Часті питання та відповіді про стипедії

Ми щодня отримуємо від вас безліч запитань щодо Стипендії від університету та стипендійного конкурсу! То ж на цій сторінці ми зібрали найчастіші та відповіли на них!  

Якщо серед цих питань ви не знайшли відповіді на своє – ми завжди раді допомогти! Телефонуйте нам за номером +38 097 015 34 36, та ставте свої питання в Facebook, Instagram та Telegram @ucu.admission

Подати заявку на стипендійний конкурс можна до 31 травня! 
Абітурієнти, які подадуть заявку до 31 березня – зможуть отримати попередню відповідь вже у квітні! Уся детальніша інформація про подання на конкурс – тут

 

На скільки програм можна аплікуватися на стипендійний конкурс?

Кожен може подати заявку максимум на 4 бакалаврські програми. Для цього вам не потрібно подавати чотири окремі заявки. Достатньо лише у формі у відповідному питанні зазначити обрані програми. 

Порада від Центру абітурієнта 🙂 Оцініть всі ризики та ймовірності і тоді обирайте усі програми. Зверніть увагу, що стипендію ви зможете отримати на тій програмі, на яку ви вступите. 

Скільки потрібно писати мотиваційних листів?
Залежить від того, на скільки програм ви подаєте заявку. Мотиваційний лист має бути написаний на кожну програму. Коли ви переглядатиме вимоги до написання мотиваційного листа – помітите, що на усі програми є схожі питання. Тому ваш лист може бути в основі схожий, а бути відмінний в тих питаннях, де мова стосується кожної програми. 

Рекомендуємо переглянути короткі відео з порадами, як написати успішний мотиваційний лист. 

 

Чи є особливі вимоги до написання рекомендаційного листа? На чиє ім’я його писати?

Чітких вимог до написання чи оформлення рекомендаційного листа немає. Важливо, щоб у ньому людина, яка надає вам рекомендацію чітко описала, чому рекомендує нам як УКУ підтримати вас та надати стипендію. 

На цій сторінці нижче в блоці “рекомендаційний лист” ви можете переглянути деталі щодо рекомендованої структури листа. 

 

Чи надається перевага абітурієнтам, котрі у мотиваційному листі вказують про залученість до подій в УКУ?

Для нас буде цінно почути про це, але точно не буде критерієм відбору на стипендійному конкурсі. 

 

Якщо мотиваційний лист менший/більший за рекомендований обсяг, ви його не братимете до уваги?

Допустимий перебір або недобір слів може бути у 100 слів у мотиваційному листі. Обсяг відповідно до вимог – 800-900 слів.

Якщо я закінчив школу кілька років тому/вчусь в УАЛі, чий рекомендаційний прикріплювати?

У такому випадку ви можете надати рекомендаційний лист від викладача / ментора УАЛ або тієї людини з якою ви співпрацювали протягом останнього року. Основне, щоб ця людина добре вас знала. 

Чи потрібно прикріплювати додаткові документи, які підтверджують участь / перемогу у конкурсах? 

Ні, таких документів прикріплювати непотрібно. Ми довіряємо вам 🙂
Про це достатньо згадати у відповіді на питання про вашу громадську, волонтерську активність, досягнення за останні декілька років.  

Який шанс отримати Стипендію від університету?

Минулоріч 41% вступників отримав фінансову підтримку від університету у розмірі від 30% до 100%. Команда Університету працює над цим, щоб забезпечити необхідну підтримку і для вступників у 2023 році. 

Що будуть запитувати на співбесіді?

На співбесіді з Вами розмовлятимуть представники факультету та освітньої програми, а також команда Центру абітурієнта. Вас не запитуватимуть про формули чи визначні історичні дати 🙂 

Якщо мої батьки за кордоном (розлучені/в ЗСУ) чию довідку про доходи подавати?

Ми просимо надавати довідку про доходи батьків, з якими ви проживаєте. Якщо ваші батьки розлучені, а один з батьків надає аліменти, у такому випадку просимо надати довідку про отримання аліментів. 

Де знайти мій середній бал за перший семестр навчання?

Це може бути ваш табель за 11 клас (паперовий чи онлайн) або ж зверніться до вашого класного керівника чи адміністрації школи, щоб надали виписку оцінок за 1-ий семестр. 

Якщо я отримаю стипендію на перші два роки, на третьому курсі треба буде платити повну вартість навчання?

Ви зможете претендувати на стипендії для старшокурсників: академічні (в залежності від ваших балів та досягнень під час навчання), а також соціальну стипендію. Також УКУ пропонує студентам старших курсів безвідсоткову позику на навчання, яку студенти зможуть повертати після завершення навчання.

Чи стипендія може покривати проживання в Колегіумі та участь в формаційній програмі?

Стипендія може покривати від 0% до 100% оплати за формаційну програму в Колегіумі. Це рішення прийматиме Благодійний фонд спільно з Колегіумом. Як результат стипендійного конкурсу ви отримаєте підсумковий лист з відсотком стипендії за навчання та за формаційну програму.

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon Spotify icon