Калькулятор балів ЗНО

Калькулятор балів ЗНО за посиланням

Як він працює?

Середній бал ЗНО вираховується за спеціальною формулою, в яку входять не тільки бали ЗНО, але і коефіцієнти предметів ЗНО на кожній програмі, коефіцієнт міста, в якому знаходиться ЗВО/ВНЗ і коефіцієнт балу атестату.

Для перегляду коефіцієнтів в УКУ, а також мінімальних балів для потрапляння в рейтинговий список – перейдіть за посиланням

Детальніше формула розписана внизу⇓

*1 Середній бал додатку до атестату переводиться з 12-тибальної шкали у 200-бальну (згідно додатку 8 Правил прийому УКУ) і множиться на коефіцієнт 0,1.

*2 Особливі успіхи (ОУ) – бали за особливі успіхи нараховуються призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2019 року до конкурсного балу буде додано 10 балів, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200.

*2 Остаточно конкурсний бал множиться на регіональний (РК), сільський (СК) коефіцієнти шляхом його множення на їх добуток, причому:
РК дорівнює 1,02, для конкурсних пропозицій закладів вищої освіти у м.Львові.
СК дорівнює 1,02 для осіб, зареєстрованих у селах не менше двох років до дня завершення подачі заяв про вступ та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу. Однак сільський коефіцієнт НЕ поширюється на селища міського типу (смт). Вступникові потрібно буде завантажити в кабінет довідку про реєстрацію в сільській місцевості встановленого зразка. (Додаток №13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 )

Відділ рекрутингу абітурієнтів:

Графік роботи:

Консультаційні дні: середа та п'ятниця
Час роботи з 10:00 по 18:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта: