Право

Бакалаврська програма з права – ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, на основі християнського світогляду.

 

 • Міждисциплінарність
  Програма дає можливість не лише зрозуміти правові цінності, вивчити право та сформувати необхідні професійні навички, але й побачити ширший світоглядний, соціальний та історичний контекст функціонування правової системи. Вже з першого року навчання студенти працюватимуть над розвитком soft skills. Також окрім обов’язкових курсів, студенти мають змогу обирати предмети з інших навчальних програм Українського католицького університету.
 • Ціннісний підхід
  Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.
 • Практичне навчання
  З першого дня навчання на програмі студенти матимуть можливість вчитися в успішних практикуючих юристів. Впродовж третього року навчання студенти працюватимуть в Юридичній клініці Школи права, застосовуючи набуті знання на практиці для допомоги людям, які цього потребують. Четвертокурсники проходитимуть стажування у лідерів юридичного ринку відповідно до своїх професійних пріоритетів.
 • Викладачі
  Лекції, семінари, тренінги та майстер-класи для студентів проводитимуть провідні правники України та світу.
 • Середовище
  Спільнота УКУ – це ціннісно-орієнтоване середовище, яке надає широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.
 • Іноземні мови
  В Школі права УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, вивчити основи Legal English, слухати правничі курси англійською мовою та брати участь у літніх англомовних школах.
 • Міжнародність
  УКУ співпрацює з понад 150 університетами та науковими інституціями з усього світу, з 56 укладено двосторонні договори про свіпрацю. 30 університетів для студентських обмінів в рамках програми Еразмус+ у 2019-2020 році.

Після завершення навчання студенти отримують диплом бакалавра з права державного зразка (спеціальність 081 Право), що дає можливість продовжити навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти в Україні та закордоном для здобуття доступу до основних правничих професій.

Також випускники можуть працювати

 • у юридичних компаніях на посадах молодшого юриста, помічника адвоката;
 • у юридичних відділах підприємств, установ, організацій різних форм власності (in-house);
 • менеджерами проектів юридичного спрямування у громадських та міжнародних організаціях.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг 2023 – 50 осіб. 

Детальнішу інформацію щодо вступу у 2023 році ми повідомимо найближчим часом після офіційного затвердження Порядку прийому у МОН! 

Рекомендуємо переглянути інформацію про вступ 2022 

Підсумки вступної кампанії 2022 можна переглянути тут 

 

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Права для вступників у 2023 році становить 110 000 грн за один рік.

Кожен вступник, який вмотивований навчатися на цій програмі та має потребу у фінансовій підтримці може взяти участь у Конкурсі на отримання Стипендії від Університету! Стипендія  може покривати від 25% до 100% вартості навчання та надається на 2 роки навчання (на 2-ий курс за умови підтвердження певного академічного рівня після завершення 1-го курсу).

Більше про стипендію від Університету!

 


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ПРАВО”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Право”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

Софія Дворянин

 

Студентка 3-го курсу програми “Право” 

Рідне місто: Львів
Вік: 20 

Учасниця UCU Moot Court Community, International law

“Школа Права – це не суто про закони і кейси, це про людей, про неоціненну підтримку, про стимул і змотивованану спільноту.”

Назар Дудчак

 

Студент 2-го курсу програми “Право” 

Рідне місто: Рівне
Вік: 18 

Бере участь в Helsinki Information Law Moot Court

“Я люблю право за те, що це можливість будувати міцні інститути демократії, поваги до прав людини та свободи, що в купі створює європейськійсть вдома. На цьому шляху Школа права УКУ дає всю можливу підтримку та досвід, аби зростати самому і будувати світ довкола себе.”

Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon