Журналістика

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ, ЩОДО ПРОЖИВАННЯ В КОЛЕГІУМІ

Інформація оновлена 9 серпня 2017 року о 23:30

Прізвище, Ім`я, По-батькові Іспит з іноземної мови Фаховий іспит Фахова Співбесід Творчий доробок Всього Стипендійний статус Оригінали документів
1 Гаврилюк Христина Юріївна 8 46 28 10 92 Стипендія фонду пам’яті Романа Мельника  так
Рекомендовані до зарахування
2 Аргірова Ганна Іванівна 8 47 30 6 91 Стипендія Магістерська плюс так
3 Ломакіна Ангеліна Сергіївна 9 44 28 9 90 Стипендія Магістерська так
4 Верещака Марина Віталіївна 7 44 28 10 89 Стипендія фонду пам’яті Романа Мельника так
5 Ютченко Анна Віталіївна 8 44 27 9 88 Стипендія Магістерська плюс так
6 Кіптенко Тамара Святославівна 10 44 26 7 87 Стипендія Магістерська  так
7 Горбань Діана Петрівна 7 43 27 10 87 Стипендія Магістерська так
8 Смоляр Людмила Володимирівна 10 43 30 2,5 85,5 Стипендія випускників Школи журналістики УКУ так
9 Саєвич Ірина Андріївна 8 43 25 9 85 Соціальна стипендія так 
10 Кухта Наталія Романівна 8 42 22 10 82 Соціальна стипендія так
11 Ільченко Анна Юріївна 8 43 26 4 81 Соціальна стипендія так
12 Команицька Тетяна Романівна 8 41 26 5,5 80,5 Соціальна стипендія  так
13 Ценцура Костянтин Валентинович 10 36 25 8 79   так
14 Шимків Наталія Сергіївна 6 45 22 5,5 78,5   так
15 Кобринович Марта Степанівна 10 36 24 7 77   так
16 Кутишенко Ольга Валеріївна 7 39 24 7 77   так
17 Арович Василь Васильович 6 37 25 9 77   так
18 Хорощак Катерина Сергіївна 9 39 22 6 76   так
19 Джуфер Катерина Ігорівна 9 41 23 3 76    так
20 Горбань Марія Василівна 6 37 25 8 76   так
21 Лінник Дем’ян Ігорович 10 43 20 2 75   так
22 Тищенко Роман Юрійович 7 35 24 8 74   так
23 Скрипнюк Дарія Сергіївна 8 35 20 10 73   так
24 Коник Марта Ярославівна 6 40 22 3,5 71,5   так 
25 Матевощук Вікторія Євгеніївна 7 38 24 0 69   так
26 Друца Ярослава Ігорівна 10 32 22 3,5 67,5  
Реклмендовані до зарахування при наявності вільних ліцензійних місць
27 Лопушанська Катерина Ярославівна 9 39 15 4 67    
28 Кочуренко Марія Юріївна 9 34 21 3 67    
29 Бажанова Анастасія Олександрівна 8 34 20 5 67    
30 Зубрицька Дарія Сергіївна 7 38 23 9 77
31 Тихоплав Яна Віталіївна 7 43 22 8 80
32 Ротко Оксана Василівна 8 41 12 3 64 так
33 Тертула Тетяна Андріївна 9 38 9 8 64
34 Бур’янов Владислав Вячеславович 6 36 18 4 64
35 Федотова Інна Олегівна 8 37 15 3 63
36 Шелудько Вікторія Валеріївна 6 35 16 5 62 так
37 Герич Ганна Богданівна 10 34 18 0 62
38 Кудирко Віталій Павлович 6 30 18 8 62
39 Груба Оксана Геннадіївна 2 32 17 9 60
40 Мартинюк Ростислава Мирославівна 9 29 15 7 60
41 Путівська Марина Віталіївна 9 29 15 3 56 так
42 Найда Остап Ігорович 9 26 15 0 50
43 Коник Яна Ігорівна 7 34 0 6 47
44 Віслянська Крістіна Олександрівна 9 30 0 5,5 44,5
45 Нижняк Володимир Володимирович 10 9 0 6 25
46 Лозанчин Уляна Романівна 10 0 0 0 10
47 Чміль Юрій Миколайович 0 0 0 9 9
48 Юрченко Вікторія Володимирівна 0 0 0 8 8
49 Макушева Тетяна Павлівна 0 0 0 7 7
50 Кіндратович Марія Юріївна 0 0 0 5,5 5,5
51 Фортуна Степан Валерійович 0 0 0 0 0
52 Чанглі Елла Вікторівна 0 0 0 0 0