Конкурс від програми “Культурологія”

«Капсула часу. Відеоблог»

конкурс для учнів 8-11 класів

Небагатьом щастить застати злам століття. А народитися на зламі тисячоліть – ще більша рідкість. Майбутні земляни будуть заздрити тобі,  адже саме твоє покоління росте разом з молодим третім тисячоліттям!

Візьми гаджет і розкажи нам свою особливу історію у відеоблозі!

Ми пропонуємо тобі спробувати сили у конкурсі короткого відео (до 5 хвилин), яке можна зняти на мобільний телефон чи планшет, щоб задокументувати свою капсулу часу і розповісти свою історію: як це, бути “ровесником тисячоліття”, рости і змінюватися разом з ним?

Розкажи хлопцям і дівчатам майбутнього, які речі напевно уже застаріли і минули, а які мали б залишитися актуальними, бо вони важливі, корисні чи символічні для тебе та твоїх однолітків назавжди?  Які місця чи події чи заняття асоціюються в тебе з часом твого дитинства та дорослішання? Наше повсякдення стрімко змінюється. Як думаєш, що і чому варто зараз зафіксувати на камеру, щоб зберегти і  «передати далі» минуле, безпосереднім свідком якого ти була чи був?

Реєструватися та надсилати роботи можна до 3 березня 2019.

Найкращі роботи ми покажемо в УКУ 9 березня 2019 на  Дні відкритих дверей УКУ у Центрі Шептицького. Також їх буде (зі згоди авторів) розміщено на YouTube каналі нашої програми.

Переможці конкурсу, у випадку якщо це учні 11 класу отримають право участі одразу у 2-му турі стипендійного конкурсу для навчання на програмі “Культурологія”. Усіх буде нагороджено пам’ятними призами!

Вимоги до відео:  розповідь повинна бути цікавою, дотепною та оригінальною, викладена ясно і цілісно; на початку відео потрібно розмістити кадр із назвою конкурсу (“Капсула часу 2019” програми з Культурології УКУ), відео до 5 хвилин.

Усі роботи уважно перегляне й оцінить журі конкурсу:

  • Богдан Шумилович – дослідник візуальності, викладач кафедри культурології
  • Катерина Подгорська – відеоблогерка Kate.Ua, студентка УКУ та ведуча UCUBlog-у
  • Юлія Півторак – викладачка кафедри культурології УКУ

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 13:00 по 14:00

Ел. пошта: