9000 секунд з УКУ в Києві

Чекайте на УКУ і в своєму місті!

Для нас вже стало традицією заїжджати в обласні центри та проводити цікаві події для потенційних вступників.
Кожні 9000 з УКУ – це не тільки інформація щодо вступу, навчальних програм, але і важлива інформація для майбутніх студентів.

19-го жовтня в Києві до нас доєднались Тарас Семенюк, випускник програми “Богослов’я”, медіа-експерт, політолог, та Уляна Супрун, засновниця Школи Реабілітаційної медицини УКУ та в.о. Міністра охорони здоров’я (2016-2019)

Протягом усієї розмови Тарас зосереджувався на навичках, які потрібні в сучасному світі:

“Щоб бути журналістом – не потрібно мати журналістську освіту. Це не означає, що не потрібно читати книжки. Це означає, що журналісту потрібно багато навичок для його/її роботи”

Тарас, також, розповів про свій досвід роботи політолога і те, як освіта богослова допомагає йому у житті:

“Чому богословська освіта? Якщо ти будеш розуміти та знати, що таке етика – ти будеш чудовим менеджером”

Тарас Семенюк, медіаексперт, політолог, випускник Філософсько-богословського факультету УКУ та Папського григоріанського університету

Уляна Супрун поділилась з присутніми досвідом робити крок на зустріч невідомому та наполегливості.

Екс-міністр Охорони здоров’я поділилась і “лайфхаками” щодо вибору університету:

Коли вибираєте університет, дивіться не тільки, чи хороші там навчальні програми, чи компетентні викладачі. Дивіться і чи чисті туалети і немає жуйки під партою. Середовище (та його стан у деталях) таке ж важливе, як і навчання.

Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я (2016-2019), засновниця Школи реабілітаційної медицини УКУ

9000 секунд з УКУ – це і про вступ, звичайно!

Після виступів наших спікерів, ми презентуємо і основні моменти вступної кампанії як для майбутніх бакалаврів, так і магістрів.

У 2019-2020 ми також плануємо проводити і інші 9000 секунд в багатьох містах України!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті і у соц.мережах! ⇓