День відкритих дверей 02.11.2019

Наступні дати Днів відкритих дверей (бакалаврських та магістерських програм):

• 14.12.2019 – День відкритих дверей Факультету наук про здоров’я
  • 08.02.2020 – День відкритих дверей Факультету суспільних наук
  • 21.03.2020 – День відкритих дверей Гуманітарного факультету
  • 29.03.2020 – День відкритих дверей Філософсько-Богословського факультету
  • 04.04.2020 – День відкритих дверей Факультету прикладних наук

2-го листопада пройшов перший День відкритих дверей УКУ у 2019–20 навчальному році. У програмі — не лише презентація університету, подробиці вступної кампанії та ярмарок бакалаврських програм, а і спілкування зі спільнотою, тими, хто вчаться, працюють і викладають в УКУ.

Після екскурсій академічним містечком, майбутні вступники з батьками зібралися в Парковій аудиторії, щоби ближче познайомитися з тими, хто творять університет, а також дізнатися про умови вступу та загальну структуру навчання на бакалаврських програмах. У вітальному слові отець-ректор УКУ Богдан Прах наголосив на тому, що основним пріоритетом спільноти УКУ є людина, її інтелект та бажання. Він додав, що колектив вишу ставить розвиток та реалізацію всіх індивідуальних здібностей студентів на перше місце. У напутньому слові отець-ректор побажав, щоби доброзичлива усмішка та оптимізм були вірними супутниками майбутніх студентів, адже саме вони є плідним грунтом для великих досягнень.

о.Богдан Прах, ректор УКУ

Під час свого виступу перший проректор УКУ Тарас Добко також представив присутнім статистику вступної кампанії минулого року та розповів про українських та закордонних жертводавців, завдяки яким уможливлюється стрімкий розвиток університету: й академічного містечка, і навчальних програм. «Навчання в університеті є унікальним часом, особливим часом свободи. Це чудова нагода для молодої людини навчитися думати, навчитися читати та навіть писати мудрі речі. Це все потрібно, аби вміти ремонтувати світ! А Україна сьогодні як ніколи потребує, таких робітників», — звернувся до майбутніх студентів УКУ та їхніх батьків перший проректор.

Тарас Добко, перший проректор УКУ

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Остап Мачинський, керівник проектів та програм Відділу рекрутингу абітурієнтів Ганнуся Турчиновська та заступниця керівника відділу Студентського життя, керівниця сектору студентських справ та центру розвитку особистості, відповідальна за реалізацію стипендійної політики Іванка Могиляк більш детально висвітлили деталі вступної кампанії в УКУ та розповіли про умови конкурсу на отримання соціально-академічної знижки на навчання.

Ганнуся Турчиновська, керівник проектів та програм відділу рекрутингу абітурієнтів

Керівник Академічного відділу УКУ Дмитро Шеренговський розповів про міжнародні обміни та стажування, а також — про можливості, які вони відкривають перед студентами. За словами Дмитра, у середньому кожен 10 студент УКУ сьогодні має можливість випробувати себе в навчанні закордоном: «Сьогодні варто не лише пізнавати світ, але і творити мережі контактів і зв‘язків. Бути глобальним уже не шанс, а обов‘язок».

Дмитро Шеренговський, керівник академічного відділу УКУ

Після вітальних промов та загальної презентації УКУ, гості розійшлися, щоби взяти участь у ярмарку бакалаврських програм: дізнатися більше про програми та почути відгуки студентів цих програм про їхній досвід навчання. Після цього відбулися ще дві сесії презентацій факультетів УКУ.

Абітурієнти на представленні факультетів

Даша, випускниця 11 класу з Хмельницького, зізнається, що до приїзду в УКУ обирала між двома київськими вишами, але після кількагодинного знайомства з УКУ змінила своє рішення на користь Львова. Дівчина додає, що враження від інфраструктури вишу та відгуки студентів УКУ про процес навчання стали визначальними факторами. Батько випускниці — пан Ігор — теж вражений спілкуванням зі студентами: «Поки ми спілкувалися сьогодні з вашими студентами, ми зрозуміли, що вони дуже задоволені процесом, а ще — щирі та відповідальні, у них відчувається командний дух, а вміння працювати в колективі, на мій погляд, — одне з найважливіших у сучасному світі.

Уряд студентів на ярмарку програм

Пані Лідія на День відкритих дверей приїхала зі Стрия. Мати випускника розповідає, що їхня родина знає про УКУ ще до побудови академмістечка на Козельницькій, а ще — з безлічі позитивних відгуків про університет. «Наші знайомі священники та викладачі гімназії є випускниками УКУ, і в спілкуванні з ними завжди відчувається ціннісний та етичний внесок альма-матер». Родина приїхала на цьогорічний День відкритих дверей, адже вже наступної осені планує розпочати студентське життя. «Перебуваючи тут, відчуваєш атмосферу відкритості та щирості. Особливо приємно те, що тут не принижують гідність студентів, а навпаки — допомагають їм розкритися та знайти себе. Мені також видається важливим, що ви піклуєтеся про студентів та даєте їм можливість змінити своє рішення, і за потреби — перейти на іншу програму чи факультет», — ділиться враженнями пані Лідія.

На День відкритих дверей завітав і цілий клас одинадцятикласників із Тернополя. Для Максима — це перший візит в УКУ, але Юля в гостині вишу вже вчетверте. Дівчина каже, що з кожним разом дедалі більше впевнена в тому, що хоче вступати саме сюди: «Тут дуже приємна атмосфера й люди — щирі, відкриті. Це гріє й надихає, мені хочеться навчатися саме в такому середовищі, адже воно надзвичайно сприятливе для розвитку особистості», — пояснює дівчина. З вибором програми дівчина ще вагається, але зізнається, що її серце найближче схиляється до програми «Етика-Політика-Економіка». Організатори Дня відкритих дверей анонсують, що цьогоріч в університеті пройдуть Дні відкритих дверей, присвячені кожному з факультетів.

Підготувала Катерина Глущенко

У 2019-2020 ми також плануємо проводити і інші Дні відкритих дверей!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓