Богослов’я
Особливість навчання
Магістерська програма продовжує формувати у студентів цілісну систему богословських знань, плекає міждисциплінарні зв’язки на наявних кафедрах, поглиблює обрану студентом спеціалізацію завдяки широкому вибору спецкурсів, чимало з яких пропонують закордонні викладачі та гостьові лектори.
Написання та захист магістерської роботи дає студентам змогу реалізуватися як науковцям-початківцям. Це – підсумковий етап навчання, на якому студенти повинні продемонструвати вміння робити наукове дослідження, готовність та здатність працювати в обраній ділянці богословської науки, а також комплексне розуміння дотичних богословських проблем.
Релігійно-дослідницька практика формує у студентів навички критичного аналізу при опрацюванні різноманітних історичних джерел, а також дозволяє долучитися до переосмислення богословської та церковно-історичної спадщини Київського християнства.
В рамках розвитку партнерських стосунків з європейськими університетами УКУ розвиває програми студентської мобільності. Найкращі студенти філософсько-богословського факультету УКУ мають можливість міжнародного стажування, а значна кількість випускників продовжує навчання на вищому рівні богословських студій, у тому числі закордоном.
Спеціальність «Богослов’я»
Філософсько‑богословський факультет УКУ здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Богослов’я» (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»), з кваліфікацією: богослов, викладач богослов’я.
Після успішного завершення навчання на магістерській програмі студент може вступати на ліценціатську програму з богослов’я (Sacrae Theologiae Licentiatus) та до аспірантури з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю 041 – «Богослов’я».
Перехресний вступ дає можливість вступати на магістерську богословську програму з будь-яких інших спеціальностей.
Види практик:
- Педагогічна
- Релігійно-дослідницька