Психологія

Бакалаврська програма з психології УКУ готує фахівців, здатних за допомогою слова та стосунку покращувати життя особистості, колективу та суспільства. 

 • Міждисциплінарність
  Набуття сучасних, актуальних, науково-доказових, системних знань з психології, плекання міжпредметних зв’язків із загальноосвітніми, богословськими, науково-природничими дисциплінами.
 • Ціннісний підхід
  Усі студенти проходять курси Світоглядного ядра. Ми хочемо допомогти студентам зростати не лише інтелектуально та професійно, але і плекати у них усвідомлення власної відповідальності та вміння будувати своє життя на християнських цінностях та принципах спільного блага й людської гідності. Відтак програма формуватиметься довкола трьох напрямків – “Бог і я”, “Люди і я”, “Світ і я”.
 • Практичне навчання
  Студенти здобувають ґрунтовні теоретичні знання та практичні компетентності у сфері наукових досліджень, психологічного консультування та супроводу, психологічного просвітництва та тренінгу, психологічної діагностики та відпрацьовують їх безпосередньо на базах практики: БФ Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького, КЗ ЛОР “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер”, КЗ “Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер”, міський алергологічний центр для дітей міської дитячої клінічної лікарні, притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, клініка дружня до молоді “Центр “Підліток і сім’я” 1-ї міської клінічної лікарні”, Львівський клуб менеджерів з персоналу “HR-кав’ярня, Філія ТОВ «Нестле Україна» «Нестле Бізнес Сервіс в Європі», ГО «Об’єднання Самопоміч», ІТ-компанії, державні та приватні освітні заклади та центри розвитку.
  Студенти здобувають психотерапевтичний досвід у проектах Українського інституту дитячо-юнацької психотерапії, Українського психотерапевтичного університету, Інституту психічного здоров’я  УКУ та інших. 
 • Викладачі
  Викладацький склад – вітчизняні та зарубіжні фахівці з додатковою психотерапевтичною освітою та практичним досвідом.
 • Середовище
  Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо. 
 • Іноземні мови
  В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
 • Міжнародність
  УКУ має 58 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 19 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р. Це дає змогу запрошувати іноземних викладачів до викладання, проведення цікавих майстер-класів, а також можливість семестрового навчання студентів на програмах з психології в країнах Європи (Польщі, Литви, Австрії, Великобританії), США, Канади.

Випускник бакалаврської програми з психології може застосовувати свої базові знання та компетенції у сферах:

 • Психологічного консультування
 • Клінічної психології, зокрема в закладах охорони здоров’я та в сфері приватної практики
 • Психології управління, зокрема при супроводі персоналу в організаціях
 • Психології розвитку
 • Інших сферах діяльності в системі людина-людина

Студенти-бакалаври продовжують своє навчання на магістерській програмі з психології у відповідності з типовими кваліфікаційними характеристиками посадових обов’язків, володіючи здатністю розв’язувати типові фахові задачі без застосування методів психологічного впливу як професійної діяльності психолога згідно до вимог чинного законодавства. Для вдосконалення фахових навичок заради виконання в майбутньому завдань проблемного, творчого характеру, застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу як професійної діяльності (психологічного забезпечення навчально-виховного процесу у навчальних закладах; визначення, корекції, реабілітації, профілактики порушень взаємин з оточуючим соціальним середовищем людини, діагностики, корекції, лікування, реабілітації, профілактики розладів психічного стану людини, корекції особистості). 

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 30 осіб. 

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати НМТ з 

 • Української мови,
 • Математики,
 • Історії України 

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає також сертифікати ЗНО за 2019, 2020 та 2021 роки. Детальніше – тут

Більше інформації про вступ 2022

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Психології для вступників у 2022 році становить 80 000 грн за один рік. Благодійний фонд Українського католицького університету для вступників на програму “Психологія” у 2022 році надає вступну стипендію у розмірі 40% на 4 роки навчання на бакалавраті.

Хто може отримати вступну стипендію?
Вступну стипендію надаватимуть тим вступникам, які виконають вимоги до зарахування в УКУ (подадуть документи у Приймальну комісію), та подадуть відповідну заявку у Благодійний фонд УКУ при подачі оригіналів документі на вступ. 

Що потрібно зробити, щоб отримати вступну стипендію?
1. Виконати вимоги до зарахування в УКУ (подати оригінали документів відповідно до Правил прийому).
2. У день вступу в УКУ подати у Благодійний фонд заяву на отримання вступної стипендії.  

Також вступник, який отримав вступну стипендію, може претендувати на отримання інших стипендій (академічно-соціальної, соціальної, факультетської). Детальніше про умови їхнього отримання тут. 


Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму  і представники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ПСИХОЛОГІЯ”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Психологія”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти
    
 
 
  

Про програму в цитатах

Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon