9000 секунд в Івано-Франківську 15.02.2020

Чекайте УКУ в своєму місті! Детальніше в розділі “Майбутні події”

Ми вже вдруге були в Івано-Франківську і вже вдруге проводимо 9000 секунд в інноваційному “Промприлад. Ренновація”

Цього разу нашим гостем була випускниця програми “Управління персоналом та організаційний розвиток” УКУ, засновниця ресторації Мулярових Ірина Фіщук.

Ірина мала дискусію про цінності в освіті з випускницею програми “Соціологія”, керівницею проектів відділу рекрутингу абітурієнтів УКУ Ганнусею Турчиновською.

Кажуть, що цінності на хліб не намажеш. В УКУ – ціннісна складова тісно переплітається з практичною. Окрім ґрунтовних знань випускники університету отримують велику кількість потрібних та актуальних навиків, які допомагають їм у працевлаштуванні опісля закінчення університету

Окрім того, що абітурієнти могли запитати в Ганнусі про навчання на бакалаврських програмах УКУ, вони ще могли уточнити інформацію про вступ та як отримати в нас знижку.

На кожних “9000 секунд з УКУ” ми відкриті до будь-яких запитань 🙂

Якщо не хочете проґавити наші події – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті в розділі “Майбутні події” і у соц.мережах! ⇓

⇐ Ми в TikTok