Політичні науки “Етика-Політика-Економіка”

Бакалаврська програма “Етика-Політика-Економіка” – це перша в Східній Європі міждисциплінарна програма про суспільно-політичні та економічні процеси.

• Міждисциплінарність
    Програма пропонує погляд на суспільно-політичні та економічні процеси з точки зору трьох академічних дисциплін Етики, Політології та Економіки.
  • Ціннісний підхід
    Повернення політичному та економічному процесу свого призначення: служіння гідності і правам людини, справедливості і спільному благу.
  • Практичне навчання
    Студенти проходять обов’язкове стажування в громадських, політичних та бізнес структурах, аналітичних та соціологічних центрах, органах місцевого самоврядування та державної влади, міжнародних інституціях.
    Під чаc проходження практики у 2019-2020 н.р. студенти мали змогу ознайомитися з функціонуванням таких інституцій: Львівський обласний молодіжний центр ЛОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», Львівський регуляторний хаб Львівська міська рада Львівська обласна державна адміністрація, Почесне Консульство Канади у Львові, Представництво Американської торгівельної палати в Україні, Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна», Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», Громадська організація «ВОКС Україна», Аналітичний центр «Dixi Group», Громадська організація «Центр ЮЕЙ», Громадська організація «Агенція журналістики даних», Центр політико-правових реформ (ЦППР), Моніторингово-аналітична група «Цифра», Центр громадського моніторингу та досліджень, Комунальна установа «Інститут міста».
    Окрім цього, після другого та третього року навчання студенти програми проходять Літні школи, які є невід’ємною частиною практичної підготовки: “Ethics and Religion in Politics and Economics” (“Етика та релігія в політиці та економіці”) та “From Politics to Policies”.
    Підсумком навчання є Бакалаврський проект – командна робота із втілення на замовлення партнерів практичних проектів.
  • Викладачі
    Українські та гостьові іноземні викладачі з Університетів Риму, Відня, Кракова, Вроцлава, Нью-Йорка – це висококваліфіковані фахівці в своїй ділянці з багатим практичним досвідом в громадському, політичному, бізнесовому та управлінському секторах.
  • Середовище
    Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.
  • Іноземні мови
    В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
  • Міжнародність
    УКУ має 54 міжнародних університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

Подальша траєкторія студента:

• Магістерські студії в УКУ та інших вишах в Україні та закордоном: політологія, медіа комунікації, журналістика, історія, філософія, соціологія, менеджмент неприбуткових організацій, державне управління, права людини
  • Працевлаштування: політичні та громадські структури; дослідницькі аналітичні та соціологічні центри; ЗМІ; органи місцевого самоврядування; органи державної влади; приватні та державні підприємства та установи.

Навчальна програма та позааудиторні заходи сформовані так, щоб знання поєднувалися з їх практичним застосуванням і умінням гнучко адаптуватися до нових обставин або формувати їх.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з

• української мови та літератури,
  • іноземної мови,
  • історії України або математики.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019, 2020 роки. Сертифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019, 2020 роки.

Більше інформації про вступ 2020

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Етика – Політика – Економіка” в 2020-2021 навчальному році коштуватиме 39 000 грн.

Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

Більше інформації про знижки в УКУ

ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ЕТИКА-ПОЛІТИКА-ЕКОНОМІКА”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Етика-Політика-Економіка”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!