Розклад вступних іспитів для вступу на магістратуру

На цій сторінці є розклад іспитів на всі магістерські програми УКУ. Зважте, що документи потрібно подати за день до першого іспиту

 

Спеціальність 041 – БОГОСЛОВ’Я

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Хуторівка 35а

ауд.  101

24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35а

ауд.301

25 липня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 041 – Богослов’я

Освітня програма «ХРИСТИЯНСЬКА ПЕДАГОГІКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 11.00 Хуторівка 35а

ауд.  101

24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35а

ауд.301

25 липня Фаховий усний іспит 13.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 041 – Богослов’я

Освітня програма «ЕКУМЕНІЧНІ НАУКИ: ПРИМИРЕННЯ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 12.00 Хуторівка 35а

ауд.  101

24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35а

ауд.301

25 липня Фаховий усний іспит 15.00 Хуторівка 35а

ауд. 101

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 032 – Історія та археологія, освітня програма “ІСТОРІЯ”

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Козельницька 2а, 405 ауд.
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, 013 ауд. В церкві
25 липня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а, 405 ауд.

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 231 – Соціальна робота, освітня програма  «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ В СОЦІАЛЬНІЙ РОБОТІ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
30 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)    
31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнцицького 17

ауд  220

 

1 серпня Фаховий усний іспит    
2 серпня Фахова співбесіда    

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 227 – Фізична терапія, ерготерапія, освітня програма

«ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ ТА ЕРГОТЕРАПІЯ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
30 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Свєнцицького 17

ауд  118

 

31 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнцицького 17

ауд  221

 

1 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Свєнцицького 17

ауд  118

 

2 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнцицького 17

ауд  118

 

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 061 – Журналістика, освітня програма «ЖУРНАЛІСТИКА»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
I тур (найкраще для тих, хто вже здав ЗНО з іноземної мови)
19 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.
23 липня Фаховий іспит 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.
24 липня Фахова співбесіда 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.
ІІ тур
22 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35а, 203 ауд.
25 липня Фаховий іспит 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.
26 липня Фахова співбесіда 10.00 Хуторівка 35а, 102 ауд.

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 061 – Журналістика, освітня програма «МЕДІАКОМУНІКАЦІЇ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Хуторівка 35а ауд 202
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Свєнціцького 17 ауд 302
19 липня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка 35а ауд 202
20 липня Фахова співбесіда та аналіз проектної заявки 10.00 Хуторівка 35а

ауд 202

 

ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Хуторівка 35а ауд 202
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35а, 203 ауд.
25 липня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка 35а ауд 202
26 липня Фахова співбесіда та аналіз проектної заявки 10.00 Хуторівка 35а

ауд 202

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 053 – Психологія, освітня програма

«ПСИХОЛОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ З ОСНОВАМИ ПСИХОДИНАМІЧНОЇ ТЕРАПІЇ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Свєнціцького 17, 306 ауд.
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35, ауд. 102
19 липня Фаховий письмовий іспит 10.00 Свєнціцького 17, 306 ауд.
20 липня Фахова  співбесіда 10.00 Свєнціцького 17, 306 ауд.
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 10.00 Свєнціцького 17, 313 ауд.
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Свєнціцького 17, 221 ауд.
25 липня Фаховий письмовий іспит 10.00 Свєнціцького 17, 313 ауд.
26 липня Фахова співбесіда 10.00 Свєнціцького 17, 313 ауд.

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 053 – Психологія, освітня програма

«КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ З ОСНОВАМИ КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВОЇ ТЕРАПІЇ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Хуторівка 35, ауд. 102
19 липня Фаховий письмовий іспит 11.00 Свєнціцького 17, ауд. 304
20 липня Фахова  співбесіда 11.00 Свєнціцького 17, ауд. 043
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Свєнціцького 17, 221 ауд.
25 липня Фаховий письмовий іспит 11.00 Свєнціцького 17, ауд. 220
26 липня Фахова співбесіда 11.00 Свєнціцького 17, ауд. 043

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 


Спеціальність 122 – Комп’ютерні науки, освітня програма

«НАУКИ ПРО ДАНІ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 6:00 – 23:00 Онлайн за посиланням
З додатковими питаннями пишіть на скриньку [email protected]
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Свєнціцького 17, ауд. 305
19 липня Фаховий письмовий іспит 9.30 Свєнціцького 17, ауд. 305
20 липня Фахова співбесіда 10.00 Стрийська 29, 316 аудиторія в Центрі Шептицького
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 6:00 – 23:00 Онлайн за посиланням
З додатковими питаннями пишіть на скриньку [email protected]
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Свєнціцького 17, ауд. 305
25 липня Фаховий іспит 10.00 Свєнціцького 17, ауд. 305
26 липня Фахова співбесіда 10.00 Стрийська 29, 316 аудиторія в Центрі Шептицького

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 281 – Публічне управління та адміністрування,

Освітня програма «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

 

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей) 15.00 Козельницька 2а, ауд 206

 

24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд. 013 Церква
25 липня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а ауд 206

 

 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

 


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «ІННОВАЦІЇ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Стрийська 29, ауд 402 (Центр Шептицького)
19 липня Фаховий іспит 10.00 Стрийська 29, ауд 402 (Центр Шептицького)
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
25 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд 305
26 липня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а, ауд 305

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 12.00 Стрийська 29, ауд 302 (Центр Шептицького)
19 липня Фаховий іспит 10.00 Стрийська 29, ауд 302 (Центр Шептицького)
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
25 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 14.00 Стрийська 29, ауд 302 (Центр Шептицького)
26 липня Фаховий іспит 10.00 Стрийська 29, ауд 302 (Центр Шептицького)

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіяхзгідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд 311
19 липня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а, ауд 311
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
25 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд 311
26 липня Фаховий іспит 10.00 Козельницька 2а, ауд 311

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «МЕНЕДЖМЕНТ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
І тур
17 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
18 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 14.00 Стрийська 29, ауд 404 (Центр Шептицького)
19 липня Фаховий іспит 14.00 Стрийська 29, ауд 404 (Центр Шептицького)
ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
25 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд 305
26 липня Фаховий іспит 16.00 Козельницька 2а, ауд 305

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЯМИ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 Тільки ІІ тур
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)   Онлайн
25 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 14.00 Стрийська 29, ауд 402 (Центр Шептицького)
26 липня Фаховий письмовий іспит 14.00 Стрийська 29, ауд 402 (Центр Шептицького)

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


Спеціальність 073 – Менеджмент

Освітня програма «УПРАВЛІННЯ НЕПРИБУТКОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ»

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
 
23 липня Додаткове вступне випробування (для вступників з інших спеціальностей)  9.00 – 17.00 Онлайн 
24 липня Іспит з іноземної мови (у випадку наявності вступників, які могли не складати ЗНО) 10.00 Козельницька 2а, ауд 405
 25 липня Фаховий  іспит 10.00  Козельницька 2а, ауд 308 

Реєстрація на вступні випробування розпочинається за 30 хв. до початку іспиту в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників.

Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.


 

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 13:00 по 14:00

Ел. пошта: