ТОП 10 причин, чому варто вступити в УКУ

№1 Унікальний серед інших
УКУ – перший католицький університет на пострадянському просторі, що пропонує розмаїття академічних та позанавчальних можливостей. За сучасними будівлями та комфортними аудиторіями ховається майже сторічна історія університету: від заснування у 1929 році Греко-католицької богословської академії у Львові через роки радянської окупації до відновлення Львівської богословської академії, а відтак – Українського католицького університету. Сьогодні УКУ – сучасний навчальний заклад, що задає ритм у сфері вищої освіти, водночас плекаючи цінності та ідеї, закладені його засновниками.

 

№2 Розвиток
Спершу з приміщення дитячого садочку, згодом з невеликого корпусу на вулиці Свєнціцького у 90-х, почав існувати УКУ. Ми зросли і побудували нове студентське містечко, ще два навчальні корпуси, сучасну бібліотеку й два колегіуми.  УКУ невпинно зростає – з 3 до 11 бакалаврських і 16 магістерських програм за останні десять років. Щороку тут навчаються близько 2000 студентів, на бакалаврські програми вступають майже 400 абітурієнтів і понад 350 – на магістерські. Студентське життя вирує в університетському містечку: тут розташований навчальний корпус, бібліотека, колегіуми, університетський храм, спортзал та футбольне поле. Крім цього, в УКУ є ще два навчальних корпуси, обладнаних для зручності студентів і викладачів. Ідею вишу та його розвиток підтримують жертводавці з усього світу, і завдяки цьому УКУ забезпечує якнайкращі умови для навчання та розвитку.

 

№3 Цінності
Діяльність університету визначає його візія та місія. УКУ є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності. В УКУ дотримуються принципів академічної доброчесності і не толерують жодних проявів хабарництва, натомість тут створено простір для наукового пізнання, командної праці й діалогу. Тут будується спільнота, що готова повсякчас втілювати головний заклик університету: свідчити, служити, спілкуватися.

 

№4 Сучасність
УКУ забезпечує студентів усім необхідним для комфортного навчання. Світлі просторі аудиторії з комп’ютерами та проекторами, зручні місця для навчання й роботи, кондиціонери, відкриті тераси, простір для відпочинку й спорту – студенти активно користуються всіма принадами УКУ. На території університетського містечка є дві кав’ярні й Трапезна, що радо приймають відвідувачів з самого ранку і до пізнього вечора. Сучасний Центр ім. Митрополита Андрея Шептицького містить бібліотеку, навчальні аудиторії, студентський і виставковий простір та чимало іншого. У 2017 році Центр визнали “Обличчям Львова”: щодня він приймає сотні відвідувачів, що працюють, навчаються чи просто смакують каву і насолоджуються краєвидом. Проживають студенти в Колегіумі, що виконує не лише функцію гуртожитка, а й формаційної програми: студенти беруть участь у спільних поїздках, зустрічах з цікавими особистостями, змаганнях та інших активностях.

 

№5 Навчання серед найкращих
В УКУ навчаються ті, хто прагнуть до знань. У 2021 році 55,5% вступників на бакалаврські програми УКУ входили до 5% найкращих випускників шкіл України за результатами ЗНО. Третій рік поспіль УКУ очолює рейтинг вишів за балами ЗНО на контрактну форму навчання. Серед випускників УКУ є відомі підприємці, держслужбовці, політики, громадські діячі, журналісти, духовні особи та чимало інших. Наші студенти створюють свої стартапи ще під час навчання, беруть участь у світових конкурсах та перемагають у них. Наприклад, у 2019 році студенти Факультету прикладних наук перемогли у Глобальному конкурсі інновацій у Сінгапурі (Advanced Innovation Global Competition 2019), а в 2021 році команда студентів УКУ та НаУКМА вперше представляла українські університети на світовій конференції “Національна Модель ООН” у Нью-Йорку. 

 

№6 Якість викладання
Студенти УКУ мають змогу навчатися у найкращих викладачів. Щосеместру адміністрація університету проводить опитування студентів усіх факультетів щодо якості курсів та викладання. У 2019-2020 році більшість викладачів (94%) отримали від студентів від 4 до 5 балів за 5-ти бальною шкалою, з них 16% викладачів отримали найвищу оцінку – 4,8-5 балів. Детальніший звіт можна прочитати тут. З 2020 році в УКУ відбувається нагородження відзнакою “Найкращий викладач року”. У 2021 лауреатами відзнаки було обрано троє викладачів: Інгу Козлову, Данила Судина та Олександра Аврамчука. 

 

№7 Міжнародна співпраця
Важливим напрямом діяльності університету є активна співпраця з іноземними вишами. УКУ має більш ніж 140 академічних партнерів з цілого світу і займає 4 місце серед вишів України за кількістю партнерів програми міжнародного обміну “Еразмус”. Щороку близько 15% студентів УКУ користуються нагодою навчатися впродовж семестру за кордоном, а у 2018 році близько 160 іноземців навчались у Школі української мови та культури УКУ. Можливості міжнародної академічної мобільності є не лише у студентів: 58 волонтерів-іноземців є викладачами та менторами наших студентів, а у 2017 році в УКУ приїздило 150 гостьових професорів з авторськими курсами. Рекомендуємо Вам переглянути серію інтерв’ю про міжнародну мобільність студентів УКУ тут

 

№8 Студентське життя
УКУ – це не лише про навчання: наші студенти активно беруть участь і в позакадемічному житті. В УКУ існує студентське самоврядування: Уряд та Парламент студентів, а також близько 20 студентських організацій, кожна з яких має свій напрям діяльності (допомога військовим в Україні в зоні ООС, організація спортивних подій, культурно-мистецькі заходи, подорожі, науково-популярні проекти та безліч інших). Кожен студент УКУ може долучитися до вже створених організацій або ж започаткувати власні ініціативи. Детальніше дізнатися про студентські організації в УКУ можна тут

 

№9 Міждисциплінарність
Навчання в УКУ не обмежується лише спеціальністю. Студенти УКУ мають можливість самостійно обирати дисципліни для додаткового вивчення, таким чином посилюючи свої міждисциплінарні навики. Крім цього, в УКУ існують курси “Світоглядного ядра”, метою яких є цілісний розвиток особистості, формування в студентів ціннісного фундаменту, необхідного для побудови успішного майбутнього у будь-якій сфері. Як зазначив декан факультету суспільних наук Володимир Турчиновський: “Сьогодні не достатньо лише бути професіоналом у конкретній сфері, вкрай важливо легко переходити, так би мовити, на іншу мову і дискутувати про суспільно важливі, ціннісні чи навіть релігійні речі. Не обов’язково знати все досконало, але все ж потрібно мати розуміння”.

 

№10 Працевлаштування та розвиток кар’єри
За даними Асоціації випускників, серед опитаних випускників бакалаврських програм 2018 року показник працевлаштованих становить понад 70%, а тих, хто продовжили навчання, – майже 50%. Серед випускників магістерських програм того ж року 87% опитаних є працевлаштованими, а 24% продовжили навчання. Вже у 2019 році показник працевлаштування серед опитаних випускників-магістрів зріс до 93%.

Чимало студентів розпочинають свій професійний шлях або ж готуються до майбутнього працевлаштування ще під час навчання в університеті. В цьому їм допомагає відділ студентської кар’єри, що налагоджує зв’язки з працедавцями, пропонує кар’єрне консультування, шукає нові можливості професійних стажувань студентів та організовує для них навчальні курси розвитку додаткових компетенцій. Наприклад, в рамках “Днів кар’єри” студенти УКУ мають нагоду дізнатися, як правильно оформлювати резюме та проходити співбесіду на роботу, під час “Форуму кар’єри” – познайомитися з працедавцями і розглянути реальні вакансії в успішних компаніях, а на курсі “Експерти в командній роботі” –  застосувати навички управління проектами та роботи в команді під час вирішення практичного кейсу від компанії-партнера.
Детальніше про працевлаштування наших випускників пропонуємо прочитати тут.

——————————————————————–
Детальніше про вступ на бакалаврат 2022 читайте тут, про вступ на магістратуру – тут

Центр абітурієнта УКУ

Графік роботи:

З понеділка по п'ятницю
10:00 - 17:00
Перерва з 12:00 по 13:00

Ел. пошта:

Viber icon TIKTOK icon