Медіакомунікації

Магістерська програма з медіакомунікацій  – новий напрям освіти медіафахівців, які по завершенні програми працюватимуть не лише в медіях, але також із медіями.

Програма має три головні складові:

 • Критичні студії
 • Візуальні студії
 • Цифрові студії

 

По завершенні магістратури випускники отримують знання і навики:

 • Фахівець з нових медій
 • Медіааналітик
 • Фахівець з візуальних комунікацій
 • Фахівець зі стратегічних комунікацій

Випускники магістерської програми з медіакомунікацій можуть працювати у:

 • аналітичних, експертних, консалтингових центрах
 • медіа різних типів
 • рекламних і маркетингових агентствах
 • бізнес-корпораціях
 • прес-службах
 • науково-дослідних інститутах
 • навчальних закладах
 • комунікаційних компаніях
 • соціологічних компаніях
 • громадських організаціях

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 1,5 роки.
Обсяг набору – 25 осіб

Детальнішу інформацію щодо вступу у 2023 році ми повідомимо найближчим часом після офіційного затвердження Порядку прийому у МОН! 

Рекомендуємо переглянути інформацію про вступ 2022 

Вартість навчання на магістерській програмі з Медіакомунікацій для вступників у 2023 році становить 120 000 грн за програму (1,5 роки).

Кожен вступник, який вмотивований навчатися на цій програмі та має потребу у фінансовій підтримці може претендувати на отримання стипендії. Детальніші умови про надання стипендій будуть опубліковані незабаром!

Більше про стипендію від Університету!

Стратегія комунікації: про що не варто забувати у часі кризи

10 причин обрати нашу програму:

 1. Медії і комунікації.
  Напрям із медіакомунікацій – один із найбільш динамічних і затребуваних на світовому ринку праці. З’являється запит на фахівців, які не лише створюють контент, а й вміють працювати з ним: просувати, продавати, верифікувати, аналізувати, покращувати. На таких експертів чекають в аналітичних та цифрових відділах інтернет-маркетингових та маркетингових компаній, креативних, рекламних агенцій та PR-компаній, у відділах комунікацій державних та приватних бізнес-структур. Закінчивши нашу Програму, студенти працюють медіааналітиками, SMM- і контент-менеджерами, PR- і рекламними менеджерами, координаторами проектів і програм, бренд-стратегами, відеографами, графічними дизайнерами, дизайнерами інфографіки, digital-редакторами, програмними продюсерами, фахівцями з мультимедійного продакшину. Дехто продовжує навчання у США, Канаді та Європі.
 2. Візуальні або цифрові медії.
  Окрім фундаментального блоку дисциплін із медіакомунікацій, наша Програма пропонує студентам на вибір одну із двох спеціалізацій – візуальні або цифрові медії. Тому кожний студент має змогу з меню предметів навчальної програми самостійно вибрати відповідні дисципліни і сформувати такий курикулум, який буде максимально відповідати його/її запитам.
 3. Індивідуальний підхід.
  Оскільки в навчальній групі лише 20 студентів, упродовж навчання кожний студент отримує індивідуальну підтримку, консультування, академічне курування педагогів і тренерів програми. Для кожного студента залежно від його компетенцій і вподобань добираємо місце для професійного та наукового стажування, пропонуємо закордонні стипендії й обміни, додаткові освітні сервіси Програми тощо. Ми дбаємо про створення і промоцію професійних реноме наших студентів для українського і закордонного ринків праці.
 4. Практика
  Для нашої Програми пріоритетний практичний блок дисциплін, щоб максимально передати студентам практичні навички, компетенції та інструменти для виготовлення якісного контенту й успішного управління ним. Тому наші студенти часто фотографують, знімають, комунікують, монтують, розробляють, представляють, захищають, моніторять, верифікують, діагностують, виробляють, покращують, просувають, експериментують – і отримують не лише задоволення та високі бали, а й всеукраїнські престижні нагороди.
 5. Викладачі та тренери
  Наша команда – лектори, тренери, гості – це фахівці й експерти із колосальним досвідом, всеукраїнським або світовим визнанням, а також унікальними авторськими методиками роботи зі студентами. Ми намагаємося забезпечити курси найкращими фахівцями у відповідних професійних сегментах, а відтак студенти мають можливість бувати в реальних продакшн-студіях, на онлайн-радіо, в анімаційних майстернях, аналітичних центрах, де часто стажуються або отримують постійне місце праці, закінчивши навчання.
 6. Закордонні стажування
  Невід’ємна складова повноцінного циклу якісного навчання – закордонний досвід. Наші студенти мають до вибору: щорічні міжнародні школи (як ISMJ), програми закордонних обмінів (Erasmus+), міжнародні стипендії, наукові стажування (США), практичні стажування (Візуальний архів пам’яті української діаспори Нью-Йорка), університетські поїздки (Париж), конференції і семінари. Вважаємо, що лише синтез закордонного досвіду й найкращих практик уможливлює максимальний саморозвиток та самореалізацію і студентів, і викладачів.
 7. Іноземна мова
  Ми приділяємо багато уваги англійській мові, а зокрема професійній англійській для медійників. Її навчають носії мови. Вони також викладають професійні дисципліни (професор К. Крістіанс, Пулітцерівський лауреат Д. Чемберлен). Наші українські лектори також викладають вибіркові дисципліни англійською. Адже ми готуємо і фахівців для міжнародних комунікацій.
 8. Технічна база
  Щоб наші студенти виготовляли справді якісний контент, ми забезпечуємо їх найсучаснішими технологіями і програмами. Студенти мають можливість цілодобово працювати в ньюзрумі, а також користуватися навчальною модернізованою теле- і радіостудією. Щобільше, наші студенти мають окрему студентську радіостудію, звідки онлайново транслюють свої програми для УКУ і всіх охочих.
 9. Кампус
  Наша Програма – частина унікального університету – УКУ, який вважають українським Гарвардом. Ми співпрацюємо з іншими університетськими програмами, пропонуючи студентам масштабне міждисциплінарне меню проектів і додаткових програм: соціологія, культурологія, комп’ютерні технології тощо.
 10. Спільнота
  Ми плекаємо спільноту з наших теперішніх студентів і випускників, з якими не втрачаємо зв’язку: випускники запрошують студентів на стажування, а ми запрошуємо випускників поділитися своїм досвідом у ролі тренерів і лекторів. Це наша унікальна медіародина, де ми всі піклуємось і вболіваємо одне за одного.

Навчальна програма “Медіакомунікацій”

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon