День відкритих дверей для 11-го класу 09.03.2019

Наступні дати Днів відкритих дверей (бакалаврських та магістерських програм):

• 14.12.2019 – День відкритих дверей Факультету наук про здоров’я
  • 08.02.2020 – День відкритих дверей Факультету суспільних наук
  • 21.03.2020 – День відкритих дверей Гуманітарного факультету
  • 29.03.2020 – День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету
  • 04.04.2020 – День відкритих дверей Факультету прикладних наук

9-го березня 2019 року ми провели День відкритих дверей для школярів 11-го класу!

Вступники мали таку програму:

10:00 – 10:30 і 10:40 – 11:10 – Відповіді на запитання “Чому ми?” від Деканів факультетів
10:00 – 10:30 і 10:40 – 11:10 – Свою думку про“Чому ми?” розповідали студенти факультетів
11:10 – 11:40 і 11:40 – 12:10 – Особливості вступу до УКУ
11:10 – 11:40 і 11:40 – 12:10 – Що таке “Стипендійний конкурс УКУ?
12:10 – 13:00 – Керівники бакалаврських програм розповіли про “Які ми?”
11:00 – 14:30 – Ярмарок програм від наших студентів

Деколи нам здається, що університет – зірка якогось шоу ,чи видатна пам’ятка, бо постійно проводимо екскурсії у нас.
На цьому Дні відкритих дверей ми ми, як і завжди, показували на екскурсії студентське містечко УКУ: Багатофункційний корпус, Центр Шептицького, Колегіум та інше.

Студенти УКУ розповідають майбутнім вступникам про особливості життя в УКУ

Про УКУ завжди є багато різних думок. Але чому вступники та їх батьки вибирають саме нас? На це запитання знають відповіді дві, так би мовити, протилежні авдиторії – декани та студенти.
Тому першу частину події відкривали саме вони

Декани діляться своїм баченням спільноти УКУ

Студенти завжди мають що розповісти, коли це стосується питання “Чому ви вибрали УКУ?”

Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу? Навіщо потрібні коефіцієнти? Як подати документи?
Ці питання завжди хвилюють вступників (або їх батьків 🙂 )
Тому ми завжди раді відповісти на них!

Відповідальний секретар Приймальної комісії УКУ ділиться інформацією щодо вступу

“А як щодо знижок на навчання? Ви ж приватний університет, фінанси шукаєте самі…”
Такі питання є мало не в кожного абітурієнта. І ми маємо що сказати!
Для цього в нас існує політика фінансової підтримки студентів, про яку розповіла керівниця сектору студентських справ Іванка Могиляк

Іванка Могиляк про те, як вступники можуть отримати знижку на навчання

Що таке “Artes Liberales”? Які навчальні дисципліни на програмі “ЕПЕ”? А ким є випускники “Богослов’я”?
Кожна навчальна програма в УКУ особлива і на всі запитання були готові відповісти керівники бакалаврських програм.

Ажіотаж не завадив почути те, для чого прийшли

Ярмарок програм – це така ж невід’ємна частина Дня відкритих дверей, як і екскурсії.
Саме там вступники можуть почути купу “інсайтів” від наших студентів, дізнатися як їм навчання, що дається легко і чому деколи доводиться не спати 🙂

І в кінці пропонуємо переглянути відео про цей День з відгуками відвідувачів та багато чого іншого!

У 2019-2020 ми також плануємо проводити Дні відкритих дверей!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓