Порядок реєстрації на ЗНО

Організація та проведення вступних випробувань до магістратури, що проводяться за технологією ЗНО, визначається Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 22 березня 2018 року № 270.

УВАГА! Для вступу в Український католицький університет не обов”язково реєструватися на ЗНО в приймальній комісії УКУ. Вступник (ця) може зареєструватися у ВУЗі, в якому навчається і у липні подавати документи в УКУ.

АЛГОРИТМ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ:

1.Реєстрація на ЗНО – 14 травня по 5 червня – реєстрація через приймальну комісію. Адреса: Центр ім. митрополита Андрея Шептицького, каб 528 (вул. Стрийська, 29 (біля корпусу Козельницька 2а). Графік роботи з 10.00 – 18.00.  17, 19, 20, 26, 27, 28 травня, 2-3 червня – вихідні дні в УКУ).

!Важливо – вступники, які вступають з іншої спеціальності можуть бути зареєстровані на ЗНО тільки після успішного проходження додаткового вступного випробування.

2. ЗНО з іноземної мови – 11 липня / ЗНО з права для вступників на спеціальність – 13 липня.

3. Подача документів для вступу – 2 липня по 26 липня.

4.Фахові вступні випробування в університет – 15-29 липня (згідно графіку університету).

Документи для реєстрації

  1. Заява;
  2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або інший документ, який засвідчує особу і громадянство*;
  3. Копія ідентифікаційного коду;
  4. Копію документа державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього* – за наявності або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, виданої за місцем навчання, – для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань (копії або оригінал довідки);
  5. Два фото 3х4.

*Під час реєстрації необхідно пред”явити оригінал.

!Додатково – потрібна паперова папка на зав”язках для формування особової справи.

 

Список осіб зареєстрованих на ЗНО станом на 18 травня 2018 року

 

Детальніше про ЗНО з іноземної мови

Тестові завдання з іноземних мов укладаються відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійськанімецька, французька, іспанська) для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77, за винятком завдань частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух».

Структура, час виконання тестів з англійської, німецької, французької та іспанської мов, кількість і форми завдань, уключених до предметних тестів, схеми нарахування балів за їх виконання зазначено в Загальних характеристиках предметних тестів ЄВІ для вступу в 2018 році на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Зі схемами нарахування балів за виконання завдань єдиного вступного іспиту з англійської, іспанської, німецької та французької мов можна ознайомитися за посиланням.

Детальніше про процедуру іспиту

 

Інформація про вступ у відділі рекрутингу:

Графік роботи:

Консультаційні дні:
середа та п'ятниця
10:00 - 17:00

Ел. пошта: