Психологія

Бакалаврська програма з психології УКУ готує фахівців, здатних за допомогою слова та стосунку покращувати життя особистості, колективу та суспільства

Чому “Психологія” в УКУ?

Практико-орієнтоване навчання
Студенти здобувають ґрунтовні теоретичні знання та практичні компетентності у сфері наукових досліджень, психологічного консультування та супроводу, психологічного просвітництва та тренінгу, психологічної діагностики та відпрацьовують їх безпосередньо на базах практики: БФ Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького, КЗ ЛОР “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер”, КЗ “Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер”, міський алергологічний центр для дітей міської дитячої клінічної лікарні, притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, клініка дружня до молоді “Центр “Підліток і сім’я” 1-ї міської клінічної лікарні”, Львівський клуб менеджерів з персоналу “HR-кав’ярня, Філія ТОВ «Нестле Україна» «Нестле Бізнес Сервіс в Європі», ГО «Об’єднання Самопоміч», ІТ-компанії, державні та приватні освітні заклади та центри розвитку.

Викладачі
Викладацький склад – вітчизняні та зарубіжні фахівці з додатковою психотерапевтичною освітою та практичним досвідом.

Фахова співпраця
Студенти здобувають психотерапевтичний досвід у проектах Українського інституту дитячо-юнацької психотерапії, Українського психотерапевтичного університету, Інституту психічного здоров’я  УКУ, центру психології, психотерапії та особистісного росту “Живана”.

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.

Іноземні мови
В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою

Міжнародність

УКУ має 58 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 19 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р. Це дає змогу запрошувати іноземних викладачів до викладання, проведення цікавих майстер-класів, а також можливість семестрового навчання студентів на програмах з психології в країнах Європи (Польщі, Литви, Австрії, Великобританії), США, Канади.

Подальша траєкторія студента

Випускник бакалаврської програми з психології може застосовувати свої базові знання та компетенції у сферах:

  • Психологічного консультування
  • Клінічної психології, зокрема в закладах охорони здоров’я та в сфері приватної практики
  • Психології управління, зокрема при супроводі персоналу в організаціях
  • Психології розвитку
  • Інших сферах діяльності в системі людина-людина

У відповідності з типовими кваліфікаційними характеристиками посадових обов’язків, володіючи здатністю розв’язувати типові фахові задачі без застосування методів психологічного впливу як професійної діяльності психолога згідно до вимог чинного законодавства. Для вдосконалення фахових навичок заради виконання в майбутньому завдань проблемного, творчого характеру, застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу як професійної діяльності (психологічного забезпечення навчально-виховного процесу у навчальних закладах; визначення, корекції, реабілітації, профілактики порушень взаємин з оточуючим соціальним середовищем людини, діагностики, корекції, лікування, реабілітації, профілактики розладів психічного стану людини, корекції особистості) студенти-бакалаври продовжують своє навчання на магістерській програмі з психології


Умови вступу

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 30 осіб

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, біології, математики або іноземної мови. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019, 2020 роки. Сертифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019, 2020 роки.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Психологія” в 2020-2021 навчальному році коштуватиме 29 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

 

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon