
  • середнього балу документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ (макс. к-сть – 10 балів).

Журналістика. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 – Журналістика, конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 120 балів)
  • фахової співбесіди (макс. к-сть балів 80, з яких за співбесіду макс. кільк. – 60, за творчий доробок макс. к-сть – 20),

Медіакомунікації. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 061 – Журналістика (освітня програма – Медіакомунікації), конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 120 балів),
  • фахової співбесіди (макс. к-сть – 80 балів, де 30 балів абітурієнт отримує за проектну заявку і 50 – за співбесіду),

Публічне управління та адміністрування. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 281 – Публічне управління та адміністрування, конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

• фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),
  • єдиного вступного іспиту з англійської мови (ЗНО) : (макс. к-сть – 200 балів). Для вступників, які вступають на основі освітнього ступеня Магістра (ОКР Спеціаліста) єдиний вступний іспит з англійської мови (ЗНО) може бути замінений на вступний іспит з англійської мови в університеті.

Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 – Психологія (освітня програма – Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії), конкурсний бал обчислюється як сума результатів

• фахового випробування (макс. к-сть – 160 балів),
  • фахової співбесіди (макс. к-сть – 40 балів),

Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 053 – Психологія (освітня програма – Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії), конкурсний бал обчислюється як сума результатів

• фахового випробування (макс. к-сть – 180 балів),
  • фахової співбесіди (макс. к-сть – 20 балів),

Фізична терапія та ерготерапія. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 227 – Фізична терапія, ерготерапія (освітня програма – Фізична терапія та ерготерапія), конкурсний бал обчислюється як сума результатів

• фахового випробування (макс. к-сть 60 балів),
  • фахової співбесіди (макс. к-сть – 15 балів),
  • вступного іспиту з іноземної мови (макс. к-сть – 20 балів),
  • середнього балу документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ (макс. к-сть – 5 балів).

Права людини. Прийом на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 – Право (освітня програма – Права людини) здійснюється на підставі конкурсного відбору за результатами проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЗНО) для вступу в магістратуру відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2019 році”.

• ЗНО з іноземної мови – 200 балів,
  • ЗНО з права – 200 балів,
  • ТЗНПК – 200 балів.

Науки про дані. При прийомі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки  (освітня програма – Науки про дані), конкурсний бал обчислюється як сума результатів