День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету

Шукаєте майбутні події від нас? Тоді Вам сюди

Третій День відкритих дверей ми провели разом із Філософсько-Богословським факультетом.

Цей факультет є перший та “найстарший” факультет в УКУ!

Провели День відкритих в світлих стінах корпусу на вулиці Хуторівка 35а в день, який буває раз на чотири роки – 29-го лютого 😉

Філософсько-Богословський факультет це:

Розпочали подію із інтригуючої новини від декана факультету о.Юрія Щурко: програма з богослов’я зараз реформуються, оновлюється та осучаснюється.

Декан окреслив такі зміни назвою “Богослов’я Плюс”, які допоможуть краще реагувати на виклики сучасного світу.

о.Юрій Щурко, декан Філософсько-Богословського факультету

Гордість будь-якого факультету і тим паче університету – випускники.

Цього разу ми могли почути від чого два дні плакала Орися Біла – випускниця, а тепер вже й викладачка нашого університету, коли вирішила вступати в УКУ? Чи змусили її носити чорні сукні до підлоги з довгими рукавами? Та де тут заховався Гарвард?

Спеціально для Вас ми записали її виступ

Студенти-богослови теж мають чим поділитись!

На події студент 4-го курсу Андрій Синишин розповів про tips and tricks на програмі, а також поділився досвідом міжнародних стажувань завдяки Філософсько-Богословському факультету.

Андрій Синишин, студент 3-го курсу програми “Богослов’я”

А на завершення ми поспілкувались зі всіма бажаючими за чашкою кави 🙂