Вартість навчання на бакалаврських програмах (вступникам 2023 р.)

Витрати Університету на навчання студента на стаціонарних бакалаврських і окремих магістерських освітніх програмах Українського католицького університету в середньому складають еквівалент 4200 доларів США. Враховуючи економічні виклики в Україні, багато студентів не можуть самотужки повністю покривати витрати на навчання.

Вартість навчання на усіх бакалаврських програмах для вступників 2023 становить 110 000 грн за один рік.

Благодійний фонд Українського католицького університету завдяки цільовій підтримці жертводавців для вступників у 2023 році має можливість надавати стипендію від Університету на освітні програми в розмірі від 25%* до 100% вмотивованим вступникам, які не мають фінансової змоги оплатити повну вартість навчання.

*Вступники на освітні програми “Богослов’я” та “Соціальна робота” можуть претендувати на стипендію у розмірі як мінімум 65%, а вступники на програму “Artes Liberales: Історія” – як мінімум 55%, за умови проходження Конкурсу та демонстрації мотивації навчатися на відповідній бакалаврській програмі.

Дізнатися детальніше про стипендії на навчання!

Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму і працівники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом

Центр абітурієнта УКУ