Академія Artes Liberales 2020

Гуманітарний факультет Українського Католицького університету запрошує учнів 9-11 класів взяти участь у традиційному проєкті Академія Artes Liberales

Академія дає старшокласникам Львова нагоду розвинути навички навчання та наукової праці в університетському середовищі, допомагає знайти і конкретизувати власні інтереси у сфері гуманітаристики.

Чого навчаться старшокласники?

  • Аналізувати тексти, відео, твори мистецтва
  • Дізнаються про найновіші дослідження в історії, культурології та філології
  • “Підтягнуть” англійську мову на Англомовному клубі УКУ.

Що буде на лекціях?

Кожна зустріч студентів Академії Artes Liberales в УКУ складається з лекції (теми: від історичних сюжетів у сучасних комп’ютерних іграх до застосування штучного інтелекту у науці).

Окрім того, ми покажемо як уникати плагіат, що наукові праці мають дуже різні типи і як це все відрізнити, що таке публічний виступ і як правильно “стояти за трибуною”.

Що ще важливо – ми навчимо писати мотиваційні листи та як себе правильно “представити” на співбесіді! А це потрібно при конкурсі на отримання знижки в УКУ, доречі.

Коли це все буде?

Лекції відбуваються щочетверга з 17 до 18.45, зустрічі Англомовного клубу – кожної другої середи о 17 год за адресою: Львів, вул. Козельницька 2а (Академічний корпус Українського католицького університету), авд. 405.

Починаємо вже з 6-го лютого!

Учасники сплачують організаційні внески у розмірі 200 грн/тиждень або 1600 за повний курс.

Попередня реєстрація за посиланням

Програма:

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon