Богослов’я


Програма з богослов’я готує моральних лідерів для Церкви та суспільства з проактивною позицією, які спроможні до етичної рефлексії про економічні, політичні, культурні явища через призму віри.

  • Міждисциплінарність
    Формування у студентів цілісної системи філософських, богословських та гуманітарних знань, і мовної компоненти зокрема, забезпечується міждисциплінарними зв’язками між кафедрами факультету та університету загалом. Завдяки широкому меню дисциплін вільного вибору і можливості здійснення вільного вибору, студенти освітньої програми можуть обирати для вивчення навчальні курси зі сфери ІТ, психології, політології, економіки, охорони здоров’я, журналістики та ін.
  • Ціннісний підхід
    Україна є унікальною релігійною поліконфесійною дійсністю, яка потребує фахівців та християнських лідерів, спроможних осмислювати роль релігії в суспільних трансформаціях, керувати суспільними змінами задля миру і суспільного поступу. Програма надає європейську філософсько-богословську освіту із соціальним заангажуванням. Є найкращою підготовкою до служіння в церковному середовищі та на глобальному рівні.
  • Практичне навчання
    Студенти бакалаврської богословської програми проходять практику “Літня англомовна школа” метою якої є інтесивне вивчення іноземної мови. Впродовж 3-го та 4-го років навчання студенти проходять соціально-душпастирську практику у різноманітних соціальних закладах/установах м. Львова. Одним із завершальних етапів овітньої програми є проходження студентами випускового курсу “Педагогічної практики” у львівських загальноосвітніх закладах. Широке університетське студентське меню суспільно-громадської діяльності дозволяє студентам набирати практичних навиків у різноманітних сферах за власним уподобанням.
  • Викладачі
    Викладачами освітньої програми «Богослов’я» є фахівці з науковими ступенями здобутими, як в Україні так і в закордонних освітніх закладах. Серед викладачів філософсько-богословського факультету УКУ значну частину становлять його випускники, що були скеровані на ліценціатські й докторські студії у провідні європейські та американські університети, наприклад: Оксфордський університет (Великобританія), Лювенський католицький університет (Бельгія), Католицький університет Америки (Вашингтон, США), Люблінський католицький університет (Польща), Католицький університет Айхштет-Інґольштадт (Німеччина), Папський біблійний інститут (Рим, Італія), Патристичний інститут св. Августина (Рим, Італія), Університет св. Павла (Оттава, Канада), Папський григоріанський університет (Рим, Італія), Папський східний інститут (Рим, Італія), Варміно-Мазурський університет (Ольштин, Польща), Університет м. Ополє (Польща) й інші, та пройшли визнання своїх наукових ступенів в українській освітній системі.
  • Середовище
    Cтуденти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та світоглядно. Теоретичне навчання віднаходить свій практичний вимір у літургійно-молитовному житті Університету і в готовності викладачів і студентів служити Богові та потребуючим. Повага до студентів, увага до їхніх навчальних потреб, партнерське відношення, чесність у стосунках творять міцний фундамент академічної спільноти нашого факультету.
  • Іноземні мови
    За час навчання студент має можливість вивчити декілька класичних та сучасних іноземних мов, вдосконалити їх до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах та семестрових навчаннях в європейських університетах із стипендійною підтримкою (Erasmus+, FUCE).
  • Міжнародність
    Єдина в Україні міжнародно акредитована богословська програма. Поряд із дипломом бакалавра богослов’я державного зразка (МОН України), філософсько-богословський факультет надає можливість отримати також і міжнародно визнаний диплом Sacrae Theologiae Baccalaureatus (S.T.B.) після успішного завершення державних бакалаврської та магістерської богословських програм ФБФ. Можливість участі у семестрових програмах студентської мобільності, міжнародних стажуваннях у європейських університетах в рамках співпраці з Федерацією Католицьких Університетів Європи (FUCE) зі стипендійною підтримкою. Можливість участі, починаючи з 3-го курсу навчання, у закордонних навчальних програмах Erasmus+ зі стипендійною підтримкою. Станом на 2018-2019 н. р. УКУ має 58 міжнародних університетів-партнерів у країнах Європи, Північної та Південної Америки та 19 університетів для студентських обмінів у рамках програми Erasmus+.

Сфери працевлаштування випускника

  • Наукова робота – можливість продовжити студії на магістерському та ліценціатському, а згодом і на докторському рівні в УКУ або в мережі католицьких університетів Європи та світу
  • Викладацька робота 
  • Перекладач 
  • Редактор 
  • Робота в церковних адміністраціях 
  • Фахівці з релігійних питань у ЗМІ, радники в установах та відомствах
  • Сфера благодійних та громадських організацій

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб

Детальнішу інформацію щодо вступу у 2023 році ми повідомимо найближчим часом після офіційного затвердження Порядку прийому у МОН! 

Рекомендуємо переглянути інформацію про вступ 2022 

Підсумки вступної кампанії 2022 можна переглянути тут 

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Богослов’я для вступників у 2023 році становить 110 000 грн за один рік.

Кожен вступник, який вмотивований навчатися на цій програмі та має потребу у фінансовій підтримці може взяти участь у Конкурсі на отримання Стипендії від Університету! Стипендія на програмі “Богослов’я” може покривати від 65% до 100% вартості навчання та надається на 2 роки навчання (на 2-ий курс за умови підтвердження певного академічного рівня після завершення 1-го курсу).

Більше про стипендію від Університету!


Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму і представники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “БОГОСЛОВ’Я”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Богослов’я”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

Ярослав Волянінов

 

Студент 2-го курсу програми “Богослов’я” 

Рідне місто: Чернігів
Вік: 19 

Належить до хору Стрітення, студорганізації “Подкач” та “VOX”

“Богослов’я – це не лише про релігію, як можна подумати одразу. Програма докорінно змінює твій погляд на життя загалом і допомагає нарешті вилазити за банальні рамки нашого мислення. Особисто для мене програма є скарбницею знань, які ти можеш постійно брати, постійно рости і прогресувати, місце, де тебе у цьому не лише не обмежують, але й мотивують.”

Марія Яремчук

 

Студентка 3-го курсу програми “Богослов’я” 

Рідне місто: Коломия
Вік: 20 

Членкиня Студентського братства УКУ, досліджує львівський/український реп

Для мене богослов‘я – це про пізнання себе, Бога і всього світу, а також про людей, які стали моєю сім’єю.

Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon