Право

Бакалаврська програма з права – ціннісно-орієнтована освітня програма, сформована з урахуванням світових стандартів викладання права та запитів практичного середовища, на основі християнського світогляду.

 

 • Міждисциплінарність
  Програма дає можливість не лише зрозуміти правові цінності, вивчити право та сформувати необхідні професійні навички, але й побачити ширший світоглядний, соціальний та історичний контекст функціонування правової системи. Вже з першого року навчання студенти працюватимуть над розвитком soft skills. Також окрім обов’язкових курсів, студенти мають змогу обирати предмети з інших навчальних програм Українського католицького університету.
 • Ціннісний підхід
  Світоглядною основою вивчення права слугуватиме повага до людської гідності та інші католицькі цінності.
 • Практичне навчання
  З першого дня навчання на програмі студенти матимуть можливість вчитися в успішних практикуючих юристів. Впродовж третього року навчання студенти працюватимуть в Юридичній клініці Школи права, застосовуючи набуті знання на практиці для допомоги людям, які цього потребують. Четвертокурсники проходитимуть стажування у лідерів юридичного ринку відповідно до своїх професійних пріоритетів.
 • Викладачі
  Лекції, семінари, тренінги та майстер-класи для студентів проводитимуть провідні правники України та світу.
 • Середовище
  Спільнота УКУ – це ціннісно-орієнтоване середовище, яке надає широкі можливості для професійного та особистісного розвитку.
 • Іноземні мови
  В Школі права УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, вивчити основи Legal English, слухати правничі курси англійською мовою та брати участь у літніх англомовних школах.
 • Міжнародність
  УКУ співпрацює з понад 150 університетами та науковими інституціями з усього світу, з 56 укладено двосторонні договори про свіпрацю. 30 університетів для студентських обмінів в рамках програми Еразмус+ у 2019-2020 році.

Після завершення навчання студенти отримують диплом бакалавра з права державного зразка (спеціальність 081 Право), що дає можливість продовжити навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти в Україні та закордоном для здобуття доступу до основних правничих професій.

Також випускники можуть працювати

 • у юридичних компаніях на посадах молодшого юриста, помічника адвоката;
 • у юридичних відділах підприємств, установ, організацій різних форм власності (in-house);
 • менеджерами проектів юридичного спрямування у громадських та міжнародних організаціях.

Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 50 осіб. 

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати НМТ з 

 • Української мови,
 • Математики,
 • Історії України 

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає також сертифікати ЗНО за 2019, 2020 та 2021 роки. Детальніше – тут

Більше інформації про вступ 2022

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Права для вступників у 2022 році становить 80 000 грн за один рік

Також вступник може претендувати на отримання інших стипендій (академічно-соціальної, соціальної, факультетської). Детальніше про умови їхнього отримання тут. 

Більше інформації про стипендії в УКУ


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “ПРАВО”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Право”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

    

 

 

Хочете отримувати більше інформації про програму?

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon