Графік проведення вступних випробувань на магістерські програми

Важливо: Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників. Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.

Спеціальність 041 – Богослов’я

Дата Іспит Час проведення Місце проведення

1 сесія

6 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а

ауд. 216, 321

8 липня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка, 35а

ауд. 101

2 сесія

1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а

ауд. 216

Список вступників

2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Хуторівка, 35а

ауд. 101

Список вступників

Спеціальність 032 – Історія та археологія

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а

ауд 405

Список вступників

2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд 405

Список вступників

14.00 Козельницька, 2а

ауд 405

Список вступників

Спеціальність 231 – Соціальна робота (освітня програма Соціальна педагогіка)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 220

Список вступників

2 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 220

Список вступників

3 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 220

 

Спеціальність 061 – Журналістика

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а ауд:

002 Список вступників

102  Список вступників 

203  Список вступників  

2 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка, 35а ауд

102 Список вступників

103 Список вступників

104 Список вступників

4 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Хуторівка, 35а

ауд 102 Графік співбесіди

5 серпня Фахова співбесіда та аналіз творчого доробку 10.00 Хуторівка, 35а

ауд 102 Графік співбесіди

Спеціальність 061 – Журналістика (освітня програма Медіакомунікації)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Хуторівка, 35а ауд:

103  Список вступників

104  Список вступників

3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Хуторівка,  35а

103 Список вступників

104 Список вступників

5 серпня Фахова співбесіда та аналіз мотиваційного листа 10.00 Хуторівка, 35а

ауд 301 Графік співбесіди 

6 серпня Фахова співбесіда та аналіз мотиваційного листа 10.00 Хуторівка, 35а

ауд 301 Графік співбесід

Спеціальність 074 – Публічне управління та адміністрування

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а

ауд 305, 210

3 серпня Фаховий іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд 305

Спеціальність 053 – Психологія (освітня програма Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 218

Список вступників

3 серпня Іспит зі спеціальності (1 частина) 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 218

 Список вступників

 4 серпня  Іспит зі спеціальності (2 частина)  10.00  Свєнціцького, 17ауд 218

Список вступників

Спеціальність 122 – Комп’ютерні науки (освітня програма Науки про дані)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а ауд

207 Список вступників

208 Список вступників

3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Козельницька, 2а ауд 207Список вступників

208 Список вступників

4 серпня Фахова співбесіда 10.00 Козельницька, 2а ауд 207 Список вступників

208 Список вступників

Спеціальність 081 – Право (освітня програма Права людини)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Свенціцького, 17

ауд 222

Список вступників

3 серпня Письмовий іспит зі спеціальності 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 222

Список вступників

4 серпня Фахова співбесіда 10.00 Свєнціцького, 17

ауд 222

Графік співбесіди

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Інновації та підприємництво)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

21 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

3 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 311

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління персоналом та організаційний розвиток)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 11.15 Козельницька, 2а

ауд. 305

23 липня Фаховий усний іспит 14.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 11.15 Козельницька, 2а

ауд. 305

4 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Бізнес-адміністрування)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 12.30 Козельницька, 2а

ауд. 311

23 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 311

2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 12.30 Козельницька, 2а

ауд. 305

6 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління технологіями)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
22 липня Іспит з іноземної мови 13.45 Козельницька, 2а

ауд. 311

30 липня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 311

2 сесія
2 серпня Іспит з іноземної мови 13.45 Козельницька, 2а

ауд. 305

8 серпня Фаховий усний іспит 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 305

Спеціальність 073 – Менеджмент (освітня програма Управління неприбутковими організаціями)

Дата Іспит Час проведення Місце проведення
1 сесія
1 серпня Фаховий усний іспит (1 група) 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 308

2 серпня Іспит з іноземної мови 15.00 Козельницька, 2а

ауд.  305

3 серпня Фаховий усний іспит (2 група) 10.00 Козельницька, 2а

ауд. 308

Важливо: Реєстрація на вступні випробування розпочинається о 9 год. 30 хв. в аудиторіях згідно графіку вступних випробувань та списків вступників. Для допуску до екзамену вступник повинен пред’явити паспорт.