Богослов’я

Програма з богослов’я готує моральних лідерів для Церкви та суспільства з проактивною позицією, які спроможні до етичної рефлексії про економічні, політичні, культурні явища через призму віри

Чому богослов’я в УКУ?

Суспільний запит.
Україна є унікальною релігійною поліконфесійною дійсністю, яка потребує фахівців та християнських лідерів, спроможних осмислювати роль релігії в суспільних трансформаціях, керувати суспільними змінами задля миру і суспільного поступу.

Якість.
Програма надає європейську філософсько-богословську освіту із соціальним заангажуванням. Є найкращою підготовкою до служіння в церковному середовищі та на глобальному рівні.

Міжнародна акредитація.
Єдина в Україні міжнародно акредитована богословська програма.

Іноземні мови.
За час навчання студент має можливість вивчити декілька класичних та сучасних іноземних мов, вдосконалити їх до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах та семестрових навчаннях в європейських університетах із стипендійною підтримкою (Erasmus+, FUCE).

Міжнародний досвід.
УКУ має 58 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 19 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

Середовище.
Cтуденти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та світоглядно.

Сфери працевлештування для  випускника:

  • Наукова робота  – можливість продовжити студії на магістерському та ліценціатському, а згодом і на докторському рівні в УКУ або в мережі католицьких університетів Європи та світу
  • Викладацька робота
  • Перекладач
  • Редактор
  • Робота в церковних адміністраціях
  • Фахівці з релігійних питань у ЗМІ, радники в установах та відомствах
  • Сфера благодійних та громадських організацій

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 75 осіб


Умови вступу

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (профільний), історії України, географії або іноземної мови . Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019, 2020 роки. Сертифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019, 2020 роки.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі Богослов’я в 2020-2021 навчальному році коштуватиме 17 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта: