Реєстрація на спеціально організовану сесію ЄВІ

Реєстрація на спеціально організовану сесію Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (для тих вступників на магістратуру, які мають лише диплом бакалавра і пропустили/не склали ЄВІ в основну сесію) розпочнеться 27-го липня і буде тривати до 18:00 5-го серпня.

Зареєструватись потрібно буде в онлайн форматі для мінімізації контактів.

Цьогоріч вартість участі в тестуванні складає 540 грн, до початку реєстрації учасникам варто ознайомитися із нормативним документом, що регламентує особливості надання платної послуги із проведення спеціально організованої сесії ЄВІ. Цю суму потрібно оплатити в УЦОЯО після реєстрації, через реквізити у кабінеті учасника ЄВІ.

Сам ЄВІ відбудеться 11 вересня. Інформацію про місце складання Ви зможете отримати за два тижні до дати складення, у своєму кабінеті учасника ЄВІ.

Для реєстрації будуть потрібні такі скан-копії документів:

• Заповнена анкета вступником. Завантажити анкету можна за посиланням. Поради щодо заповнення анкети є внизу.
  • Документ, що посвідчує особу. Якщо паспорт старого зразка – скан-копію 1-ї, 2-ї та 11-ї сторінок. Якщо це ID картка – скан обох сторін.
  • Скан облікової картки платника податків
  • Скан документа про здобутий ступінь вищої освіти. У випадку, якщо вступник на момент реєстрації на ЄВІ ще здобуває вищу освіту (навчається на 4-му курсі) – скан довідки наданої їх університетом про планове завершення навчання та здобуття диплому. Якщо Ви студент з УКУ – зверніться, будь ласка, щодо її виготовлення за цим посиланням. Скан довідки долучається до інших документів у формі.
  • Скан фотокартки для документів. Інструкція по зйомці фото в домашніх умовах за посиланням.

Як заповнити анкету?

• У першому блоці вкажіть, будь ласка, назву ЗВО до якого збираєтесь вступати, а також спеціальність на якій би хотіли навчатися. Наприклад: “..здобуття вищої освіти в Українському Католицькому Університеті за спеціальністю Менеджмент“. Перелік відповідних спеціальностей до назв програм є за посиланням (додаток №1)
  • У блоці “Персональні дані” запишіть, будь ласка, свої особисті дані.
  • У блоці “Дані про освіту” перше поле (“здобуду освітній ступінь бакалавра в поточному році в..”) потрібно заповнити вступникам, які здобудуть планово ступінь бакалавра в 2021 році. Також, таким вступникам потрібно надати дані довідки про планове закінчення навчання в цьому році. Якщо у вступника вже є ступінь вищої освіти – тоді потрібно перейти до поля “дані документа про здобутий ступінь вищої освіти” та вказати необхідні дані
  • У полі “здобув(ла) освітній ступінь бакалавра” вкажіть спеціальність, яку Ви закінчили в своєму університеті. У випадку, якщо Ви в процесі завершення 4-го курсу, вкажіть “здобуваю і спеціальність”
  • У блоці “Загальна інформація” вкажіть, будь ласка, свій контактний телефон. Якщо Вам необхідно створити особливі умови для участі в ЄВІ через певну хворобу чи форму інвалідності – заповніть необхідну інформацію далі. Якщо ні – пропустіть поля “інформація про необхідність створення…”,“код умови” та “дата та номер медичного…”
  • У блоці “Інформація про вступні випробування” вступнику необхідно вказати іноземну мову, з якої буде складати єдиний вступний іспит. Зауважте! На більшість магістерських програм УКУ потрібно саме англійську мову.
  • У полі “населений пункт, у якому бажаю скласти єдиний вступний іспит” потрібно вказати місто, в якому вступник бажає здавати ЄВІ. Пункти для проведення ЄВІ/ЄФВВ будуть створені у Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). Водночас, у Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі, Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.
  • Поле “відмітка про бажання складати єдине фахове вступне випробування ” потрібне для заповнення випускникам програм напряму “Право” та суміжним “правничим спеціальностям” у 2021 році. Якщо Ви закінчили/закінчуєте інший напрям і НЕ вступаєте на магістерську програму “Права людини” – пропустіть цей пункт і пункт “населений пункт, у якому бажаю скласти єдине фахове вступне випробування”.

Ну і, звичайно, не забудьте поставити підпис 😉

Якщо виникатимуть питання – телефонуйте за номером 097 015 34 36 і ми допоможемо 😉

Для реєстрації на Єдиний вступний іспит, необхідно перевірити наявність всіх документів та підготувати фото.

Самі ж документи та дані потрібно надіслати через електронну форму. Вона буде відкрита о 10:00 27-го липня і працюватиме до 18:00 5-го серпня.

Якнайшвидше наші працівники опрацюють Вашу заявку та зв’яжуться з Вами через електронну пошту для підтвердження.

РЕЄСТРАЦІЯ

Після того, як Ви зареєструвались на ЄВІ, Вас чекає сам іспит, який відбудеться 11 вересня. Час іспиту, запрошення та місце проведення буде опубліковано в Вашому електронному кабінеті. Деталі про це є в інформаційному бюлетні від УЦОЯО за цим посиланням.

Додаткова хвиля вступу на вільні місця на магістерських програмах УКУ відбудеться у вересні. Важливі дати додаткової вступної кампанії є за цим посиланням.

Центр абітурієнта УКУ

З понеділка по п'ятницю