Список зарахованих вступників на бакалаврські програми УКУ 2016

 

032 – Iсторія та археологія

034 – Культурологія

035 – Філологія

041 – Богослов’я

053 – Психологія

054 – Соціологія

122 – Комп’ютерні науки та інформаційні технології

231 – Соціальна робота


Дорогі нові студенти УКУ!

Слава Ісусу Христу!

Насамперед хочу щиро привітати вас зі вступом в Український католицький університет. Ми дуже раді вітати вас у стінах УКУ і сподіваємося на кілька років спільної пригоди, яка повинна збагатити наш розум і серце глибшим розумінням, як функціонує наш складний сучасний світ, бажанням і вмінням змінювати його на краще, довірою до Бога і людей задля спільної праці над творенням нової України.

Цьогоріч на бакалаврські програми УКУ вступила рекордна кількість молодих людей – 275 осіб. Попри те, що конкурс був великий. Ми ще не проаналізували в деталях загальний профіль цьогорічного першокурсника, але вже зараз неозброєним оком видно, що середній бал буде високий. Про це, зокрема, свідчить той факт, що більше половини вступників здобули право на академічну стипендію. Я можу тільки побажати вам не знижувати темп, не шкодувати зусиль для духовного, інтелектуального і професійного росту, не боятися вкритися потом для пізнання Бога, людини і світу.

Не всі, хто планував чи мріяв вступити в УКУ, змогли це зробити. Хочу щиро подякувати цим молодим людям за їхнє зацікавлення нашим Університетом, побажати їм досягти успіху в інших місцях навчання і водночас заохотити користати з численних відкритих заходів, які відбуваються в УКУ.

На завершення свого короткого слова хочу звернути вашу увагу на ще одну важливу річ. УКУ тримається на спілкуванні, на довірі один до одного, на солідарності за спільну справу, якою є наш Університет. Що тримає в УКУ багатьох наших працівників, які періодично отримують пропозиції в інших інституціях, де їм обіцяють більші зарплати? Що притягує до університету наших Сенаторів та інших суспільних лідерів? Чому велике коло підприємців хочуть бути з цим університетом? Чому чимало людей дає із своєї власної кишені поважні кошти на розвиток УКУ і, зокрема, забезпечує більшість із вас стипендіями? Чому багато з вас обрало цю інституцію для свого навчання?

Тому що тут є щось, що дає життя. Тут присутній Христос у людських серцях. У житті людини фундаментальним є питання міжособистих відносин — любити Бога і ближнього. Сьогодні в УКУ ми багато працюємо над розвитком нових програм, над створенням нагод для здобуття важливих у сучасному світі професійних компетенцій – але це лише частина людини. Ми завжди працювали над розвитком людини як людини – і будемо далі це робити. Мова йде про базові життєві істини, які для нас випливають із Євангелія – Богом дана, Богом визначена людська гідність. Істини, які зможуть зрозуміти і ті люди, які не є християнами. Ми сподіваємося, що ви, як нові студенти, з готовністю переймете цю естафету творення неповторної автентичної атмосфери Українського католицького університету.

Бажаю вам доброго і активного відпочинку. Набирайтеся сил та здоров’я.

Побачимося у вересні.

З Богом!

о. Богдан Прах
Ректор