Вартість навчання на бакалаврських програмах (вступникам 2022 р.)

Вартість навчання на усіх бакалаврських програмах для вступників 2022 становить 80 000 грн за один рік.

Благодійний фонд Українського католицького університету завдяки цільовій підтримці жертводавців для вступників у 2022 році надає вступні стипендії на окремі освітні програми в розмірі від 35% до 65%.

Розрахувати вартість навчання

Хто може отримати вступну стипендію?

Вступну стипендію Благодійний фонд надаватиме усім вступникам, які виконають вимоги до зарахування в УКУ (подадуть документи у Приймальну комісію) та подадуть заявку визначеної форми у Благодійний фонд університету.

Що потрібно зробити, щоб отримати вступну стипендію?

1. Виконати вимоги до зарахування в УКУ (подати оригінали документів відповідно до Правил прийому).
  2. При подачі оригіналів документів для вступу на відповідну програму УКУ подати у Благодійний фонд заяву на отримання вступної стипендії.

На який термін університет надає вступну стипендію?
Вступну стипендію УКУ надає студентам на 4 роки.

Який розмір стипендії?
Вступну стипендію можуть отримати вступники на такі програми:

Освітня програма

% від загальної вартості

Богослов’я

65% від загальної вартості

Соціальна робота

65% від загальної вартості

Artes Liberales: Історія

55% від загальної вартості

Artes Liberales: Культурологія

50% від загальної вартості

Artes Liberales: Філологія

50% від загальної вартості

Психологія

40% від загальної вартості

Соціологія

35% від загальної вартості

Студенти, яким призначено стипендію, отримують від Благодійного фонду УКУ гарантійний лист перед підписанням договору з зазначенням розміру наданої стипендії.

Студенти, яким призначено стипендію, укладають договір з оплатою повної вартості програми на навчальний рік 80000 грн. При цьому, в залежності від виду стипендії, повну чи часткову оплату за надання освітньої послуги студентові-стипендіату здійснюватиме Благодійний фонд УКУ.

Сума, визначена умовами стипендії, оплачуватиметься за навчання студента Благодійним фондом УКУ після того, як студент здійснить свою частину оплати (за умови часткового покриття вартості навчання самим студентом) згідно з термінами, зазначеними у договорі.

Важливо: для того, щоб Благодійний фонд міг надати стипендію, замовником у договорі має бути студент (одержувач освітньої послуги).

Також вступник, який отримав вступну стипендію, може претендувати на отримання інших стипендій (академічно-соціальної, соціальної, факультетської). Детальніше про умови їхнього отримання тут

Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму і працівники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом

Центр абітурієнта УКУ