Батькам

Шановні батьки,

Дякуємо вам за підтримку, віру в наш Університет, за довіру та поручення ваших дітей в наші руки. Адже унікальна атмосфера студентського життя, яка є основним будівничим нашої спільноти, є результатом синергії наших з вами зусиль.

Нам важливо, аби ви стали повноцінною частиною нашої спільноти.  Запрошуємо приходити, цікавитись, надавати нам відгуки та поради, як бути ще кращим університетом, ще міцнішою спільнотою.

Нижче ви знайдете посилання на ресурси, які повинні відповісти на більшість ваших запитань.

Фінансова підтримка навчання. Завдяки щедрості жертводавців Університет покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%). Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора.

Стипендії. Університет розуміє, що не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента. Умови отримання стипендії

Духовна формація. УКУ створений Українською греко-католицькою церквою (УГКЦ) – католицькою Церквою київської традиції, і покликаний плекати і розвивати українську східнохристиянську культуру.Університет пропонує своїм студентам, незалежно від обраної ними спеціальності, унікальну світоглядну програму знайомства зі світом християнства, а передусім світової католицької традиції і української християнської культури. Сутність цієї програми можна окреслити словами «Знати – розуміти – поважати». Ознайомитись з “Пам’яткою про засади духовної формації”

Студентське життя. Життя студентів УКУ – насичене та цікаве, побудоване на відкритості та активності. Це спільні мандрівки, стажування за кордоном, можливість отримати практичний досвід, вчитися та всебічно розвиватися. Важлива частина для формування університетської спільноти – літургійне життя.

Міжнародні можливості. УКУ має 52 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 13 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ . Сектор міжнародних академічних зв”язків УКУ регулярно інформує студентів про різні можливості.

 

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon