Повідомлення для зацікавлених вступом на магістерські програми фізичної терапії та ерготерапії

Дорогі вступники!

Дякуємо вам за довіру до нашого Університету та Школи реабілітаційної медицини УКУ. Ця довіра дуже важлива для нас, а сам проект став невід’ємною частиною Університету. 

Упродовж вересня 2016 – травня 2017 року Школа заявила про себе на ринку освітніх послуг з фізичної реабілітації та ерготерапії: ми провели низку семінарів, вечірні школи у Києві та Львові, конференції в кількох українських містах. Всі ці заходи були спрямовані на розвиток магістерок з фізичної терапії та ерготерапії, як програм, що мали би якнайкраще відповідати міжнародним стандартам та вимогам середовища реабілітаційної медицини в Україні.

Провівши дуже багато аналізу, нарад та стратегічних зустрічей, ми прийняли рішення продовжити підготовчий етап і цього року не проводити набір студентів на магістерські програми – фізична терапія та ерготерапія. 
 
Разом з тим хочемо запропонувати спільноті сформованій навколо Школи реабілітаційної медицини додаткові навчальні програми, які дозволять розвивати сучасні компетенції галузі в Україні зокрема:
– вже зараз ми думаємо над розробкою програми fellowship, яку плануємо розвивати спільно з північноамериканськими та західноєвропейськими провідними університетами і реабілітаційними центрами; 

– плануємо підготувати навчальну програму для тренерів та супервізорів, які зможуть набратися досвіду від міжнародних викладачів та експертів;

– також будемо проводити семінари та конференції.

Це рішення не просте. Ми розуміємо як багато людей сподівалися на запуск магістерських програм вже цього року. Однак, ми хочемо бути відповідальними перед нашими майбутніми студентами, Університетом та доброчинцями.  Наша ціль — крок за кроком рухатись до магістерських програм дуже високого та якісного рівня.

Запрошуємо вас долучатися до наших зустрічей та програм, які розпочнуться з початку навчального року.

Софія Опацька,

проректор з науково-педагогічної роботи

Звіт Школи реабілітаційної медицини