Соціологія

Бакалаврська програма зі соціології, сформована на стику соціології та менеджменту. Ми чекаємо на тих, хто мріє навчитися працювати на високому професійному рівні із ключовими соціальними проблемами сьогодення – виявляти їх, ретельно досліджувати та пропонувати власні стратегії та моделі оптимального розв’язання задля успішного розвитку суспільства.

 • Міждисциплінарність
  Соціологія – це гуманітарність, соціальність, математична точність. Вивчення гуманітарних дисциплін допомагає студентові чи студентці оволодіти загальним розумінням буття суспільства, розвинути критичне та творче мислення. Соціальні дисципліни формують вміння виявляти проблеми в житті спільнот, підбирати підходи до їх вивчення та пропонувати власні пропозиції розв’язання. Дисципліни математико-статистичного скерування допомагають конструювати високоточний інструментарій для вивчення соціального.
 • Ціннісний підхід
  Соціологія – це ключ до отримання відповідей на запитання: “Як “працює” суспільство? Що допомагає окремим індивідам знаходити “точки дотику”, творити спільноти і досягати результатів, корисних для всіх?”
  Усі студенти проходять курси Світоглядного ядра. Ми хочемо допомогти студентам зростати не лише інтелектуально та професійно, але і плекати у них усвідомлення власної відповідальності та вміння будувати своє життя на християнських цінностях та принципах спільного блага й людської гідності. Відтак програма формуватиметься довкола трьох напрямків – “Бог і я”, “Люди і я”, “Світ і я”.
 • Практичне навчання
  Студенти залучені до реалізації 2-3 національних та міжнародних соціологічних проектів щороку, виконують практичні дослідницькі завдання впродовж усього навчання. Наприклад, студенти брали участь у таких проектах, як “Виклики сучасної міграції: українська спільнота в Парижі” (2018 р.), “Виклики сучасної міграції: українська спільнота в Польщі” (2019 р.).
 • Викладачі
  Лекції та майстер-класи провідних соціологів України та світу. Детальнішу інформацію про викладачів програми можна переглянути тут
 • Середовище
  Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.
 • Іноземні мови
  В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
 • Міжнародність
  УКУ має 54 міжнародних університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

Що вміє випускник? 

 • Критично мислити та системно бачити 
 • Планувати, організовувати та реалізовувати соціологічні дослідження 
 • Діагностувати соціальні проблеми та моделювати їх розв’язання 
 • Реалізовувати бізнес-проекти, створювати робочі місця собі та іншим 
 • Організовувати співпрацю людей для досягнення спільного результату

Сфери працевлаштування випускника-соціолога 

 • Соціологічні центри та аналітичні служби
 • Консалтингові агенції
 • Проекти, які вимагають аналізу даних 
 • Політичні партії та громадські організації
 • Університети та дослідницькі інститути
 • Засоби масової інформації
 • Структури бізнесу та управління 

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 40 осіб 

Детальнішу інформацію щодо вступу у 2023 році ми повідомимо найближчим часом після офіційного затвердження Порядку прийому у МОН! 

Рекомендуємо переглянути інформацію про вступ 2022 

Підсумки вступної кампанії 2022 можна переглянути тут 

 

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Соціології для вступників у 2023 році становить 110 000 грн за один рік.

Кожен вступник, який вмотивований навчатися на цій програмі та має потребу у фінансовій підтримці може взяти участь у Конкурсі на отримання Стипендії від Університету! Стипендія  може покривати від 25% до 100% вартості навчання та надається на 2 роки навчання (на 2-ий курс за умови підтвердження певного академічного рівня після завершення 1-го курсу).

Більше про стипендію від Університету!


Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму і представники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “СОЦІОЛОГІЯ”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Соціологія”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

Анастасія Куничак

 

Студентка 3-го курсу програми “Соціологія” 

Рідне місто: Івано-Франківськ
Вік: 19 

Веде активне життя в межах УКУ, є членкинею студентської організації Гутірка та медіакоманди Колегіуму. Розвивається у сфері маркетингу та комунікацій.

“Соціологія дозволяє здійнятись до більш високих точок огляду, щоб подивитись на суспільство всеохоплююче та обширно.”

Олександра Онистюк

 

Студентка 3-го курсу програми “Соціологія” 

Рідне місто: Хмельницький
Вік: 21

Бере участь у Раді студентів, Братстві УКУ, Дебатному клубі, займається народними танцями, бігом

«Для мене соціологія – це база, а далі всі інші науки. Якщо хочеш розвинути аналітичне мислення, через статистику демонструвати результат та бути в курсі суспільних змін – то ласкаво просимо до нашої соціологічної родини.»

Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon