Політичні науки “Етика-Політика-Економіка”

Бакалаврська програма “Етика-Політика-Економіка” – це перша в Східній Європі міждисциплінарна програма про суспільно-політичні та економічні процеси. 

 • Міждисциплінарність
  Програма пропонує погляд на суспільно-політичні та економічні процеси з точки зору трьох академічних дисциплін Етики, Політології та Економіки.
 • Ціннісний підхід
  Повернення політичному та економічному процесу свого призначення: служіння гідності і правам людини, справедливості і спільному благу.
 • Практичне навчання
  Студенти проходять обов’язкове стажування в громадських, політичних та бізнес структурах, аналітичних та соціологічних центрах, органах місцевого самоврядування та державної влади, міжнародних інституціях.
  Під чаc проходження практики у 2019-2020 н.р. студенти мали змогу ознайомитися з функціонуванням таких інституцій: Львівський обласний молодіжний центр ЛОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», Львівський регуляторний хаб Львівська міська рада Львівська обласна державна адміністрація, Представництво Американської торгівельної палати в Україні, Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна», Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва», Громадська організація «ВОКС Україна», Аналітичний центр «Dixi Group», Громадська організація «Центр ЮЕЙ», Громадська організація «Агенція журналістики даних», Центр політико-правових реформ (ЦППР), Моніторингово-аналітична група «Цифра», Центр громадського моніторингу та досліджень, Комунальна установа «Інститут міста».
  Окрім цього, після другого та третього року навчання студенти програми проходять Літні школи, які є невід’ємною частиною практичної підготовки: “Ethics and Religion in Politics and Economics” (“Етика та релігія в політиці та економіці”) та “From Politics to Policies”.
  Підсумком навчання є Бакалаврський проект – командна робота із втілення на замовлення партнерів практичних проектів.
 • Викладачі
  Українські та гостьові іноземні викладачі з Університетів Риму, Відня, Кракова, Вроцлава, Нью-Йорка – це висококваліфіковані фахівці в своїй ділянці з багатим практичним досвідом в громадському, політичному, бізнесовому та управлінському секторах.
 • Середовище
  Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо. 
 • Іноземні мови
  В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
 • Міжнародність
  УКУ має 54 міжнародних університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 15 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

Подальша траєкторія студента:

 • Магістерські студії в УКУ та інших вишах в Україні та закордоном: політологія, медіа комунікації, журналістика, історія, філософія, соціологія, менеджмент неприбуткових організацій, державне управління, права людини
 • Працевлаштування: політичні та громадські структури; дослідницькі аналітичні та соціологічні центри; ЗМІ; органи місцевого самоврядування; органи державної влади; приватні та державні підприємства та установи.

Навчальна програма та позааудиторні заходи сформовані так, щоб знання поєднувалися з їх практичним застосуванням і умінням гнучко адаптуватися до нових обставин або формувати їх.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб. 

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з 

 • української мови та літератури,
 • історії України,
 • Математика / Іноземна мова / Біологія / Географія / Фізика / Хімія

Якщо абітурієнт бажає претендувати на отримання стипендії – зверніть увагу на інформацію про сертифікати ЗНО.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2018, 2019, 2020, 2021 роки.

Більше інформації про вступ 2021 

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Етика – Політика – Економіка” в 2021-2022 навчальному році коштуватиме 75 000 грн. 

Університет пропонує систему знижок та стипендій! 

Спосіб оплати Розмір оплати Хто може претендувати
Академічно-соціальна стипендія

 

0 грн протягом перших двох років навчання Усі, хто потрапляє під один зі соціальних критеріїв, або ті, хто не має фінансової змоги оплатити повну вартість та мають високі показники при вступі
Соціальна стипендія  Від 22 500 грн. за рік навчання, в залежності від умов надання стипендії Усі, хто потрапляє під один зі соціальних критеріїв, або ті, хто не має фінансової змоги оплатити повну вартість
Стипендія від факультету Від 22 500 грн. за рік навчання, в залежності від умов надання стипендії Усі
Розтермінування 50 000 грн. за рік навчання (оплата здійснюється кожного року), з можливістю повернення Університету 25 000 грн. за навчальний рік після завершення 4 років навчання  Усі
Знижка за умови повної оплати 75 000 грн. за рік навчання
Якщо студент готовий оплатити повну річну вартість навчання на початку навчального року, то отримує знижку у розмірі 8%
(69 000 грн)
Усі

 

Маєте запитання?
Залиште нам свої контакти і представники Центру абітурієнта УКУ сконтактуються з Вами. 


Вступники, які бажають отримати стипендію на навчання та мають певну соціальну потребу, можуть з 15-го січня до 15-го березня податись на академічно-соціальну та соціальну стипендії. Крім того, з 15-го травня числа буде відкрито подання на отримання стипендії від факультету 👇

Більше інформації про стипендії в УКУ


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ЕТИКА-ПОЛІТИКА-ЕКОНОМІКА”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Етика-Політика-Економіка”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

  
 

 
  


Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon