День відкритих дверей 03.11.2018

Наступні дати Днів відкритих дверей (бакалаврських та магістерських програм):

• 14.12.2019 – День відкритих дверей Факультету наук про здоров’я
  • 08.02.2020 – День відкритих дверей Факультету суспільних наук
  • 21.03.2020 – День відкритих дверей Гуманітарного факультету
  • 29.03.2020 – День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету
  • 04.04.2020 – День відкритих дверей Факультету прикладних наук

Осінню, традиційно для нас, ми організовуємо  День відкритих дверей бакалаврських програм.
На цій події ми даємо відповідь на одні з найпопулярніших запитань, а саме:
⚡який саме Український Католицький Університет?
⚡чому сюди варто вступити?
⚡які є можливості навчання та стажування закордоном?
⚡що саме треба знати про вступну кампанію 2019?

Програма заходу була така:

• 8:00- 10:00 – Реєстрація та Екскурсії студентським містечком УКУ
  • 10:00 – 10:45 – “Хто ми?”
  • 11:00 – 11:45 – Представлення факультетів. Перша сесія
  • 12:00 – 12:45 – Представлення факультетів. Друга сесія
  • 12:00 – 14:00 – Ярмарок програм та студентських організацій
  • 13:30 – 14:30 – Майстерки/воркшопи від програм

Невід’ємною частиною кожного Дня відкритих дверей є екскурсії. Абітурієнти та їх батьки мають нагоду побачити де у студентів проходять пари, де студенти самі навчаються чи відпочивають. А також, це чудова нагода дізнатися, що таке “кабінки інтроверта” і як вмикати світло на підвіконнику 😉

Студентка УКУ розповідає майбутнім вступникам про Центр Шептицького

Багато хто вже чув про нас. Дехто, що ми мало не найкращий університет країни, більшість, що у нас дуже високі бали ЗНО у вступників 🙂
Але найголовніше, а саме, чому ми такі, як є, як співпрацюємо із університетами інших країн і як тут взагалі “живеться” абітурієнти могли почути в частині програми “Хто ми?”

“Університет треба обирати за кількома критеріями. Треба вчитися в найкращих і вчитися з найкращими. Саме тоді є конкуренція, і саме тоді ви зростаєте” – наголосила проректор з науково-педагогічної роботи Софія Опацька.

Софія Опацька, проректор УКУ з науково-педагогічної роботи

Презентації факультетів відбувались за участі як і Деканів факультетів, так і студентів. На нашу думку – це одна з найкращих частин, адже абітурієнти та їхні батьки мають змогу відчути дружню атмосферу, яка панує в УКУ. І чому декан, це не просто керівник, це людина, яка є одним з найкращих помічників студенства.

Декан Факультету суспільних наук Володимир Турчиновський зі студентами Факультету

Одна з улюблених справ наших студентів, які беруть участь в Дні відкритих дверей – це ярмарок. Саме там вони можуть поділитись “лайфхаками”, які допомогли їм вступити чи заспокоїти батьків, показавши власним прикладом, що вступна кампанія – це не настільки страшно 🙂

Ярмарок бакалаврських програм, стіл студенток програми “Соціальна робота”

І на завершення ознайомчого Дня, наші студенти програм приготували цікавий сюрприз. Наприклад, студенти програми “Соціологія” підготували гру “Соціологи на Мадагаскарі”, де розкрили потенціал соціолога через уявні дослідження на віддаленому від нас острові.

Майстерка від студентів програми “Соціологія”

Окрім того, ми завжди раді допомозі нам. Особливо, коли можемо ще чогось навчити. А хто найкраще зможе допомогти провести Дні відкритих дверей для абітурієнтів?
Правильна відповідь – наші студенти!
Навчаємось і допомагаємо одне одному завжди!

Пропонуємо переглянути відео про цей День і почути, що абітурієнти про нього розповіли!

У 2019-2020 ми також плануємо проводити Дні відкритих дверей!
Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓