Політичні науки “Етика-Політика-Економіка”

Бакалаврська програма “Етика-Політика-Економіка” – це перша в Східній Європі міждисциплінарна програма про суспільно-політичні та економічні процеси.

 • Міждисциплінарність
  Програма пропонує погляд на суспільно-політичні та економічні процеси з точки зору трьох академічних дисциплін Етики, Політології та Економіки.
 • Ціннісний підхід
  Повернення політичному та економічному процесу свого призначення: служіння гідності і правам людини, справедливості і спільному благу.
 • Практичне навчання
  Студенти проходять обов’язкове стажування в громадських, політичних та бізнес структурах, аналітичних та соціологічних центрах, органах місцевого самоврядування та державної влади, міжнародних інституціях.
  Під чаc проходження практики у 2019-2020 н.р. студенти мали змогу ознайомитися з функціонуванням таких інституцій: Львівський обласний молодіжний центр ЛОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», Львівський регуляторний хаб Львівська міська рада Львівська обласна державна адміністрація, Представництво Американської торгівельної палати в Україні, Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна», Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», Громадська організація «ВОКС Україна», Аналітичний центр «Dixi Group», Громадська організація «Центр ЮЕЙ», Громадська організація «Агенція журналістики даних», Центр політико-правових реформ (ЦППР), Моніторингово-аналітична група «Цифра», Центр громадського моніторингу та досліджень, Комунальна установа «Інститут міста».
  Окрім цього, після другого та третього року навчання студенти програми проходять Літні школи, які є невід’ємною частиною практичної підготовки: “Ethics and Religion in Politics and Economics” (“Етика та релігія в політиці та економіці”) та “From Politics to Policies”.
  Підсумком навчання є Бакалаврський проект – командна робота із втілення на замовлення партнерів практичних проектів.
 • Викладачі
  Українські та гостьові іноземні викладачі з Університетів Риму, Відня, Кракова, Вроцлава, Нью-Йорка – це висококваліфіковані фахівці в своїй ділянці з багатим практичним досвідом в громадському, політичному, бізнесовому та управлінському секторах.
 • Середовище
  Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо. 
 • Іноземні мови
  В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
 • Міжнародність
  УКУ має 54 міжнародних університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

Подальша траєкторія студента:

 • Магістерські студії в УКУ та інших вишах в Україні та закордоном: політологія, медіа комунікації, журналістика, історія, філософія, соціологія, менеджмент неприбуткових організацій, державне управління, права людини
 • Працевлаштування: політичні та громадські структури; дослідницькі аналітичні та соціологічні центри; ЗМІ; органи місцевого самоврядування; органи державної влади; приватні та державні підприємства та установи.

Навчальна програма та позааудиторні заходи сформовані так, щоб знання поєднувалися з їх практичним застосуванням і умінням гнучко адаптуватися до нових обставин або формувати їх.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб. 

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати НМТ з 

 • Української мови,
 • Математики,
 • Історії України 

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає також сертифікати ЗНО за 2019, 2020 та 2021 роки. Детальніше – тут

Більше інформації про вступ 2022 

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Етики-Політики-Економіки для вступників у 2022 році становить 80 000 грн за один рікУніверситет пропонує можливість розтермінування вартості навчання. Студент оплачує 55 000 грн. за рік навчання (оплата здійснюється кожного року), а різницю у розмірі 25 000 (за кожен навчальний рік) грн студент має повернути Університету після завершення 4 років навчання.

Також вступник може претендувати на отримання інших стипендій (академічно-соціальної, соціальної, факультетської). Детальніше про умови їхнього отримання тут. 


Маєте запитання щодо вартості навчання?
Заповніть електронну форму і представники Центру абітурієнта
сконтактують з Вами найближчим часом

 


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ЕТИКА-ПОЛІТИКА-ЕКОНОМІКА”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Етика-Політика-Економіка”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

    
 
     


Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon