Artes Liberales (Історія, Культурологія, Філологія)

Artes Liberales – це унікальна модель взаємодії трьох гуманітарних спеціальностей (“Історія”, “Культурологія”, “Філологія”), яка дозволяє студентам будувати власні міждисциплінарні траєкторії навчання, а також засвоювати незамінні практичні навички та досвід необхідний для професійної діяльності.

Схема курсів:

Чому Artes Liberales в УКУ?

Якісна гуманітарна освіта
Інтенсивна навчальна програма дає можливість глибоко вивчити іноземні мови, історію, літературу, філософські, богословські та загальнонаукові дисципліни.

Індивідуальні траєкторії навчання
Студенти мають право змінити обрану спеціальність після перших двох семестрів (в межах моделі Artes Liberales), а також користуватися ресурсами суміжних програм. Дисципліни за вибором студента складають 30% навчального плану.

Наставник
У студентів є можливість мати наставника, який допомагає їм зорієнтуватися у університетському житті, ефективно використати ресурси університету, уникнути кризових ситуацій або розв’язати їх.

Особливий акцент на загальних знаннях і вміннях,
розвитку критичного і творчого мислення, навичках проектної діяльності і розв’язання проблем.

Середовище
Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо

Іноземні мови
В УКУ студенти мають можливість вивчити або значно вдосконалити іноземні мови, брати участь спеціальних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою

Міжнародність
УКУ має 58 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 19 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2018-2019 р.

 

Сфери працевлаштування

 • Магістерські програми в Україні і за кордоном
 • Експертні організації з дослідження політичних, соціально-економічних, історико-культурних процесів
 • Викладання в загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладах і школах
 • Опрацювання історичних джерел та їх практичне використання в музейних, архівних управлінських справах
 • Установи культури: музеї, бібліотеки, архіви, культурні центри
 • Національні та міжнародні культурні та соціальні проекти, пов’язані зі збереженням, поширенням та розвитком української мови: перекладачем, куратором проекту, спічрайтером
 • Видавничий бізнес: редактором, науковим редактором, коректором, рерайтером, перекладачем
 • Медії та журналістика: копірайтером, оглядачем, кореспондентом, редактором, науковим консультантом, автором статей
 • Ревіталізація занедбаних історичних місць (міських дільниць, поселень, історико-культурних заповідників)
 • Туризм та організація подорожей
 • Культурна дипломатія: представляти країну, завдяки культурі налагоджувати приязні і продуктивні міжнародні зв’язки

Умови вступу

Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України та іноземної мови. Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат ЗНО за 2017, 2018, 2019, 2020 роки. Сертифікат ЗНО з іноземної мови – тільки за 2018, 2019 і 2020 роки.  Форма навчання – денна. Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців. Ліцензійний обсяг на спеціальність “Історія та археологія” – 50 осіб, “Філологія” – 30 осіб, “Культурологія” – 30 осіб

СЕРТИФІКАТИ ЗНО ТА ПРОХІДНІ БАЛИ

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 3300 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмі “Artes Liberales” в 2020-2021 навчальному році коштуватиме для програми “Культурологія” – 29 000, “Історія” – 25 000, “Філологія” – 29 000. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ

Приймальна комісія УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 18:00
Перерва з 13:00 по 14:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon