Соціальна педагогіка

Соціальна педагогіка – освітня програма підготовки фахівців соціальної сфери нового покоління, які комплексно вивчають людину, суспільство та їх взаємодію.

Ліцензійний обсяг набору становить 30 осіб. Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України та біології або іноземної мови.

Вступники на програму соціальної педагогіки можуть взяти участь в онлайн-тестуванні(переглянути результати) на здобуття стипендії (21 тис. грн./рік, впродовж 4 років) для навчання в УКУ. Отримана стипендія (Академічна стипендія Плюс) покриває витрати на оплату за навчання та щомісячну стипендію (приб. 1000 тис. грн.).

Вступники на програму соціальної педагогіки подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу лише в електронній формі, окрім випадків наявності особливих умов вступу. Детальніше про документи для вступу.

Для конкурсного відбору на перший курс денної форми навчання приймальна комісія приймає сертифікат центру незалежного тестування за 2016, 2017 рік. Детальніше про вступні іспити.

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о. Детальніше про вартість навчання.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%). Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора.

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Крім того, всі студенти бакалаврських програм отримають матеріальну допомогу в розмірі 60% знижки на харчування в Трапезній УКУ в університетському містечку на вул. Козельницькій. Детальніше (про стипендії)

В УКУ навчаються студенти різних християнських Церков, представники інших релігій і навіть невіруючі. Це особи, яким не повинні бути байдужі питання, що їх ставить перед людиною релігійний досвід і духовне життя. Будь ласка, ознайомтесь з Пам’яткою про засади духовної формації в УКУ.

Навчальна програма кожного року складається з базових дисциплін та дисциплін за вибором, практики і проектів.

Випускники напряму підготовки «Соціальна педагогіка» працюють:

 • Менеджерами соціально-освітніх проектів
 • Соціальними педагогами, педагогами-організаторами в закладах освіти
 • Фахівцями центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді
 • Інспекторами з охорони дитинства
 • Адміністраторами, аніматорами дозвілля в дитячих клубах, ігрових центрах
 • Фахівцями з професійної орієнтації, консультування

УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОГРАМИ:

 • Практичне навчання: 4 тижні соціально-виховної практики, 6 тижнів стажерської практики, 2 тижні англомовної практики, 15 тижнів професійно-орієнтованої практик, стажування в державних, громадських та комерційних організаціях України, практичні заняття в рамках навчальних курсів
 • Самореалізація студентів. Студенти розробляють та реалізовують власні соціальні проекти під час навчання, беруть участь у громадському та соціальному житті університету, міста, країни
 • Траєкторії навчання

Менеджмент соціально-педагогічної діяльності

Соціально-педагогічна робота в сфері дозвілля

Драматичне виховання

 • Середовище: студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо
 • Іноземні мови: студенти мають можливість вдосконалити англійську мову до рівня В2, брати участь у мовних літніх школах, слухати лекції іноземними мовами
 • Міжнародна співпраця: УКУ має 25 міжнародних академічних програм обміну з 10 університетами Канади та Західної Європи, мережу університетів-партнерів Еразмус+, діє програма семестрового навчання соціальних педагогів у St Mary’s College (м. Калгарі, Канада).