Психологія

Бакалаврська програма з психології УКУ готує фахівців, здатних за допомогою слова та стосунку покращувати життя особистості, колективу та суспільства

Чому “Психологія” в УКУ?

Практичне навчання
Студенти з першого курсу засвоюють навички психологічного консультування та відпрацьовують їх безпосередньо на базах практики: БФ Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького, КЗ ЛОР “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер”, КЗ “Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер”, міський алергологічний центр для дітей міської дитячої клінічної лікарні, притулок для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації, клініка дружня до молоді “Центр “Підліток і сім’я” 1-ї міської клінічної лікарні”, організація Благодійний фонд «Відкрите серце», Львівський клуб менеджерів з персоналу “HR-кав’ярня, Філія ТОВ «Нестле Україна» «Нестле Бізнес Сервіс в Європі»ГО «Об’єднання Самопоміч», ІТ-компанії.

Викладачі
Викладацький склад – практикуючі фахівці за різними напрямками психотерапії: дитячо-юнацька психотерапія, психоаналіз, сімейна психотерапія, гештальт-терапія, символдрама, арт-терапія.

Фахова співпраця
Студенти здобувають психотерапевтичний досвід у проектах Українського інституту дитячо-юнацької психотерапії, Українського психотерапевтичного університету, Інституту психічного здоров’я  УКУ, центру психології, психотерапії та особистісного росту “Живана”.

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.

Іноземні мови
В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою

Міжнародність
УКУ має 52 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 13 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2017-2018 р.

Подальша траєкторія студента

– Магістерські студії в УКУ, в інших вишах України та закордононом

– Працевлаштування у сферах:

  • Психологічне консультування
  • Індивідуальне, групове, сімейне, дитяче
  • Клінічна психологія
  • Робота психолога в закладах охорони здоров’я та в сфері приватної практики
  • Психологія управління
  • Психологічний супровід персоналу в організаціях
  • Психологія розвитку
  • Психолог  в сфері освіти та виховання, центри раннього розвитку
  • Інші сфери діяльності в системі людина-людина

Умови вступу

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 30 осіб

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, біології, математики або іноземної мови. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2016, 2017, 2018 рік. Сертифікат ЗНО з іноземної мови тільки за 2018 рік

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3000 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Психологія” в 2018-2019 навчальному році коштуватиме 19 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні стипендії від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ

 

Інформація про вступ у відділі рекрутингу:

Графік роботи:

Понеділок - п'ятниця
10:00-18:00
перерва 13:00-14:00