«Комунікація на всі 100%» курс для школярів 8-11 класів
- Понеділок, 26 Липня, 2021 - П'ятниця, 30 Липня, 2021
Комунікація пронизує всі сфери нашого життя. Незалежно від обраної спеціальності в університеті та професійної траєкторії, навички комунікації є надважливими для кожного. Чи то під час навчання в школі, чи при підготовці до ЗНО, чи у волонтерській роботі та загалом у майбутній кар’єрі. Саме навички комунікації є визначальними для твого подальшого зростання та кар’єри.
Не менш важливою є і робота в команді, адже справді класних результатів ми можемо досягти спільно з іншими людьми. Як ефективно взаємодіяти? Які можуть бути психологічні бар’єри на шляху до спільної результативної роботи, як конструктивно долати виклики? Як ефективно доносити свою думку іншим, власні ідеї та проєкти? Як прокачати власні навички публічного виступу?
26 липня в УКУ стартує курс “Комунікація на всі 100%”.
Особливість курсу “Комунікація на всі 100”.
Це практично орієнтований курс, який охоплює різні аспекти комунікації для навчання та майбутньої роботи. Прокачай власні навички в цікавому та інтерактивному форматі!
✓ 5 днів
✓ 5 навчальних модулів
✓ 6 майстер-класів із запрошеними експертами
✓ 9 лекторів
Час проведення: 26-30 липня
Місце проведення: студентське містечкo Українського католицького університету, вул. Козельницька 2а, м. Львів.
Вартість: курсу 2000 грн.
Що ви отримаєте?
- – Можливість вдосконалити власні навички самопрезентації та комунікації
- – Фахові поради від практиків для власного зростання
- – Насичений час, проведений в УКУ, який дасть передсмак студентства, зокрема спілкування, нові знайомства і смачні обіди в трапезній УКУ
- – Додаткові практичні матеріали
Зареєструватись
Маєте питання?
Ми радо відповімо: [email protected] тел +30985804310, Людмила Тебенько.
Програма курсу
26 липня, понеділок з 10:00 до 16:00
Блок “Ефективне спілкування. Емоційний інтелект”.
“Заговори, щоб я тебе побачив”, – каже одна мудрість. У перший день курсу будемо розбирати на пазли складові ефективного спілкування, і що важливо буде чимало практики
- – Які існують результативні стратегії та ефективні комунікаційні техніки?
- – Психологи вважають вміння слухати однієї з ключових навичок для якісної комунікації і водночас, яку найчастіше не вистачає кожному з нас. Спробуємо на практиці понад 10 різних ефективних технік слухання
- – Особливості невербальної комунікації – як наші жести, міміка та постава в розмові впливають на сприйняття інших?
- – Емоційний інтелект – роль, особливості та його елементи. Практикуємось в розумінні емоцій інших людей
- – Які особливості комунікації варто враховувати в умовах онлайн?
- – Довіра як ключ до ефективних взаємин
Розбір кейсів, інтерактивні вправи.
Після цього – майстер-клас від запрошеної доповідачки “Комунікація та емоційний інтелект для кар’єри”.
Програма майстер-класу:
- – Роль та особливості емоційного інтелекту
- – Як EQ (емоційний інтелект) пов’язаний з професійною ефективністю?
- – Техніки для розвитку власного емоційного інтелекту
Лекторка: Тереза Дичка, провідна експертка з маркетингу IT-компанії Noltic. Понад 6 років працює в сфері маркетингу та комунікацій. Тереза є випускницею магістерської програми з медіакомунікацій УКУ. Була учасницею багатьох волонтерських та освітніх програм за кордоном
Noltic – агентство з консалтингу та розробки програмного забезпечення, яке забезпечує повний цикл послуг Salesforce з 2017 року. Компанія працює для підприємств у галузі фінансових послуг, подорожей та гостинності, логістики, рекрутингу та інших галузей.
27 липня, вівторок з 10:00 до 16:00
Комунікація та робота в команді
В основі великих та класних результатів – завжди ефективна робота команди. Волонтерство, навчання, робота – командна робота пронизує різні сфери нашого життя.
- – Група VS команда. Які складові ефективної команди?
- – Особливості роботи у віддалених командах або чому звичні оффлайн підходи можуть не спрацьовувати?
- – Від чого залежить ефективність командної роботи? Як її посилювати? Як визначити свою командну роль та інших учасників?
- – Зворотній зв’язок у командній роботі: чому на практиці все значно складніше?
- – У команді чи загалом індивідуальній роботі без дискусій не обійтись. Які є дієві техніки управління дискусією? Також поговоримо про об’єднуючі та роз’єднуючі способи прийняття рішень
Командні ігри та вправи.
Майстер-клас від запрошеної лекторка про роль комунікації для успішного волонтерства
Лекторка: Мар’яна Фариняк, цифрова менеджерка всеукраїнської платформи волонтерського руху “Будуємо Україну Разом” (БУР). Ведуча подкасту “Наволонтерили” – про гострі актуальні теми навколо волонтерства та благодійництва. Мар’яна була активною волонтеркою, так зокрема, мала цікавий досвід роботи під час київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, також координувала акцію “Миколай для твоїх героїв”.
БУР виник як волонтерська акція у 2014 році, що мала на меті відновити будинки, знищені війною на Сході України. Проте, з часом, БУР перетворився на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни. “Будуємо Україну Разом” — волонтерська програма, яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян.
28 липня, середа з 10:00 до 16:00
Блок “Ефективна презентація і публічний виступ”
Майстер-клас від експертів Центру підприємництва Львівської бізнес-школи УКУ – “Переконай мене за 60 секунд: або особливості elevator pitch”
А ви знали, що завдяки успішному elevator pitch майбутні засновники компанії Google отримали першу серйозну інвестицію у свій проєкт? Elevator pitch / промова в ліфті – це сучасний швидкісний формат для розширення мережі ділових контактів, комунікації на виставках та форумах, презентації власних проєктів та напрацювань. І це ще далеко не повний перелік переваг цього методу:)
Іван Петренко – виконавчий директор Центру підприємництва УКУ. Працював директором по роботі з корпоративними клієнтами страхової компанії «Універсальна», директором компанії «Террін», яка розробила, запустила та управляла для мережі автозаправних комплексів «ОККО» мережу ресторанів «A la minute», «Pasta Mia» та точки продажу «Hot Cafe». Згодом працював директором з розвитку компанії «Галнафтогаз». Декілька років працював консультантом у сфері торгівельно-розважального та ресторанного бізнесів.
Здобув ступінь магістра бізнес–адміністрування у Львівській бізнес школі УКУ (LvBS), завершивши програму Key Executive MBA.
Програма майстер-класу:
- – “Вся сіль” elevator pitch: особливості формату
- – Принципи створення тексту для elevator pitch. Вимоги щодо структури
- – Вимоги та принципи для створення візуальних презентацій
- – Практика створення власних захопливих pitch історій
Після майстер-класу ми детально розбиратимемо “всю внутрішню кухню” публічних виступів
- – Самопрезентація: обов’язкові етапи підготовки та структура
– Долаємо хвилювання: принципи та техніки
– Складові ефективного виступу: вступ-основна частина-висновок; “ефект початку та закінчення”, “ефект композиції”. Робота доповідача на кожному з етапів
– Робота з аудиторією та її залучення: як підтримувати увагу аудиторії і якісно взаємодіяти
Командний чемпіонат з публічного виступу
29 липня, четвер з 10:00 до 16:00
Блок “Ділова комунікація”
Якісне резюме та мотиваційний лист – немов наш паспорт. Не просто потрібно їх мати, але і вміти правильно оформити, відповідно до різних вимог та особливостей. Резюме та мотиваційний лист є надважливими для подачі на програми стажувань в Україні чи закордоном, навчання в університеті. В інтерактивному форматі розглянемо всі секрети їхнього написання.
- – Структура резюме: на що насамперед звертають увагу?
- – Різні типи резюме та який варто обрати?
- – Як правильно почати текст мотиваційного листа? Які складові є обов’язковими?
- – Що варто написати, а що краще оминути при написанні?
- – Мотиваційний VS супровідний лист: в чому різниця?
- – І звісно багато практики
Майстер-клас від запрошених доповідачок про життя та навчання за кордоном (Галина Процик, керівниця відділу міжнародних академічних зв’язків та Соломія Розлуцька, керівниця проєктів та програм УКУ).
- – Особливості навчання за кордоном: з перших уст про найважливіше
- – “Закулісся” процесу відбору кандидатів
- – Буремні перші тижні перебування або що потрібно знати про адаптацію до нових умов для успішного завершення навчання
- – Важливість участі в програмах міжнародного обміну ще на етапі навчання в школі
- – Як і чому УКУ максимально заохочує студентів до участі в таких програмах.
Галина Процик, кандидатка політичних наук, керівниця Відділу міжнародних академічних зв’язків УКУ, викладачка на бакалаврській програмі “Етика.Політика.Економіка”, членкиня Європейської асоціації міжнародної освіти.
Галина провела чимало часу за кордоном, беручи участь у різноманітних навчальних, наукових чи тренінгових програмах. Вона побувала у багатьох університетах і може з легкістю розповісти про те, як воно – навчатися у Vilnius University (Lithuania), Central European University (Hungary), Tilburg University (the Netherlands), Notre Dame University (USA), Warsaw University (Poland), Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw (Poland), European University Viadrina (Germany), Munster University of applied sciences (Germany), The University of Oradea (Romania) та ін.
Галина дасть декілька корисних порад про те, як вдало підготуватися до поїздки за кордон і не прогавити свій шанс здобути хорошу стипендію на навчання.
Соломія Розлуцька – керівниця проектів та програм Відділу міжнародних академічних зв’язків, аспірантка програми “Історія та археологія” УКУ.
Соломія навчалась у Центральноєвропейському університету (Будапешт, Угорщина) як учасниця програми Erasmus+, а тому на власному досвіді знає з якими викликали зіштовхуються студенти у процесі подачі на конкурс та підготовки до навчання закордоном. Крім цього, зараз вона є координаторкою програм міжнародної мобільності в УКУ.
30 липня, п’ятниця з 10:00 до 16:00
Блок “Комунікації та лідерство”
Майстер-клас від запрошеного доповідача “Життя як стартап?”
Чому помилятися – це нормально? Поговоримо про цінність рефлексії над невдачами, збагачення власного досвіду, планування власного життя, пошук та використання різних можливостей на прикладах відомих стартапів і компаній. Та які з практик варто застосувати у власному житті?
Доповідач – Іван Петренко – виконавчий директор Центру підприємництва УКУ. Працював директором по роботі з корпоративними клієнтами страхової компанії «Універсальна», директором компанії «Террін», яка розробила, запустила та управляла для мережі автозаправних комплексів «ОККО» мережу ресторанів «A la minute», «Pasta Mia» та точки продажу «Hot Cafe». Згодом працював директором з розвитку компанії «Галнафтогаз». Декілька років працював консультантом у сфері торгівельно-розважального та ресторанного бізнесів.
Здобув ступінь магістра бізнес–адміністрування у Львівській бізнес школі УКУ (LvBS), завершивши програму Key Executive MBA.
Майстер-клас “Лідерство на щодень: крок за кроком до великих змін”
Лідерство як фундамент для творення великих проєктів та змін. Як розробити власну карту розвитку навичок лідерства? Складові лідерства та, що кожен може робити вже сьогодні, щоб бути лідером вже завтра?
Доповідач – о.Павло Худ – заступник декана факультету суспільних наук Українського католицького університету. Викладач УКУ і Центру лідерства з лідерства та комунікацій. Очолював комісію соціальної комунікації Української Греко-католицької Церкви; відділ інформації та зовнішніх зв’язків УКУ; відділ єпархіальних пресслужб УГКЦ; відділ рекрутингу та студентської кар’єри.
Виконання завдання, підведення підсумків та вручення сертифікатів.
Викладачка курсу – Марта Тиченко, керівниця Центру студентської кар’єри УКУ, викладачка кафедри психології,тренерка та фахівчиня з організаційної психології. В арсеналі Марти понад 6 років роботи в напрямку HR у корпоративному і громадському секторі, а також 6 років роботи в сфері освіти.
Дайджест подій та новин
Отримуй тижневий дайждест подій та новин УКУ у свою поштову скриньку