День відкритих дверей Факультету суспільних наук 08.02.20

Шукаєте майбутні події від нас? Тоді Вам сюди

8-го лютого ми провели наш другий День відкритих дверей Факультету і вдруге він був в головному корпусі УКУ на вулиці Іларіона Свєнціцького.

Цього разу, це був День відкритих дверей майже наймолодшого факультету УКУ – Факультету суспільних наук!

Враховуючи велику кількість бажаючих (200+ осіб на хвилинку!), захід проводили в каплиці.

Що цікаво, саме в цій каплиці проводились і випускні урочистості колись 😉

Почав захід із вітального слова декан факультету Володимир Турчиновський.

Він розповів про важливість дисциплін та програм, які покликані допомагати суспільству (звідки і назва факультету 🙂 )

Володимир Турчиновський, декан факультету суспільних наук

На Факультеті суспільних наук ми маємо три бакалаврські програм:

“ЕПЕ” і “Соціологія” вирішили представити свої можливості разом із студентами з цих програм. Найбільше питань було саме до студентів в кінці презентацій 😉

А програма “Право” перший раз була представлена абітурієнтам саме на цьому Дні відкритих дверей!

Світлана Хилюк, керівниця бакалаврської та магістерської програми “Право”

А магістерські програми запропонували своїм вступникам майстерки:

• Програма “Управління неприбутковими організаціями” провела майстерку спільно з Оксаною Дащаківською на тему “Як формується сила громади через лідерів громадських організацій”
  • Випускники магістерської програми “Права людини” підготували для вступників дискусію на тему “Ticking bomb scenario: як далеко ти готовий зайти заради справедливості”
  • Віктор Борщевський і програма “Публічне управління та адміністрування” провели “вступну лекцію-спойлер” про цю програму
  • Студентки програми “Журналістика” провели майстерку на тему “Важливо що знімати, а не на яку техніку” та розповіли вступникам про можливості смартфонів в журналістиці.
  • А керівниця програми “Медіакомунікації” розповіла вступникам про різні можливості, які чекають їх у нас на магістратурі

Майстерка від студенток програми “Журналістика”

У 2019-2020 ми також плануємо проводити і інші Дні відкритих дверей факультетів!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓