ДВД “Знайди свій професійний шлях” для 8-10 класів 06.04.2019

Наступні дати Днів відкритих дверей (бакалаврських та магістерських програм):

• 14.12.2019 – День відкритих дверей Факультету наук про здоров’я
  • 08.02.2020 – День відкритих дверей Факультету суспільних наук
  • 21.03.2020 – День відкритих дверей Гуманітарного факультету
  • 29.03.2020 – День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету
  • 04.04.2020 – День відкритих дверей Факультету прикладних наук

В 16-17 років важко визначитися не тільки з майбутньою професією, а й з університетом загалом
Тому, вперше, ми організували профорієнтаційний День Відкритих Дверей, на якому майбутні вступники могли:

✌ почути мотиваційні історії успіху випускників УКУ
✌ отримати пораду від провідних HR-ів м. Львова
✌ відвідати незвичайні презентації м’яких та твердих навичок програм від студентів УКУ
✌ поспілкуватися з представниками програм на Ярмарку Навчальних Програм

УКУ – це не просто університет, який навчає. Ми є тим місцем, де можна знайти себе і визначитися зі своїми планами. Ми є університетом, який окрім навчальної програми пропонує великий фуршет позанавчальних можливостей. Комплекс з освіти та багатьох позанавчальних студентських проектів і формують випускника УКУ.

Саме про навчання та які є особливості в УКУ і розповідали наші випускники

Андрій Андрушків, випускник “Богослов’я” УКУ, керівник проекту в ГО «ЦЕНТР UA»

Інша сторона навчання – це навички, які студент отримує під час та поза ним.
Саме про потрібні навички та освіту і розповідали HR-спеціалісти львівських компаній.

Анастасія Гірняк, HR-спеціаліст у Business SoftServe, випускниця програми “Управління персоналом та організаційний розвиток”

Ми розуміємо, хто такі історики. Чи, наприклад, політологи. Але чи ми розуміємо, як студенти вчаться на цих спеціальностях? Які додаткові навички вони отримують завдяки своєму навчанню?

Це і показували наші студенти від програм у формі карти навичок, які отримує студент навчаючись на певній спеціальності.

Студенти програми “Соціологія”  про навички, які вони отримали під час навчання

У той же час, батьки мали нагоду поставити всі свої запитання “за кавою” проректору університету чи представникам відділу рекрутингу.

Каво-перерва з батьками і відділом рекрутингу абітурієнтів

Навчання в університеті – це, перш за все, навчання на освітніх програм. І ми традиційно закінчили день ярмарком бакалаврських програм.

Ярмарок програм у Центрі Шептицького

У 2019-2020 ми також плануємо проводити Дні відкритих дверей!
Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓