Політичні науки «Етика-Політика-Економіка»

Бакалаврська програма “Етика- Політика- Економіка” – це перша в Східній Європі міждисциплінарна програма про суспільно-політичні та економічні процеси

Чому “Етика – Політика -Економіка” в УКУ?

Міждисциплінарність.
Програма пропонує погляд на суспільно-політичні та економічні процеси з точки зору трьох академічних дисциплін Етики, Політології та Економіки.

Ціннісний підхід.
Повернення політичному та економічному процесу свого призначення: служіння гідності і правам людини, справедливості і спільному благу

Практичне навчання.
Навчання через досвід, стажування в аналітичних центрах і органах місцевого самоврядування та державної влади в Україні та закордоном. Підсумком навчання є Бакалаврський проект – командна робота із втілення на замовлення партнерів практичних проектів. 

Викладачі
Українські та гостьові іноземні викладачі  з Університетів Риму, Відня, Кракова, Вроцлава, Нью-Йорка – це висококваліфіковані фахівці в своїй ділянці з багатим практичним досвідом в громадському, політичному, бізнесовому та управлінському секторах.

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.

Іноземні мови
В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою

Міжнародність
УКУ має 54 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ З ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2018


Подальша траєкторія студента:

  • Магістерські студії в УКУ та інших вишах в Україні та закордоном: політологія, медіа комунікації, журналістика, історія, філософія, соціологія, менеджмент неприбуткових організацій, державне управління, права людини
  • Працевлаштування: політичні та громадські структури; дослідницькі аналітичні та соціологічні центри; ЗМІ; органи місцевого самоврядування; органи державної влади; приватні та державні підприємства та установи.

Навчальна програма та позааудиторні заходи сформовані так, щоб знання поєднувалися з їх практичним застосуванням і умінням гнучко адаптуватися до нових обставин або формувати їх.


Умови вступу

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, іноземної мови, історії України або математики. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019 і 2020 роки. Сертифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019 і 2020 роки.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання
Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Етика – Політика – Економіка” в 2020-2021 навчальному році коштуватиме 39 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

 

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon