Стипендії на магістерські програми

Дванадцять стипендій на магістерські програми
богослов’я, історії й археології та соціальної педагогіки

Три стипендії ім. митрополита А. Шептицького

Стипендія призначена для вступників на магістерські програми богослов’я, історії й археології та соціальної педагогіки (по одній стипендії на кожну спеціальність).

Лауреати стипендії ім. митрополита Андрея отримують 100% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі за обраною спеціальністю протягом усього терміну за умови досягнення високих показників у навчанні, а також безкоштовне проживання та харчування в колегіумі УКУ.

Вимоги до кандидатів на стипендію ім. митрополита А. Шептицького.

Три стипендії “Плюс”

Стипендія призначена для вступників на магістерські програми богослов’я, історії й археології та соціальної педагогіки (по одній стипендії на кожну спеціальність), які закінчили бакалаврські студії поза Галичиною.

Лауреати стипендії “Плюс” отримують 100% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі за обраною спеціальністю протягом усього терміну навчання, а також безкоштовне проживання та харчування в колегіумі УКУ.

Вимоги до кандидатів на стипендію “Плюс”.

Шість Академічних стипендій 2017

Стипендія призначена для вступників на магістерські програми богослов’я, історії й археології та соціальної педагогіки (по дві стипендії на кожну спеціальність).

Вимоги до кандидатів на Академічну стипендію 2017.

Чотирнадцять стипендій на магістерські програми
журналістики та медіакомунікацій

Чотири Академічних стипендії 2017 (повних)

Стипендія призначена для вступників на магістерські програми журналістики та медіакомунікацій (по дві стипендії на кожну спеціальність).

Лауреати “Академічної стипендії 2017 отримують 100% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі за обраною спеціальністю протягом першого року навчання.

Академічна стипендія 2017 (повна) призначається за підсумками вступного рейтингу.

Чотири стипендії Плюс 2017

Лауреати стипендії «Плюс» отримують 100% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі за обраною спеціальністю, а також безкоштовне проживання та харчування в колегіумі УКУ протягом першого року навчання.

Кандидатом на отримання стипендії може бути студент, який закінчив бакалаврські студії поза Галичиною (всі області за винятком Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської).

Стипендія Плюс 2017 призначається за підсумками вступного рейтингу.

Шість Академічних стипендій 2017 (часткові)

Стипендія призначена для вступників на магістерські програми журналістики та медіакомунікацій (по три стипендії на кожну спеціальність).

Лауреати отримують 50% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі за обраною спеціальністю протягом першого року навчання.

Академічна стипендія (часткова) призначається за підсумками вступного рейтингу.

Вісім стипендій
на магістерську програму з прав людини

Чотири Академічних стипендії для правників 2017

Лауреат «Академічної стипендії для правників 2017» отримає 100% знижку в оплаті за навчання на магістерській програмі з прав людини протягом всього періоду навчання.

Вимоги до кандидатів на Академічну стипендію для правників 2017.

Одна іменна стипендія Київського офісу міжнародної юридичної фірми CMS Cameron McKenna

Іменна стипендія компанії покриватиме повну вартість навчання одного студента програми.

Одна річна стипендія ім. Рафала Лемкіна

Стипендія покриватиме 100% вартості одного року навчання для одного студента програми. Стипендія призначена для студентів, які продемонструють найкращі успіхи у навчанні за підсумками першого семестру.

Одна річна стипендія від АО “Матвіїв та партнери”

Стипендія покриває 100% вартість навчання у другому та третьому семестрах. Стипендія призначена для студентів, які покажуть високі результати за підсумками навчання у першому семестрі.

Одна річна стипендія від АО «Павленко та партнери»

Стипендія покриває 100% вартості навчання студентів впродовж року. Стипендія призначена для студентів, які покажуть найкращі досягнення у навчанні протягом першого семестру.

Одна стипендія для студентів кримських татар

Стипендія створена для того, щоб заохотити та підтримати кримськотатарську молодь, яка переживає нелегкі часи.

Лауреат стипендії отримає 100% знижку на оплату за навчання на бакалаврській чи магістерській програмах УКУ за самостійно обраною спеціальністю. Одна з основних вимог до кандидата – приналежність до кримськотатарського народу.

Рішення про призначення стипендії буде приймати конкурсна комісія з проректорів та викладачів Університету.

13 навчальних грантів для покриття
повної вартості навчання в магістратурі історії УКУ

У 2017 році, для вступників на магістерську програму з історії, Гуманітарний факультет УКУ встановив 13 грантів, що покриватимуть вартість півторарічного навчання студента.

Гранти розподілені між спеціалізаціями в такий спосіб: Публічна історія (2 гранти), Історія Церкви. Релігійна культура (3 гранти), Єврейські студії (3 гранти), Український визвольний рух. Військова історія (2 гранти), Історія України доби тоталітаризму (1 грант), Українсько-польське пограниччя: історія та культура (1 грант), Іберійські студії (1 грант).

Вимоги до кандидатів на навчальні гранти.