День відкритих дверей Факультету наук про здоров’я

Наступні дати Днів відкритих дверей (бакалаврських та магістерських програм):

• 08.02.2020 – День відкритих дверей Факультету суспільних наук
  • 21.03.2020 – День відкритих дверей Гуманітарного факультету
  • 29.03.2020 – День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету
  • 04.04.2020 – День відкритих дверей Факультету прикладних наук

14-го грудня ми провели вперше День відкритих дверей факультету!

Першим був наш “найздоровіший” факультет – Факультет наук про здоров’я!

Студенти всіх програм цього факультету навчаються в головному корпусі УКУ на вулиці Іларіона Свєнціцького і там ми вирішили провести День відкритих дверей.

Різдвяне оформлення додало особливу атмосферу події

Факультет – це люди, які його роблять. До цього числа входять і студенти, і працівники факультету, і випускники.

Тому найкраще про факультет можуть розказати декан і випускники.

Галя і Андрій Маланчаки розповідають про навчання в УКУ і як воно їм допомагає в житті.

Факультет наук про здоров’я (ФНЗ) інавгурували у вересні 2016 року. Сьогодні тут навчаються майбутні педагоги, психологи та психотерапевти, спеціалісти з клінічної психології, спеціалісти з клінічної психології та фізичної терапії. Опісля частини про навчання, студентське життя та вступ, були представлені і навчальні програми.

Бакалаврські програми факультету:

Керівниця програми “Соціальна робота” Юлія Кокоячук розповідає про особливості програми

Особливості цього Дня відкритих дверей було і те, що одночасно були представлені і магістерські програми Факультету.

На події були “відкриті двері” таких магістерських програм:

Олег Білянський, керівник програми “Фізична терапія та ерготерапія” про програму

У 2019-2020 ми також плануємо проводити і інші Дні відкритих дверей факультетів!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓