Право

Бакалаврська програма з права – ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, на основі християнського світогляду.

 

 

 • Міждисциплінарність
  Програма дає можливість не лише зрозуміти правові цінності, вивчити право та сформувати необхідні професійні навички, але й побачити ширший світоглядний, соціальний та історичний контекст функціонування правової системи. Вже з першого року навчання студенти працюватимуть над розвитком soft skills. Також окрім обов’язкових курсів, студенти мають змогу обирати предмети з інших навчальних програм Українського католицького університету.
 • Ціннісний підхід
  Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.
 • Практичне навчання
  З першого дня навчання на програмі студенти матимуть можливість вчитися в успішних практикуючих юристів. Впродовж третього року навчання студенти працюватимуть в Юридичній клініці Школи права, застосовуючи набуті знання на практиці для допомоги людям, які цього потребують. Четвертокурсники проходитимуть стажування у лідерів юридичного ринку відповідно до своїх професійних пріоритетів.
 • Викладачі
  Лекції, семінари, тренінги та майстер-класи для студентів проводитимуть провідні правники України та світу.
 • Середовище
  Спільнота УКУ – це ціннісно-орієнтоване середовище, яке надає широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.
 • Іноземні мови
  В Школі права УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, вивчити основи Legal English, слухати правничі курси англійською мовою та брати участь у літніх англомовних школах.
 • Міжнародність
  УКУ співпрацює з понад 150 університетами та науковими інституціями з усього світу, з 56 укладено двосторонні договори про свіпрацю. 30 університетів для студентських обмінів в рамках програми Еразмус+ у 2019-2020 році.

Після завершення навчання студенти отримують диплом бакалавра з права державного зразка (спеціальність 081 Право), що дає можливість продовжити навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти в Україні та закордоном для здобуття доступу до основних правничих професій.

Також випускники можуть працювати

 • у юридичних компаніях на посадах молодшого юриста, помічника адвоката;
 • у юридичних відділах підприємств, установ, організацій різних форм власності (in-house);
 • менеджерами проектів юридичного спрямування у громадських та міжнародних організаціях.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб. 

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з 

 • української мови та літератури,
 • історії України,
 • Математики / Іноземної мови. 

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2018, 2019, 2020, 2021 роки. 

Якщо абітурієнт бажає претендувати на отримання стипендії – зверніть увагу на інформацію про сертифікати ЗНО.

Більше інформації про вступ 2021

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Право” в 2021-2022 навчальному році коштуватиме 75 000 грн.

Вступники, які бажають отримати стипендію на навчання та мають певну соціальну потребу, можуть з 15-го січня по 15-те березня податись на академічно-соціальну та соціальну стипендії. Крім того, з 15-го травня числа буде відкрито подання на отримання стипендії “Факультетська” 👇

Більше інформації про стипендії в УКУ


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ПРАВО”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Право”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

   

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon