Дізнайтесь першими про академічні стипендії УКУ 2018

Дорогі вступники!

Щороку наш університет пропонує випускникам шкіл стипендії для навчання. У 2017 році університетські стипендії отримали 127 першокурсників із 327, які вступили.

Нам дуже приємно, що 66% студентів першого курсу входять до Топ-10% вступників по Україні (які отримали 180 і більше балів на ЗНО з української мови).

У 2018 році ми також будемо пропонувати різні типи стипендій для тих, хто планує вступати до нашого університету. Це буде академічна стипендія Річна плюс, академічна стипендія Річна, Соціальна та Рейтингова стипендія.

Кожна стипендія покриває різну суму витрат, яку студент мав би заплатити за своє навчання. При цьому важливо, щоб вступники усвідомлювали, що вартість навчання, яку вони оплачують – це лише невеликий відсоток від витрат, які університет перекриває з коштів, що їх надають жертводавці.

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о.

Невдовзі ми оприлюднимо Стипендійну політику УКУ у 2018-2019 навчальних роках. Якщо ви хотіли б серед перших отримати інформацію про особливості умов отримання стипендій, будь ласка, внесіть свої дані в таблицю нижче.

Ви будете першими, хто дізнається про умови отримання стипендії та знатиме завчасно про оприлюднення Стипендійної політики на сайті УКУ для вступників.