9000 секунд у Харкові

Чекайте на УКУ і в своєму місті!

Харків зустрів нас холодною погодою, але неймовірно теплими людьми!

А почалось все з невеликого конфузу – хаб переплутав дати презентації, а ми дізнались про це за пів години до початку 🙁

Але завдяки дружності цих “теплих людей” – ми разом дуже оперативно знайшли нове місце презентації – кав’ярня, це ж так по-львівські 😉 , і вони допомогли нам перенести усі речі з усмішками і навіть з жартами

Це створило особливу атмосферу, за що ми неймовірно всім вдячні!

Серед таких людей і з хорошою кавою про вступ розповідається вже набагато легше.

Наші Матвій та Ганнуся поділились особливими лайфхаками про програми і вступну кампанію, а Наталя зловила найкращі моменти презентації на фотоапарат.

Відповіли на питання: “Чим УКУ відмінний від того чи іншого університету?”, “Чому такі високі бали ЗНО у вступників?”, “Чи є на магістратурі заочна форма навчання? А на бакалавраті?”.

УКУ відмінний від іншого університету середовищем, науковим та студентським, викладачами, як українськими, так і закордонними. Студенти мають високі бали ЗНО не через вимоги університету, а через власне бажання, що сильні та найсильніші хочуть вчитися в УКУ. На бакалавраті немає заочної форми навчання, на магістратурі також. Але є магістерські програми, які мають модульну форму навчання. До прикладу, навчання на стаціонарі впродовж тижня раз у два місця.

У 2019-2020 ми також плануємо проводити і інші 9000 секунд в багатьох містах України!

Якщо не хочете проґавити їх – слідкуйте за оновленнями у нас на сайті в розділі “Майбутні події” і у соц.мережах! ⇓